تایلند به مجموعه وارد Clash of میزبانی 2026 جوانان المپیک

مداوم همه گیر باعث شده است که بسیاری از مشکلات به ناشران و کسب و کار خود را. Pixabay توسط ویشنو شکونتلا Makhij

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399
books-publishers
مداوم همه گیر باعث شده است که بسیاری از مشکلات به ناشران و کسب و کار خود را. Pixabay

توسط ویشنو شکونتلا Makhijani

Re-ایجاد زنجیره ارزش این کشف جدید کتاب "تقویت توانایی چهره جدید از فشارهای" تداوم خواندن به عنوان یک عادت و ظهور سبک جدیدی از نوشتن چیزی است که هند ناشران به دنبال در یک پست-همه گیر در جهان و بلند کردن اجسام از مستند ناشی از آن است. مانند اقتصاد هند و بخش های دیگر جامعه از خرده فروشان به ناشران هر کس در مواجهه با مشکلات جدید است.

"چالش های بسیاری هستند. این مستند تحت تاثیر کل زنجیره ارزش از خرده فروشان به ناشران. به سختی و با هر چاپ کتاب, انتشار برای تقریبا دو ماه آن را تحت تاثیر قرار کسب و کار از تمام خرده فروشان و آسیب های جبران ناپذیر برای برخی از. در نتیجه آن را مختل کرده است, حاشیه و نقد جریان به توزیع کنندگان و ناشران" Yogesh Sharma ارشد معاونت فروش و بازاریابی در Bloombsury گفت: سرپرستان.

و اشاره کرد که سالم پول در جریان است که کلیدی برای سرمایه گذاری در مطالب جدید و نویسندگان و "باید این وضعیت را بهبود نمی بخشد به زودی ناشران مجبور خواهد شد به دنبال در تمام سرمایه گذاری های خود را/هزینه های محافظه کارانه � بسیاری از آنها در حال حاضر در حال محتاط" او اضافه شده است.

arranged-publishers
آنلاین فروش کتاب را به دست آورد سهم بسیار بزرگتری نسبت به کتابفروشیها در خیابان. Pixabay

با هیچ نشانه ای از کتابفروشیها در مراکز باز و بسیار پایین تر از حد نرمال footfalls انتظار می رود در فروشگاه های خارج از مراکز آنلاین فروش هستند به احتمال زیاد برای جلب یک مقدار سهم بیشتری از بازار vis-�-vis قبل از مستند دوره است. بنابراین "کلی کشف از کتاب های جدید که در حال حاضر یک چالش با محدود کتابفروشیها خواهد شد و حتی بیشتر رنج می برند", Sharma اشاره کرد.

برای آماده شدن برای پست-همه گیر جهان "بهتر است برای تقویت دانشکده ما به صورت هر گونه جدید از فشارهای که ممکن است می آیند تا" Niti کومار, SVP بازاریابی دیجیتال و ارتباطات در Penguin Random House هند گفت: سرپرستان.

برخی از چالش های کلیدی � "چگونه به حفظ خواندن به عنوان یک عادت با هر نسل کشف و انتشار استعداد های جدید گسترش خوانندگان ما � ادامه خواهد داد به باقی می ماند مربوطه بدون در نظر گرفتن بار ما در" او اضافه شده است.

یکی از چالش های دشوار در پیش رو "است به احتمال زیاد است که اقتصاد خواهد بود cash-strapped � این است که بر هر مصرف کننده-مواجهه با صنعت از جمله انتشارات", Udayan میترا ناشر – ادبی در HarperCollins Publishers هند گفت: سرپرستان.

Trisha Niyogi مدیر عامل شرکت Niyogi کتاب با اشاره به این که جهان به خود دیده است هر تعداد از شیوع بیماری های همه گیر, سیاه, مرگ, جنگ جهانی رکود بزرگ افسردگی و چه نه! از آن جان سالم به در پرل هاربر به هیروشیما �Nagasaki هولوکاست و آشویتس "و در عین حال تمدن بشری همواره در پشت صحنه".

pearl-harbor
Trisha Niyogi مدیر عامل شرکت Niyogi کتاب معتقد است که جهان به خود دیده است بسیاری از افسردگی و بلایای طبیعی مانند پرل هاربر "و در عین حال تمدن بشری همواره در پشت صحنه". Pixabay

"از این رو من حدس می زنم در حال حاضر مخمصه بودن بیش از هر زمان اتفاق می افتد که ما فعالیت های چاپ و نشر همراه با بسیاری دیگر از کسب و کار و شرکت های تجاری نیز جستن به حالت عادی بازگشت. ممکن است کمی زمان چند ماه اما کسب و کار کتاب است که نمی شود به طور جدی" Niyogi گفت: سرپرستان.

سبک جدیدی از نوشتن نیز به احتمال زیاد به ظهور در یک پست-همه گیر جهانی است.

رقیب آن است که "ضروری از ادبیات" به تعامل با جهان اطراف آن مرو Gokhale, ناشر, پنگوئن, مطبوعات, Penguin Random House, هندوستان گفت: "من هیچ شکی نیست که نویسندگان امروز را درگیر با این بیماری همه گیر در سال به آمده است."

برای برخی از, آن خواهد شد داستان و بسیاری گفته اند که این بار نه بیش از حد دور از برخی از dystopias که باید مورد نوشته شده است.

خارج از dystopian و نظری داستان "من فکر می کنم بسیار وجود دارد استخراج می شود در اینجا شاید حتی تخم ریزی ژانرهای فرعی مانند مستند داستان عاشقانه, مستند, درام و مستند جنایت."

"من مطمئن هستم نیز وجود خواهد داشت هیچ قحط و غلا از غیر داستانی است که منعکس کننده این سن و سال و شاید همیشه به طور مستقیم یا به طور انحصاری است. برای مثال من فکر می کنم کتاب در, کسب و کار, سیاست و اقتصاد و بهداشت و درمان و زیرساخت قطعا باید برای به روز رسانی خود را برای پست-همه گیر جهانی با اضافه کردن لایه ها و ابعاد.

books publishers
میترا از هارپر کالینز گفت : "ما ممکن است تعداد عادلانه از غیر داستانی کار می کند در برخورد با جنبه های مختلف این بیماری همه گیر از, پزشکی, اقتصادی و یا علاقه انسان دیدگاه". Pixabay

"اما ما ممکن است نیاز به نفع ادراک را که چند سال واقعا درک آنچه که ما با آن مواجه هستند امروز و وقتی اتفاق می افتد که من به جلو نگاه بسیار واقع به خواندن برخی از, جامع, ظریف و دقیق آثار روایت غیرداستانی است که ممکن است کمک به ما در آخرین طولانی برای آمدن به شرایط با این" Gokhale گفت: سرپرستان.

Concurring میترا از هارپر کالینز گفت :

"ما ممکن است تعداد عادلانه از غیر داستانی کار می کند در برخورد با جنبه های مختلف این بیماری همه گیر از, پزشکی, اقتصادی و یا علاقه انسان از دیدگاه; اما من فکر می کنم ما نیز دیدن جدید داستان ظهور از تجربه همه گیر و جهانی مستند از Covid یورش قطعا یک زندگی در حال تغییر رویداد مانند هولوکاست یا 9/11."

و در عین حال وجود خواهد داشت و تداوم.

"ما می توانیم انتظار (یا امید) پست-همه گیر جهانی به یک کمی ساکت تر و بیشتر خود انعکاسی است که ممکن است معنی است که مردم را به نوبه خود به ادبیات را حس جهان بیش از آنها قبل از انجام" Himanjali Sankar سرمقاله مدیر در سیمون و شوستر گفت: سرپرستان.

ادامه مطلب: استرس تمیز کردن یک چیز واقعی است

"کتاب هایی که کمک به ما در درک خودمان را کمی بهتر ممکن است آنچه ما ترجیح می دهند برای رفتن به جلو – کمک به خود و شفا طب و بهداشت و درمان. و یا اگر آن همه به نظر می رسد بیش از حد خسته کننده ممکن است تبدیل به داستانی که به ما طول می کشد به طور کامل دور از ما در حال حاضر واقعیت – پلیسی, فانتزی, عاشقانه," Sankar اضافه شده است.

کتاب های غیر داستانی تحت سلطه بازار هند قبل از همه گیر و در حالی که اینها به عنوان دیده می شود بیشتر قابل اعتماد با قطعی مخاطبان "آنچه که ما به احتمال زیاد دیدن یک جهش رشد در ژانر خاصی در مقوله", Milee Ashwarya ناشر Ebury و انتشارات, قدیمی, چاپ و نشر در Penguin Random House هند گفت.

"من احساس می کنم کتاب های مربوط به کمک به خود و ذهن بدن و روح و روان, سلامت, شیوه زندگی, popular science, پدر و مادر و کسب و کار خواهد بود, در پی پس از توسط خوانندگان. ما در حال حاضر شاهد این روند در حال ظهور است و من احساس آن را توسعه بیشتر خواهد شد در ماه های آینده" Ashwarya اضافه شده است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن