تامیل نادو شل سریال تلویزیونی تیراندازی محدودیت بیشتر

حتی پس از دیگری 2.1 میلیون بیشتر کارگران به دنبال مزایای نقدی پس از گذاشته شدن به کسب و کارهای دیگر خود را محد

توسط ABDOOSNEWS در 10 خرداد 1399

حتی پس از دیگری 2.1 میلیون بیشتر کارگران به دنبال مزایای نقدی پس از گذاشته شدن به کسب و کارهای دیگر خود را محدود عملیات در صورت ادامه تهدید از ویروس و کمتر تقاضا برای محصولات خود را.

در همه از اواسط ماه مارس 40.7 میلیون نفر از کارگران که در حال حاضر به دنبال جبران خسارت بیکاری نزدیک به یک چهارم از ایالات متحده با نیروی کار از بیش از 164 میلیون نفر است.

در حال حاضر تعداد واقعی بیکاری کارگران ناشناخته است پس برخی که به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته در حال حاضر شده است به نام بازگشت به کار توسط کارفرمایان خود را. تمام 50 ایالت فرمانداران را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت در باز کردن کسب و کار در یک پچ-کار مجموعه ای از دستورات است که به طور گسترده ای متفاوت در سراسر کشور است.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس در صدر 100,000 روز چهارشنبه و کارشناسان بهداشت و درمان پیش بینی ده ها هزار نفر بیشتر خواهد مرد در ماه های آینده. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه نوامبر مجدد مسابقه در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن به پیش بینی های این کشور را قوی بهبود اقتصادی.

"ایالات متحده باید باز ASAP" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر این هفته به عنوان شاخص سهام پیشرفته به شدت. "انتقال به عظمت را آغاز کرده است جلوتر از برنامه. وجود خواهد داشت و فراز و نشیب اما در سال آینده خواهد بود یکی از بهترین تا کنون!"

اما coronavirus تا به حال یک اثر عمده ای در تجارت ایالات متحده با 27 شرکت در حال حاضر تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت در مارس و برخی از شرکت ها اعلام آنها بسته به طور دائم.

رسمی مارس نرخ بیکاری بود 14.7% با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی تصدیق کرد که این رقم زمانی که آن را اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن به احتمال زیاد 20 ٪ یا بیشتر. آنها می گویند این رای می تواند در دو رقم در روز انتخابات نوامبر. 3 و هنوز هم می تواند در حدود 10 ٪ در پایان سال 2021.

Unemployment
کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow مذاکرات به خبرنگاران گفت. فردا

دولت در ابتدا گفت: اقتصاد ملی کاهش یافته است 4.8% در سه ماهه اول بود که قبل از کامل تاثیر همه گیر آشکار شد. آن مطرح شده این رقم به 5 درصد در روز پنج شنبه و اقتصاددانان انتظار دارند که کاهش بیشتر در مارس-به-ژوئن چهارم.

لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی گفت: واشنگتن پست به تازگی وجود دارد که برخی از "کوچک برق امید" در اقتصاد است. اما او همچنین اذعان کرد که در جریان مشکلات این بیماری همه گیر کوروناویروس شمار به بزرگترین اقتصاد جهان.

"نگاه, آن را واقعا سخت به مدل یک ویروس یک بیماری همه گیر دوست دارد که ما را دیده اند و نه برای 100 سال" Kudlow گفت. "اعداد در آینده خوب نیست. در واقع آنها کاملا بد در اکثر موارد. اما ما شاهد برخی از براق کننده ها شاید ... وجود دارد بسیاری از شکستگی در اینجا. وجود دارد بسیاری از مشکلات در اینجا. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در اینجا. این یک وضعیت بسیار دشوار است."

متعدد متحده هنوز هم نیاز به اجتماعی فاصله حداقل دو متری بین مردم در فروشگاه ها و برخی از عمده رسانه های خرده فروشی هستند که نیاز به کارکنان خود و مشتریان به پوشیدن ماسک. برخی فرمانداران در حال محدود کردن رستوران ها با نصف ظرفیت است.

اما در کشورهای دیگر این محدودیت ها شده اند به طور قابل توجهی برداشته و جمعیت به سرعت پدید آمده برای از سرگیری زندگی خرید و یا لذت بردن از یک روز در اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام در سواحل اغلب نادیده گرفتن نکات از کارشناسان بهداشت و درمان به حفظ یک فاصله امن از دیگران و یا به پوشیدن ماسک صورت.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار داده است که اقتصاد آمریکا می تواند تحمل چند سال رکود اقتصادی اگر بیشتر کمک های اولیه مجاز نیست و برای کارگران است. او گفت که 40 درصد از خانواده های آمریکایی درآمد کمتر از $40,000 یک سال و مشاغل از دست رفته در ماه مارس است.

USs-State-of-Reopening
در چند متحده محدودیت های اعمال شده به طور قابل توجهی برداشته است. فردا

اما تهمت و قانونگذاران جمهوری خواه هستند balking در تصویب بیشتر کمک دولت تا زمانی که آن را می تواند تعیین چقدر اثر در حال حاضر تصویب بودجه کمک به اقتصاد است.

همچنین بخوانید: COVID-19: سامسونگ منحصر به فرد فروشگاه 'Suraksha' گواهی

کارگران ایالات متحده تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری به طور معمول پرداخت می شود کمی کمتر از نیمی عادی خود حقوق. اما این پرداخت ها در حال حاضر در حال تقویت در طول همه گیر با 600 دلار در هفته مکمل از دولت فدرال به مدت چهار ماه از طریق جولای.

اوج بیکاری ادعا می کند به احتمال زیاد در اواخر ماه مارس با 6.9 میلیون کارگر تشکیل پرونده برای بیکاری غرامت.

هفتگی سرعت ادعای کاهش یافته هر یک از این گذشته 10 هفته پس از آن, اما میلیون ها نفر از ادعای تاکنون بی نظیر بیش از چند دهه از ایالات متحده آمریکا تاریخ اقتصادی به بازگشت به رکود بزرگ در دهه 1930 ، تعداد ادعا می کند به مراتب بیش از کسانی که ساخته شده در طول رکود بزرگ در 2008-2009. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن