این ستون تلاش برای پوشش طیف گسترده ای از محلی متعلق به هوستون رستوران. ما بررسی کرده ایم بایگانی اطلاعات ارائه شده از آشپز-رانده موسسات ناهار خوری خوب و محلی برای مواد غذایی سریع ثابت شده. برخی از افراد به تصویب رسید takeout برای زنده ماندن در یک پست-COVID دنیای دیگران اعمال نفوذ خود موجود takeout مدل های رشد در اقتصاد پایین.

در حالی که همه گیر احتیاطی شد و احتمالا در اکثر restauranteurs ذهن زمانی که آنها باز کسب و کار خود برخی از آنها اقتباس جدید ما واقعیت بهتر از دیگران است. به تازگی باز بیان به کرات مواد غذایی کامیون تبدیل به آجر و ملات چسبنده مرغاست (از شانس من) در میان آنها است. از هفته اول ما “را بررسی” ستون من اشاره کرد هر دو قابل توجه برخی اقدامات ایمنی و برخی از انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته کاستی در هر رستوران من به منظور قرار داده شده از جمله آنهایی که من نه بررسی.

با وجود ما در حال حاضر “re-opened” اقتصاد من همچنان به انتخاب takeout-رستوران منحصر به فرد. در حالی که افکار من و بهترین آرزوها هستند با کسانی که صاحبان باید به پرداخت صورتحساب من انجام برای آینده قابل پیش بینی. که گفت:, من خوشحال بود برای دیدن که مهم است این است که نه تنها خود را حفظ takeout-تنها وضعیت اما باید بسته اتاق ناهار خوری خود را به مشتریان و تبدیل از سایر متری نمای به یک پیاده روی تا takeout پنجره کامل با دو ثبت و صنعتی-اندازه وان ضد عفونی کننده دست.

OG Sticky's Sliders with friesگسترش

OG چسبنده و لغزنده را با سیب زمینی سرخ کرده

عکس کارلوس برندن

من به خصوص خوشحال چون من ولع مصرف شده است مهم را برای هفته اما مخوف ساخت درایو طولانی به هنر منطقه تنها برای پیدا کردن خودم در یک خط به طور بالقوه maskless مشتریان کهنه به کوچک فضای خرده فروشی. وحی شد تا حدودی تلخ و شیرین اما من تنها مشتری در طول مدت 15-20 دقیقه من صرف سفارش و انتظار در مواد غذایی است.

تجربه یادآور زمان قبل از COVID و احساس هر گونه مواد غذایی نویسنده می تواند گواهی دادن به. است که احساس نشستن در خالی رستوران شما عشق و تلاش به فکر کردن در مورد این واقعیت است که شما بسیار لذت می برد تنهایی است که در واقع یک فال بسیار بد برای آینده کسب و کار است. که قریب الوقوع حس عذاب است یکی از ما که به زندگی و عشق هوستون رستوران احساس شده است بیشتر و بیشتر به تازگی.

اما به اندازه کافی عذاب و دل تنگی. وجود مرغ را بررسی کند.

The classic, Sticky's Chicken Over Rice.گسترش

کلاسیک, چسبنده, مرغ با برنج.

عکس کارلوس برندن

با وجود 30-minute drive خانه و صرف 15 دقیقه در حال تغییر و شستن دست هر سه از من مرغ مبتنی بر entrees بودند در شرایط ایده آل به عنوان من حفر بی پروا و famished در آشپزخانه. OG مهم را بال با یک add-on از بند شد به داغ و ترد به عنوان لحظه ای که با ضربه زدن به جعبه. پس از من ماه را از جستجوی طولانی برای یک غیر-فست فود takeout وعده غذایی نیست که به نوبه خود سرد و سفت باقی مانده در آن زمان بازدید از یک صفحه من فکر می کنم من در بر داشت یک برنده است. من تاسف انتخاب چسبنده بال با یک add-on از دو بند به عنوان دومی ثابت به مراتب برتر از بال. خشک چاشنی با یک نور در دهان-کلیپ گرما به عنوان اگر آنها ضربه با خرج کردن از لوکاس نمک به درستی نام آسیایی بند به سرقت برده غذا و قلب من است.

من معمول مورد علاقه OG مهم را لغزنده بسیار نزدیک به کامل است. زمان انجام سرقت برخی از pizzazz از ذوب پرولون اما هر چیز دیگری از تست هاوایی رول به مرغ سرخ کرده drizzled مهم را سس و aioli بودند در شرایط ایده آل. شیرین tanginess از housemade سس به نحوی با این نسخهها کار میکند ذاتی شیرینی مستی که همه می آمیزد با هم با مناقصه بیت مرغ خرد شده و مرزه خوبی از ذوب پنیر. ظلم و ستم از ظرف آن است به اندازه. بیش از قبل از آن حتی آغاز می شود, من می خواهم خوشحالی پرداخت حق بیمه به جای بی فایده سیب زمینی سرخ کرده با دو لغزنده.

خوشمزه به دنبال منظور از مرغ بیش از برنج چسبنده کلاسیک با الهام از اصل حلال از بچه ها ظرف بلعیدم شد توسط من ، من گفتم این خیلی خوشمزه بود.

در زیر 30 دلار برای یک وعده غذایی است که فدرال رزرو آمریکا در دو موضوع مهم را به نظر می رسد یک مقدار بهتر از برخی از بالا پایان مفاهیم slinging بایگانی اطلاعات به صورت دو برابر قیمت و نیمی کیفیت. اگر شما ولع مصرف بال, اسیایی, سبک مرغ سرخ شده و یا چیزی کاملا جدید به این محلی مشترک بسیار مورد نیاز و پشتیبانی در طول یک زمان دشوار است.

اگر شما در خلق و خوی رقص این هفته بود ملی رقص مانند یک مرغ روز (واقعی است) و مهم را ارائه شده است مشتریان مایل به خرید یکی از دریافت یک رایگان بر روی هر غذای اصلی در صورتی که در خود مرغ رقص چالش است. در روز شنبه, مارس 14 پست خود بهترین مرغ رقص ویدیو در Instagram و یا Infinite برچسب @stickyschicken استفاده از هشتگ #getstickywithit و tag/چالش یک دوست. فقط نشان می دهد صندوق پست خود را در روز پنج شنبه به گرو در اوردن خود را ارائه بگو و شما وارد شود به نقشه کشی برای برنده شدن رایگان مهم برای یک ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im