با تشکر از COVID-19 آن را حتی سخت تر برای دسترسی به سقط جنین در تگزاس

سقط جنین در حال حاضر قانونی و در دسترس در ایالت تگزاس اما COVID-19 همه گیر ساخته شده است آن را بسیار مشکل تر برای تگزاسی به حق قانونی خود برای دریافت یک در طول چند ماه گذشته.

برای 31 روز در اوایل بیماری همه گیر از مارس 23 مارس 22 سقط شد به طور معمول در دسترس نیست تگزاسی با توجه به یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و نبرد قانونی است که به دنبال. در حالی که منظور تمام شده در مارس 22, تگزاسی هنوز هم مجبور به پرش از طریق بسیاری از طاقت فرسا hoops به منظور دریافت سقط جنین از جمله پرداخت برای این روش — که می تواند اجرا شود بین 300 $و $1500 در تگزاس با توجه به ACLU — بدون کمک بیمه و یا پزشکی بودجه با توجه به وضعیت محدودیت.

بین ترس از بیمار شدن توسط جسارت را به عمومی و فشارهای مالی مواجه تگزاسی که مشاغل از دست رفته و یا مجبور به کاهش ساعت کار با توجه به همه گیر COVID-19 را تشدید کرده است موانع موجود شدن سقط جنین در تگزاس به خصوص برای فقرا تگزاسی و تگزاسی رنگ که هر دو disproportiantely تحت تاثیر COVID-19 و سقط جنین restrcitions.

“متاسفانه می توان آن را بسیار دشوار است به حرکت برای بسیاری از مردم,” دکتر گفت: Bhavik کومار مدیر پزشکی برنامه ریزی والدین سواحل خلیج فارس در هوستون.

کومار که در کورسیکانا می گوید او مفتخر به ارائه بسیار مورد نیاز خدمات به مردم از خانه خود را دولت به خصوص آنجا که او می داند سقط جنین مراقبت از او را فراهم می کند که به طور مداوم تحت حمله از یک محافظه کار دولت است که به گونه ای خستگی ناپذیر به دنبال کاهش دسترسی به سقط جنین را به عنوان آنها در ماه مارس در شروع COVID-19 بحران است.

در مارس 23, گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی توقف “هر غیر ضروری پزشکی” به منظور حفظ و لوازم پزشکی برای پزشکان درمان coronavirus بیماران. بلافاصله پس از تگزاس دادستان کل کن Paxton مقرر به منظور اعمال شده به سقط جنین. که لگد از یک ماه نبرد قانونی میان دولت و ارائه دهندگان خدمات سقط جنین که استدلال کرد که ابوت و پکستون شد بهره گیری از این بیماری همه گیر به ایجاد یک ادعای نادرست برای محروم تگزاسی دسترسی به سقط جنین.

“آنها خیلی بی امان وقتی که می آید به سقط جنین” کومار گفت: ابراز شک و تردید است که ابوت حرکت برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین شد واقعا به نفع سلامت عمومی است.

“من فکر می کنم آن را بر اساس آنچه آنها فکر می کنم خود را به هواداران می خواهم برای دیدن, سیاسی,” او ادامه داد: “از آنجا که آن را بسیار روشن است که این به ضرر مردم و خیلی روشن بود که آن را مفید برای هر کسی است.”

هفته بعد مشخص شد پینگ پنگ شلیک از دستورات ممنوعیت از دادگاه منطقه ای فدرال قضات که به طور موقت به سقط جنین تگزاس ارائه دهندگان اجازه به کار, به دنبال رویه حرکت از مدار پنجم دادگاه تجدید نظر به توقف و یا ابطال آن محدود کردن دستورات است که سقط جنین در برگزاری همه را دوباره و دوباره.

کومار گفت که این عقب و جلو به معنای برنامه ریزی والدین سواحل خلیج فارس مرکز بهداشت تا به حال برای باز کردن و بستن هشت بار در 31 روز span. یک بعد از ظهر کومار دریافت پیام های متنی از یک همکار اعلام کرد که از مرکز بهداشت تا به حال به جلو فروشگاه بلافاصله با توجه به حکم دادگاه. او در وسط انجام یک عمل کردم وقتی که او اخبار.

پس از او با خیال راحت روش کومار گفت: او به یاد چگونه آن را برای خود و سایر بیماران در حال حاضر در ساختمان برخی از آنها در حال حاضر گرفتن prepped با IVs که آنها را مجبور به ترک بدون دریافت مراقبت آنها مورد نیاز است.

“این یک زمان واقعا دشوار است” کومار گفت: “چیزی که من تا به حال انتظار می رود در زندگی حرفه ای من به باید انجام دهید به مردم بگویید که من می تواند مراقبت از شما اما دولت نه اجازه دادن به من و من هیچ پاسخ برای شما.”

سقط جنین و زمان حساس روش به ویژه در تگزاس با توجه به این واقعیت است که سقط جنین پس از 20 هفته از بارداری ممنوع شد در سال 2013. کومار گفت که در جریان کشمکش حقوقی بیش از سقط جنین ارائه در ابوت اجرایی, سفارش او چند داستان از بیماران به خطر انداختن سلامت خود را با سفر در سراسر خطوط دولت در طول این بیماری همه گیر به این دلیل که آنها قادر به دریافت سقط جنین به صورت محلی.

ابوت اولیه اجرایی منظور در روش های پزشکی تمام شده در مارس 22, و از آن پس هیچ سفارشات جدید صادر شده است که تلاش برای محدود کردن سقط جنین در تگزاس است. در حالی که ابوت آیا صدور یک فرمان اجرایی جدید در ژوئن 25, محدود کردن اعمال جراحی الکتیو به صورت غیر تهدید کننده زندگی شرایط کومار توضیح داد که منظور تنها به بیمارستان و بنابراین غیر-بیمارستان سقط جنین ارائه دهندگان مانند والدین به مراکز بهداشتی درمانی معاف از مفاد آن به عنوان اکثریت قریب به اتفاق از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در تگزاس است. اما حتی در حال حاضر به عنوان مورد قبل از همه گیر وجود دارد که هنوز موانع زیادی برای سقط جنین در حالت ستاره تنها.

در تگزاس, هزینه سقط جنین را نمی توان تحت پوشش مدیکید یا توسط بیمه های خصوصی به جز در موارد نادر. سقط جنین تنها می تواند انجام شود هنگامی که یک بیمار سونوگرافی حداقل 24 ساعت قبل از عمل است و اجباری در 24 ساعت مدت زمان انتظار برای سقط جنین. افراد زیر سن قانونی تنها می تواند دریافت سقط جنین با رضایت پدر و مادر مگر اینکه آنها را دریافت کرده ام قضایی چشم پوشی با وجود این واقعیت است که سن قانونی برای سکس در تگزاس است 17.

بازگشت در سال 2013 تگزاس مقننه تصویب مجلس لایحه 2 که نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی در جهت آنها را به ماندن در کسب و کار علاوه بر ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته بعد از لقاح. بیمارستان اعتراف به امتیازات نیاز لغو شد توسط دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم در کل سلامت زن v. Hellerstedt در سال 2016.

در آن صورت یک 5-3 اکثریت حکومت است که این ماده قرار می گیرد یک بار بی در Texans’ حق در قانون اساسی به دنبال سقط جنین پس از آن نیاز به اکثریت تگزاس درمانگاه را تعطیل و از آنجا که ایالت تگزاس نمی تواند ثابت کند نیاز خواهد در واقع بهبود سطح خدمات ارائه شده توسط سقط جنین پزشکان. فقط در هفته گذشته دادگاه عالی حکم داد که تقریبا یکسان لوئیزیانا قانون نیاز به بیمارستان اعتراف امتیازات برای ارائه دهندگان خدمات سقط جنین بر خلاف قانون اساسی بود در همان زمینه که در کل سلامت زن مورد.

اگر چه کل سلامت زن تصمیم گرفت با استقبال دولت حقوق باروری طرفداران HB 2 سنگین مفاد قطع تعدادی از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در تگزاس بیش از نیمی از طول سه سال بین آن عبور و به حکم دادگاه عالی در سال 2016.

با توجه به UT Austin در تگزاس سیاست ارزیابی پروژه وجود دارد 41 امکانات ارائه سقط جنین در سراسر تگزاس به عنوان از آوریل 2013, قبل از HB 2 تصویب شد. زمان کل سلامت زن مورد تصمیم گرفته شده بود در ماه ژوئن سال 2016 برنامه ریزی شده والدین گزارش شده تنها 17 امکانات باز شد.

برنامه ریزی والدین سواحل خلیج فارس می گوید که در حال حاضر وجود دارد 24 مجموع کلینیک سقط جنین در سراسر تگزاس, اما تنها 21 از آنها در حال حاضر باز برای کسب و کار. هشت نفر از آنها در منطقه هوستون از جمله دو PPGC مراکز بهداشتی و درمانی در هوستون و در استافورد.

در سراسر شهرستان, غیر انتفاعی, سقط جنین صندوق های کمک به مردم در غلبه بر مالی و لجستیکی موانع دریافت سقط جنین. یکی از این گروه هوستون خود درمانگاه دسترسی پشتیبانی شبکه.

بریجت Schilling, یک CASN عضو هیئت مدیره و دیرین داوطلب گفت: گروه در حال حاضر دارای حدود 70 فعال داوطلبان. فرم اصلی در حمایت از آنها ارائه به مشتریان است که به رایگان به و از درمانگاه سقط جنین به طور معمول پس از یک مشتری است که اشاره به آنها را با سقط جنین ارائه دهنده.

CASN داوطلبان نیز به سواری و از حقوقی جلسات برای افراد زیر سن قانونی قضایی به دنبال چشم پوشی از نیاز به دریافت رضایت پدر و مادر به سقط جنین. از طریق بودجه مطرح شده از کمک های مالی و مردمی, کمک های مالی, CASN کمک می کند تا برای پرداخت سقط جنین و هزینه های مرتبط مانند مهد کودک و یا باقی می ماند هتل برای افرادی که از خارج از دولت هستند چرا که آنها نزدیک به یک کلینیک در تگزاس از جایی که آنها از.

در 2019, CASN کمک حدود 1,100 افراد را وادار به سقط جنین مربوط به قرار ملاقات. “مردم به ما بیشتر از ننگ و یا نیاز مالی و یا هر دو” گفت: Schilling. “در هر صورت آنها نمی توانند به هر کسی که آنها در حال گرفتن یک سقط جنین و یا آنها را ندارد و کسی که می تواند کمک به آنها در رسیدن به خود سقط جنین.”

همه گیر ساخته شده است آن را دشوار برای CASN برای خدمت به مشتریان خود را برای تعدادی از دلایل. در حالی که دادگاه در مورد اختلاف ابوت ممنوعیت سقط جنین بین ماه های مارس و آوریل Schilling گفت که آنها به افزایش بودجه برای کمک به اهالی تگزاس سفر به کشورهای دیگر به خود سقط جنین.

حتی در حال حاضر که تگزاس درمانگاه باز و عملیاتی دوباره افزایش شدید در نرخ که در آن COVID-19 پخش شده است, در هفته های اخیر قرار داده است CASN در یک موقعیت دشوار است, به عنوان آنها باید به در نظر گرفتن سلامت و ایمنی خود داوطلبان علاوه بر مشتریان آنها خدمت می کنند.

چند هفته پیش CASN نقل مکان کرد و به کاهش داوطلبان قرار گرفتن در معرض COVID-19 تنها درخواست آنها را برای ارائه پست-سقط جنین سواری از کلینیک ها در حالی که ارائه کمک های مالی برای مشتریان به استفاده از rideshare برنامه ها برای رسیدن به قرار ملاقات خود را.

در حال حاضر که COVID-19 در حال گسترش است به طوری بیاختیار در سراسر منطقه هوستون CASN را متوقف کرده است و درخواست داوطلبان به هر سواری در همه به مشتریان برای آینده قابل پیش بینی به جای امید بستن به استفاده از بودجه خود را به پرداخت هزینه برای مشتریان rideshare سفر به و از سقط جنین قرار ملاقات و به صندوق روش و سایر هزینه های مرتبط است.

حمایت پولی CASN است که قادر به ارائه مهم تر است در حال حاضر از همیشه با توجه به COVID-19 و تاثیر آن بر امور مالی تگزاسی به خصوص کسانی که در حال حاضر زندگی چک چک و که در حال حاضر ممکن است از کار به طور کامل.

“حتی اگر COVID است مختل اصلی ما عملیات ما هنوز اختصاص داده شده به انجام همه چیز ما می توانیم با منابع ما باید مردم را به قرار ملاقات” Schilling گفت: “به خصوص به رسمیت شناختن است که بار مالی برای رفتن به حتی بیشتر عامل حیاتی در حال حاضر.”

با توجه به همه گیر ساخته شده است موانع موجود برای سقط جنین در تگزاس حتی تندتر باروری طرفداران حقوق می دانم که آنها نیاز به مبارزه سخت تر از همیشه مطمئن شوید تگزاسی می دانیم که سقط جنین ایمن و قابل دسترس و منابع وجود دارد در دسترس برای کمک به آنها را اگر آنها نیاز دارند.

“یک چیز در مورد سقط جنین بودجه است که ما ماندگار هستند” گفت: Schilling.

همان می رود برای سقط جنین تگزاس ارائه دهندگان مانند دکتر کومار با وجود تلاش های مداوم از برخی از سیاستمداران دولت برای محدود کردن سقط جنین به هر قیمتی.

“این چیزی است که همه از این طراحی شده است برای انجام به رشته مردم عقب و جلو و رشته ما را به عقب و جلو … اما ما نمی خواهد به پایین” کومار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de