تست اوروفارنکس ترشحات میتواند منفی کاذب Covid-19 نتایج

Researchers نشان داده اند که تست اوروفارنکس ترشحات (OS) — ترشحات از بخشی از گلو در عقب دهان — ممکن است کاهش تعداد غلط-نتایج منفی از بینی گرد و خاک گرفتن تست از بیمارانی که به ظاهر بهبود از این بیماری است.

در مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات دندانپزشکی تعداد کمی از بیماران که تا به حال آزمایش منفی از طریق نازوفارنکس سواب یافت شد مثبت از طریق آزمایش اوروفارنکس ترشحات.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

این مطالعه از Huazhong University در چین شامل 75 آماده-برای-تخلیه COVID-19 بیمارانی که آزمایش منفی با استفاده از دو دوره متوالی اسید نوکلئیک تقویت تست (NAAT) ویروسی نمونه برگرفته با نازوفارنکس سواب (NPS).

“NPS آزمون در خطر از ارسال صفحه اصلی بیشتر بیمارانی که هنوز عفونت در حالی که سیستم عامل, تست را چنین اشتباهات در کمتر از بیماران” گفت: مطالعه منجر نویسنده Jingzhi کارشناسی ارشد از Tongji پزشکی دانشگاه Huazhong University.

Oropharyngeal secretions may reduce false negative Covid-19 results
یک نمایش هوایی از یک COVID-19 مرکز آزمون در اینورنس, اسکاتلند, انگلستان است. Wikimedia Commons

به دلیل تشخیص پتانسیل کاذب منفی که در کوهورت NAAT نتایج زوج OS و NPS نمونه های جمع آوری شده از 50 اضافی Covid-19 استخدام در دوران بهبودی خود را در مرحله مورد استفاده قرار گرفت در دوم مطالعه آینده نگر مقايسه ارزش تشخيصی دو viral RNA نمونه روش. اوروفارنکس ترشحات به دست آمده از دو نفر از 75 نفر در اولین مطالعه منجر به نتایج مثبت برای SARS-CoV-2 نوکلئیک اسید است.

در مطالعه دوم سیستم عامل نمونهها به طور قابل توجهی بیشتر حساس برای تشخیص ویروس است که NPS نمونه و از دست رفته تنها 14 درصد از موارد مثبت در مقایسه با 59 درصد برای نازوفارنکس سواب نمونه.

همچنین بخوانید: مراقبت از پوست ملزومات هر کس باید این موسمی

یک نمونه از سیستم عامل است که یک روش ساده است که می تواند انجام شود در هر قرنطینه تنظیم و کاهش تماس بین کارکنان بهداشتی درمانی و بیماران در نتیجه کاهش خطر ابتلا به ویروس انتقال محققان گفتند.

“اگر چه سیستم عامل نمونه گیری را بهبود می بخشد دقت SARS-CoV-2 نوکلئیک اسید تست باید تاکید شود که این نتیجه گیری بر اساس بسیار کوچک حجم نمونه” کارشناسی ارشد اشاره کرد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de