6 فورت مایرز ناپل رستوران من تبدیل به takeout راحتی — JLB

ژان لو Boeuf JLEBOEUF@NEWS-PRESS.COMمنتشر شده 12:23 PM EDT May 16, 2020چیزهای عجیب و غریب هستند. که به عنوان س

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399

چیزهای عجیب و غریب هستند.

که به عنوان سخنور به عنوان من می تواند باشد.

اتاق ناهار خوری بسته شده, رستوران ها, فروش مواد غذایی, مواد غذایی کامیون در حال تغذیه در مراقبت های بهداشتی کارگران و جهان وارونه است. چه منتقد را بدون ترد سفید پارچه میز و توجه سرویس ؟ خوب من takeout (بدون تماس منظقه carryout در حالت ایده آل).

و من آن را دوست داشتن.

Takeout نادر درمان برای من. من بیشتر ماندن در منزل و پخت و پز قلب من. اما من می ریخت و پاش در مناسبت — و هنگامی که من انجام, شما می توانید مطمئن شوید که آن را به حمایت از برخی از زادگاه من مورد علاقه های شما. این واقعا چیزی است که در این لیست است. این مکان که هنوز هم باز است که من نمی توانم بدون زندگی می کنند. این رستوران من به نوبه خود به زمانی که همه چیز را وارونه و من نیاز به یک بشقاب راحتی.

از پخت و پز گوشت بره به کیمچی تند ماکارونی در اینجا برخی از به به سفارشات من دوست داشتم بیشتر در این بیماری همه گیر.

واقعیت v. داستان: UF کارشناسان با خیال راحت به دسته مواد غذایی, رستوران, takeout

و: خبر خوب: miami gardens, رستوران شیفت از تخم مرغ برای N95 ماسک بادبان وعده 3,500 وعده های غذایی

بازار کشاورزان رستوران

دهه من آمده ام به بازار کشاورزان برای راحتی. این روزها هیچ تفاوتی ندارد.

آن را کاملا یکسان نیست. من نشسته در سراسر از هر شهرستان در کمیسیون و یا مالش آرنج با هر گونه سابق فوتبال افسانه. بازار کشاورزان را به صورت رایگان در خانه تحویل و بدون تماس با منظقه وانت گزینه ها به عنوان کارآمد به عنوان این محل همیشه بوده است و اگر یک ذره کمتر شخصی است. منو های آن بهینه سازی شده است و کمرنگ با کمتر از دو طرف تنها یک زن و شوهر از کیک و کباب.

اما این برای اولین بار نیش گرم روغنی نان ذرت که برای اولین بار forkful از کلم برگ سبزی که برای اولین بار چسبناک حرکت شبیه چمچه زنی از ماکارونی و پنیر — آنها به شما بگویم همه چیز ممکن است اشکالی ندارد. آن را کاملا از بازار کشاورزان از قبل اما آرامش روح این محل است که قطعا وجود دارد و آن را به عنوان خوشمزه به عنوان همیشه.

آرشیو برچسب: مواد غذایی, خانواده و 65 سال از بازار کشاورزان رستوران

(2736 ادیسون Ave. فورت مایرز; 239-334-1687; farmersmarketrestaurant.com)

جمع آوری

من تا به حال grand برنامه را بیش از حد بالا جشن عید پاک. من می خواستم برای کباب پا بره و بیش از اندازه آن را در نعناع gremolata. من که قرار بود به پخت quiche و آزمایش با شیرینی. و سپس من تو را دیدم جمع آوری عید پاک منو.

آن را تقریبا همه چیز من تا به حال خواب به علاوه chorizo deviled تخم مرغ, کروسانت, دودی ماهی قزل آلا و میگو — همه برای 25 دلار در هر فرد.

به فروش می رسد.

من آن را برداشت تا اواخر صبح روز یکشنبه برش غذاهای من در نیم و لذت بردم بقیه تعطیلات بازی بازی های مجازی با خانواده دور. مواد غذایی آورده ما را به هم نزدیک و برای یک صبحانه حداقل نگه داشته و من از آشپزخانه.

نقد و بررسی: کیپ کرال جمع آوری یک آشپز جدید, دیدنی مواد غذایی — JLB

(5971 نقره ای پادشاه بلوار. شماره 116 کیپ مرجان; 239-673-9939; gathercape.com)

اوریگامی

هنگامی که اتاق ناهار خوری بسته در اواخر ماه مارس برای اولین بار ولع مصرف که زده بود برای سوشی. من بسیاری از مورد علاقه های محلی سوشی ، هیچ یک بیش از اوریگامی. این جنوب فورت مایرز رستوران شده است رضایت بخش من rawest از هوس از سال 1994.

من رفتم سوشی وحشی که شب سفارش رول انزال در انبه و بسته بندی شده با hamachi, ahi و ماهی قزل آلا. من خوردم احساسات من در یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه در پاسیو شستن آنها را با یک بطری gruner veltliner به عنوان متون در جریان از دوستان که می خواهم furloughed و گذاشته. این تلخ و شیرین, حافظه, با, اریگامی, از, البته, اضافه کردن شیرینی.

(8911 Daniels پارک وی شماره 5 جنوبی فورت مایرز; 239-482-2126; sushiorigami.com)

سئول کره ای رستوران

سئول یکی از مورد علاقه من رستوران جدید در سال 2019 و آن را یکی از مورد علاقه من takeout مکان در طول بیماری همه گیر در سال 2020 است. وای چقدر turntables — شما آن را دریافت کنید.

زمانی که من معاون من سئول منظور من همیشه با شروع کیمچی نان شیرین و پهن. آن را به اندازه یک بشقاب شام را کاملا گرم با کمی نیش می زنند و این باعث می شود باور نکردنی باقی مانده زمانی که زوج با یک شخص طرف تا تخم مرغ و برخی از سس تند.

سپس من در حرکت به گوشت گاو bulgogi با یک سمفونی از ظروف جانبی شناخته شده به عنوان banchan با کیک ماهی سرد oi muchim — خوشمزه کره ای, خیار سالاد — شیرین لوبیا سیاه و سفید و بیشتر از آن کیمچی.

از وجود جهان صدف خود را است. دریافت پرماجرا و سعی کنید توفو نرم خورش نارنجی روشن و شنا با غذاهای دریایی و توفو یا دنج با bibimbap صدر با فلفل قرمز رب سرخ شده با تخم مرغ و سبزیجات.

نقد و بررسی: سئول در ناپل است لذیذ را به آخرین نیش

(5926 برتر راه No. 116 ناپل; 239-653-9406; napleskoreanrestaurant.com)

پارمسان پیت

اگر شما به دنبال من می دانم که وجود دارد دو چیز را دوست دارم: خوب غذایی ایتالیایی و یک معامله خوب است. پارمسان پیت ازدواج آن دو مفهوم خیلی زیبایی با خانواده خود غذا قرارداد.

سه دوره خانواده پلاتر با آمدن نفر برای چهار نفر در 45 دلار یا شش نفر برای $65 با چند گزینه از سالاد پاستا و مرغ.

من رفتم برای یک تازه مخلوط سبز سالاد تورتلینی, لا پیت پرتاب با prosciutto نوزاد قارچ و نخود فرنگی را در یک کرم خوشمزه, سس و لمونی مرغ piccata خال خال با کیپر.

این غذا معامله شد هدیه ای است که نگه داشته روی دادن است. مرغ piccata کاملا مناقصه ها و حتی به عنوان دوباره گرم می شود و باقی روز بعد. زمانی که من از ماکارونی و سالاد استفاده کردم بقیه مرغ به لیمو-chicken pita پیچد. بله حتی یک رستوران علاقه مندان می توانید خلاق در آشپزخانه — با کمی کمک از پیت.

(7935 فرودگاه کشیدن جاده ناپل; 239-992-3663; parmesanpetes.com)

بروکس همبرگر لذیذ

آنچه که وجود دارد برای گفتن در مورد بروکس است که من در حال حاضر نمی گفت ؟ آن بوده است در ارزان می خورد, لیست, من Natonal برگر, روز, لیست, من, ساحل, لیست مواد غذایی و در حال حاضر آن را در اینجا.

سه بروکس' چهار محل در حال باز کردن در ناپل — مرکز شهر فروشگاه لوگان فرود و غرفه رستوران — و هر یک ارائه می دهد منظقه خدمات و همچنین تحویل از طریق Grubhub.

Brooks دهکدهای موقت محدود منو اما اخم: معروف آن doughnut, برگر, ساندویچ و چند سگ داغ در دسترس باقی می ماند.

(سه مکان باز در ذغال سنگ شهرستان; brooksburgers.com)

بیشتر: ناپل فورت مایرز کامیون مواد غذایی ارائه تلفن همراه امداد در میان COVID-19

ژان لو Boeuf است نام مستعار استفاده شده توسط یک غذای محلی عاشق که dines در رستوران به صورت ناشناس و بدون هشدار با وعده های غذایی برای پرداخت های خبری-مطبوعات. دنبال منتقد در facebook.com/jeanleboeufswfl یا @JeanLeBoeuf در Twitter و Instagram.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب