تگزاس دادستان کل می گوید محلی مقامات بهداشتی نمی تواند مدارس

جدید و بدون فاصله از تگزاس دادستان کل کن Paxton است گل آلود آب بر که قدرت به تعطیل دولت در کلاس های درس به فرد

توسط ABDOOSNEWS در 8 مرداد 1399

جدید و بدون فاصله از تگزاس دادستان کل کن Paxton است گل آلود آب بر که قدرت به تعطیل دولت در کلاس های درس به فرد در آموزش با توجه به COVID-19.

قانونی nonbinding ارشاد نامه منتشر شده سه شنبه Paxton استدلال کرد که ایالت تگزاس قانون و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ایالت بازگشایی سفارشات اجازه نمی دهد محلی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بسته شدن مدارس در حوزه های قضایی خود را. پکستون را تفسیر و اجرا می شود بر خلاف اظهارات قبلی از تگزاس سازمان آموزش و پرورش که گفت: مقامات بهداشت محلی تا به حال قدرت به تگزاس مدارس با توجه به نگرانی های بهداشتی.

پکستون ارشاد جدید گذاشته که تنها مسئولان مدرسه حق دارند به منظور مدارس به درهای بسته خود را. او استدلال کرد که در حالی که مقامات بهداشتی باید قدرت را به موضوع قوانین خاص در اطراف مستند شیوع بیماری در درون یک مدرسه او را باور نمی کند آنها حق دارند به "یکسره" نزدیک مدارس برای جلوگیری از وقوع چنین از اتفاق می افتد در وهله اول.

"آموزش و پرورش کودکان ما ضروری تگزاس ارزش است و هیچ فعلی ایالت منظور منع هر مدرسه از باز کردن. در حالی که مقامات بهداشت محلی ممکن است دارای برخی اختیارات به مدارس در شرایط محدود آنها ممکن است موضوع پتو دستور بسته شدن تمام مدارس صرفا پیشگیرانه اساس" پکستون نوشت. "این تصمیم به حق باقی می ماند با سیستم مدرسه رهبران."

روز جمعه محلی مقامات بهداشتی دکتر Umair شاه, شهرستان هریس, بهداشت و دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان صادر شده است که مورد نیاز همه غیر مذهبی مدارس در شهرستان هریس به تاخیر در فرد آموزش هر چند حداقل 7 سپتامبر بر اساس نگرانی خود را که در کلاس های درس می تواند تبدیل به بردار برای گسترش COVID-19 به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش از طریق منطقه هوستون بیشتر.

خصوصی مدارس دینی شدند از شهرستان هریس, سفارش با توجه به قبلا صادر ارشاد نامه از Paxton است که گفت: هر گونه تلاش دولت برای تداخل با بازگشایی مجدد برنامه را نقض می کنند خود را از نظر قانونی محافظت آزادی مذهبی.

محلی مقامات بهداشتی از شهرستانهای اطراف دالاس, آستین, فورت ورث و سن آنتونیو نیز به تازگی صادر شده مشابه سفارشات نیاز مدارس منطقه به نگه داشتن کلاس های درس خود را تعطیل و انجام تمام کلاس های مجازی در روز کارگر.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو گفت که مقامات شهرستان در حال بدانند چه Paxton ارشاد جدید می تواند برای شهرستان هریس مدارس. "شهرستان دفتر دادستان در حال بررسی این نامه از دادستان کل پکستون و ما را در نظر بگیرید که چه - اگر هر گونه تاثیر این خواهد شد که در مدرسه محلی بازگشایی برنامه" هیدلگو گفت: در یک بیانیه آماده.

در روز سه شنبه شهرستان هریس کمیسیون دادگاه, جلسه اول, دستیار شهرستان وکیل رابرت Soard گفت که دفتر او "کار با برخی دیگر از عمده شهرستانهای استان به عنوان ما صحبت می کنند در تلاش برای کشف کردن آنچه مناسب گام جلو می رویم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب