تگزاس رهبران صحبت COVID-19 و بازگشایی استراتژی در ABC13 تاون هال

اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفتیم از پنج شنبه شب "بازگشایی تگزاس" مجازی تاون هال در ABC13 آن است که حتی کسان

توسط ABDOOSNEWS در 13 تیر 1399

اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفتیم از پنج شنبه شب "بازگشایی تگزاس" مجازی تاون هال در ABC13 آن است که حتی کسانی که کنترل اهرم های قدرت در دولت, سیاسی, کسب و کار و رسانه های جهان هنوز هم باید برای مقابله با این ضعف از راه دور ویدئو کنفرانس درست مثل ما هر روز تگزاسی گیر کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

تصویر با کیفیت زوال یافت و سرازیر شد. سخنرانان که مطمئن بودند از زمانی که به صدای سنج ایجاد کردن در صحبت بیش از یک دیگر. میزبان خوراک ویدئویی برش در یک نقطه و احتمالا با توجه به مشکلات فنی و بر اساس نه چندان نادر dinging در پس زمینه کسی به وضوح خود را فراموش کرده برای قرار دادن آی فون خود را در سکوت. ستاره ها — آنها درست مثل ما!

این ساعت به علاوه بحث میزبانی شده توسط veteran ABC13 لنگر تام Abrahams تحت پوشش مقدار زیادی از زمین مربوطه و کمک به نشان دادن اولویت های نه با نفوذ تگزاسی که دیجیتالی برگزار موم شاعرانه در دولت بازگشایی تا کنون و چه مراحلی باید انجام شود در کنار مبارزه COVID-19.

تاون هال شامل سیاستمداران جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و کنگره ایالات متحده دن Crenshaw هوستون و همچنین دولت دموکرات شهرستان هریس کمیسر رادنی الیس, Fort Bend County قاضی KP جورج و تگزاس خانه Rep. Trey مارتینز فیشر سن آنتونیو. امیلی نایت مدیر عامل شرکت تگزاس انجمن رستوران و لورا Murillo, رئيس جمهور از هوستون اسپانیایی اتاق بازرگانی صحبت به نمایندگی از منافع کسب و کار در دولت است.

ماروین Odum سابق پوسته مدیر عامل و زمان COVID-19 امداد و بازیابی تزار برای شهر هوستون نماینده شهرستان در سالن چشم انداز و دکتر Umair شاه, شهرستان هریس, بهداشت عمومی, مدیر اجرایی, گرد کردن گروه به عنوان تنها سلامت عمومی رسمی در حضور.

ابوت شد قدرتمند ترین فرد در تماس بود اما حداقل زمان روی صفحه نمایش پس از او تا به حال به شیب "را به توان در یک کنفرانس مهم تماس" پس از شش ساعت یا بیشتر با توجه به Abrahams. ابوت همه چیز را با صحبت کردن در مورد خود را به تازگی ضرب, عمومی, ماسک صورت دستور برای اکثریت قریب به اتفاق اهالی تگزاس — هر کسی زندگی در یک شهرستان با 20 یا بیشتر COVID-19 موارد به صورت دقیق — و اساسا منطق در نهایت ساخت این نوع از نظم است که مقامات محلی در سراسر کشور شده بود التماس او را به موضوع پس از COVID-19 موارد شروع به سنبله در چند هفته گذشته.

"آشنایی با داده ها و کار با پزشکان ما آموخته ام که بهترین راه است که ما می توانیم هر دو باقی می ماند باز برای کسب و کار در حالی که همچنین شامل گسترش COVID-19 است که از طریق این استراتژی نیاز به ماسک که آهسته و گسترش" ابوت گفت.

هنگامی که ابراهیم پرسید: چرا ابوت نیست مسئله ماسک جهت دیر ابوت نمی مرجع hesitance به تجاوز به آزادی freedom-loving تگزاسی مشترک صحبت کردن به او و دیگر امور خارجه جمهوری خواهان زمانی استفاده می شود آنها انتقاد زودتر گسترده ماسک حکم مانند یک شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو سعی کردم به موضوع در اواخر ماه آوریل است.

او به جای ادعا کرد که این بحران فقط به اندازه کافی به اندازه کافی در بخش هایی از تگزاس در آوریل به چنین شدید حرکت با استناد به پایین ایالت COVID-19 تست مثبت نرخ 4.27 درصد در اواخر این ماه. "در حال حاضر ما در حال گرفتن یک عمل است که وسیع تر مبتنی بر این دلیل که ما باید نقاط مهم نه فقط در مناطق بزرگ شهری. وجود دارد حدود 90 شهرستان, در واقع بیش از 90 شهرستان است که باید مجموعه ای تمام وقت سوابق فقط در دو روز گذشته," ابوت گفت.

قبل از رفتن به کنفرانس تلفنی ابوت رو در چند سریع بازدید در مورد منطق برای گسترش نمی ماسک خود را سفارش به حوزه های رأی گیری — "ما نمی خواهیم به انکار کسی توانایی رفتن رای به سادگی از آنجا که آنها لازم نیست که یک ماسک او گفت:" قبل از اعتراف به این که امن ترین راه برای رای دادن بود در حالی که با پوشیدن یک ماسک — و در مورد استراتژی خود را برای کمک به برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده.

"ما در حال تمرکز بر دو چیز" ابوت گفت که ایمنی دانش آموزان و معلمان و والدین و کارکنان مدرسه و انعطاف پذیری که او توضیح داد که بدان معنی است که در حالی که او امیدوار مدارس می تواند در زمان شروع و در شخص به عنوان برنامه ریزی شده و می خواهد با مربیان به اولویت بندی توسعه آنلاین-استراتژی های تحویل فقط در مورد.

"اگر ما همچنان به دیدن COVID كردن راه آن است که در حال حاضر ممکن است لازم باشد برای استخدام که انعطاف پذیری و استفاده از آموزش آنلاین" ابوت گفت.

Thursday's town hall was hosted by ABC13's Tom Abrahams via Zoom. The televised discussion brought leaders from the Texas political, business and public health worlds together to discuss statewide reopening efforts and discuss their priorities for fighting COVID-19.

پنجشنبه تاون هال بود به میزبانی ABC13 تام ابراهیم از طریق زوم. تلویزیونی بحث آورده رهبران از تگزاس سیاسی, کسب و کار و بهداشت عمومی جهان را با هم به بحث در مورد ایالت بازگشایی تلاش و بحث در مورد اولویت های خود را برای مبارزه با COVID-19.

تصویر

وقتی پرسیده شد که در مورد ابوت جدید ماسک سفارش کنگره Crenshaw گفت: او حمایت خود را از همکار جمهوری خواه تصمیم گیری و تقابل آن مجازات نسبتا سبک — اولین هشدار دهنده به دنبال حداکثر جریمه نقدی از $250 — با اتهام "راه بیش از بالا و سخت گیرانه" ماسک دستور از قاضی شهرستان Hidalgo در آوریل که تا به حال به $1,000 مجازات متصل اگر ابوت نشده بود رد او.

"بدیهی است که من هیچ مشکلی با تشویق مردم به پوشیدن ماسک" Crenshaw گفت: قبل از touting که او توزیع هزار ماسک در منطقه هوستون. "مردم نیاز به درک غالب این است که این سیاسی این است که مردم باید نظرات مختلف و مردم انجام می شود مورد اعتماد و با آزادی خود را به شرکت در معرض خطر به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب."

Crenshaw سپس استدلال کرد که "بیشتر هدف اقدامات" مانند ابوت ماسک منظور بهتر "پرهزينه ترين اقدامات ممکن است،".k.یک. گسترده مستندات که اجرا شد پیش از آن در بحران در سراسر بسیاری از کشورهای توسعه یافته به آنها اجازه می دهد که اقتصاد به ماندن تا و در حال اجرا است.

بعد از آن در تاون هال دموکرات ها ساخته شده خود را در مورد "اقدامات هدفمند" اما به جای زیر Crenshaw استدلال آنها ساخته شده است که ابوت باید بازگرداندن مقامات محلی به شهر و شهرستان مقامات دولتی به طوری که آنها می تواند استفاده های محلی خود تخصص لازم برای اجرای مداخلات موثر به طور خاص طراحی شده برای جوامع خود.

"مقامات محلی درک جامعه خود بهتر از هر کس دیگری گفت:" Fort Bend County قاضی جورج.

شهرستان هریس کمیسر الیس صحبت می کرد با افتخار از "تصمیمات دشوار" است که پرداخت سود سهام در کاهش گسترش coronavirus ساخته شده توسط مقامات محلی در آستین به لغو South by Southwest جشنواره و در هوستون به تعطیل بازار مال فروشان. "بود که جسورانه" الیس گفت. "و بسیاری از مردم فکر می کردند که می خواهم از دست داده و ذهن خود را."

"ما می توانید آن را با لیزر دقت و با پتک" گفت: تگزاس در کنگره مارتینز فیشر قبل از اصرار که "ما نیاز به اعتماد ما مقامات محلی" را به سیاست های مناسب تصمیم گیری برای خود شهرها و استان ها. "تنها زمانی که من تا کنون دیده ام منحنی دریافت پهن در کشور ما زمانی است که ما رهبران محلی در کنترل," او گفت:.

همیشه تاجر ماروین Odum نمی راک قایق در هر نقطه و به جای تمرکز بر یک غیر حزبی تماس برای "مسئولیت فردی" در حالی که تلاش برای تجمع اهالی تگزاس به ارتکاب به پوشیدن ماسک و شستن دستها و تمرین های اجتماعی فاصله. او همچنین حمایت برای رویکرد به مدیریت بحران است که می پرسد "چه بهبود وضعیت این شهرستان در دراز مدت?" یک موضوع خاص در آن رگ او خطاب شد نیاز به سرمایه گذاری در "دیجیتال عدالت" را به مطمئن شوید که همه چیز مانند کنترل از راه دور کار آنلاین, آموزش و پزشکی از راه دور در دسترس هستند به عنوان بسیاری از اهالی تگزاس که ممکن است در طول بیماری همه گیر و فراتر از آن.

هر دو شوالیه تگزاس انجمن رستوران و Murillo از هوستون اسپانیایی اتاق بازرگانی متمرکز زیادی از توجه خود را بر روی تماس برای به طور گسترده ای گسترش یافته COVID-19 تست و افزایش بودجه برای تماس با ردیابی تلاش های که اجازه می دهد کسب و کار به سرعت بیشتری شناسایی و جداسازی کارکنان که ممکن است در آزمون مثبت و کسانی که آنها را در تماس با نسبت به پایان نگه داشتن دولت برای باز کردن کسب و کار در حالی که همچنین به حداقل رساندن گسترش coronavirus.

نایت همچنین تاکید disproportional تاثیر COVID-19 تا به حال در کارگران خدمات در رستوران کسب و کار بسیاری از آنها افرادی هستند که از رنگ. "ما نمی توانیم به از دست دادن این بخش" شوالیه گفت: "چهل و هفت درصد از نیروی کار ما اقلیت هستند و ما نیاز به آنها را به بازگشت به کار."

"در منطقه هوستون 42 درصد از تمام کسب و کارهای کوچک اسپانیایی" Murillo گفت: بالا بردن مشابه نگرانی است. "به عنوان رفتن اسپانیایی بنابراین می رود هوستون" او استدلال کرد.

الیس نیز مطمئن ساخته شده به برجسته کردن این راه است که همه گیر است و تشدید نابرابری های موجود در سراسر تگزاس و کشور به عنوان یک کل به ویژه در میان کارگران کم درآمد ارائه وظایف ضروری در میان بحران و نام سیاستمداران برای حفظ کارگران در جلو و مرکز در تفکر خود را هنگامی که صحبت کردن در مورد جوانب مثبت و منفی از باز کردن اقتصاد است.

"شما تا به حال بسیاری از مردم که در پشت اتوبوس قبل از COVID-19 نشان داد تا" الیس گفت.

Crenshaw روشن ساخته است که او "اساسا" مخالفت با کسانی که فکر می کنم تگزاس بازگشایی بیش از حد به زودی و ادعا کرد که آن را غیر اخلاقی برای مقامات دولتی به اولویت بندی کند گسترش COVID-19 بیشتر به شدت نسبت به نگه داشتن کسب و کار باز است. "تلاش برای حدس دوم هر یک از دیگر در بازگشایی و آن مفهوم است که شما با قرار دادن افراد در معرض خطر توسط اجازه دادن به آنها در زندگی خود و پول را برای خود و برای خانواده خود فراهم بزرگ وجود دارد مدنیت مشکل وجود دارد" Crenshaw گفت.

دکتر Umair شاه گفت که دولت در امور اقتصادی بازگشایی "اتفاق افتاده است سریع تر از من را دوست دارند" و این که او در نظر گرفته ابوت اخیر ماسک قیمومیت یک گام در مسیر درست است. به منظور جلوگیری از حتی بیشتر چشمگیر بیماری و درد و رنج و شاه گفت که همه تگزاسی نیاز به با هم کار کنند با ارتکاب به بهداشت عمومی اقدامات مانند پوشیدن ماسک در تمرین های اجتماعی فاصله به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 قبل از آن خیلی دیر است.

او معتقد است که تنها ممکن خواهد بود اگر رهبران دولت مانند کسانی که برای مونتاژ پنجشنبه تاون هال رویکرد بحران با روشن و متحد پیام که سلامت و رفاه تگزاسی است که خود را اولویت بالا در همه است که آنها انجام می دهند.

"ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از این مبارزه با هم" شاه گفت: "و واقعا در نهایت مطمئن شوید که جوامع ما درک می کنیم که ما در حال مبارزه از طرف آنها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن