Tahira Kashyap می آید تا با 5 نکته برای اقامت در همگام سازی با طبیعت’

World Environment Day
در اینجا برخی از راه های آسان برای استفاده از ضایعات مواد لازم برای تبدیل کمد لباس خود را با یک مجموعه جدید. IANS

صنعت مد است که یکی از بزرگترین آلاینده ها در این سیاره امروز. جشن این روز جهانی محیط زیست با در نظر گرفتن یک گام کوچک برای کاهش استفاده مجدد و بازیافت زباله. استفاده از زباله های تولید شده از آشپزخانه با تبدیل آن به رنگ طبیعی است. این نه تنها ترویج بازیافت زباله آن را هموار راه را برای مد دایره ای در خانه. IANSlife صحبت به مد و نساجی دانشکده در رواج موسسه هنر و طراحی برای یادگیری راه های آسان برای استفاده از ضایعات مواد لازم برای تبدیل کمد لباس خود را با یک مجموعه جدید.

سایه هلو

به نوبه خود آن صدر به سایه هلو با استفاده از آووکادو چاله. حرارت به دمای جوش به مدت 10 دقیقه اجازه می دهد تا رنگ به توسعه برای 10 دقیقه و شیب بالای خود در رنگ طبیعی برای نیم ساعت. بسته به نوع پارچه بالا تغییرات به سایه های مختلف از هلو. آووکادو نوبت خود را در پارچه کتانی به نور هلو صورتی ابریشم به نور هلو و پشم به نور سرخ.

زرد و سبز زیتونی

استفاده از گل های جعفری استفاده می شود برای فرخنده موارد به نوبه خود پوشاک به یک سایه نور زرد. این روش همان است که آووکادو چاله. گل همیشه بهار نوبت پنبه و کتان به نور زرد و بیشتر می تواند تغییر به زیتون سبز هنگامی که آهن داغ است در آن قرار داده شده.

صورتی

شبیه به رنگ طبیعی روند با گل همیشه بهار و گل و ترش را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن یک خنک سایه صورتی روی پارچه کتانی.

Natural dyes
این روز جهانی محیط زیست سعی کنید DIY رنگهای طبیعی برای یک کمد لباس قبل. IANS

سایه های نارنجی

اگر شما فکر می کنید که زردچوبه خواهد خود را به نوبه خود لباس زرد, شما باید بدانید که آن می تواند خود را به نوبه خود لباس کتانی به یک سایه روشن نارنگی. پاره زردچوبه و جوشاندن آن در آب به مدت 10 دقیقه قرار دادن پارچه در آب و اجازه دهید آن را جوش به مدت 10 دقیقه دیگر را کنار بگذارند و برای 30 دقیقه. شما همچنین می توانید تبدیل پارچه به رنگ زرد روشن با استفاده از سرکه سفید. همان روش را می توان برای پیاز زرد پوست به نوبه خود کتانی پوشاک به یک گرم و نارنجی و سایه.

خاکستری متمایل به رنگ ارغوانی

درخواست زردچوبه بر اساس رنگ طبیعی فرایند بازیافت پیاز قرمز پوسته و خود را به نوبه خود پوشاک به ارغوانی رنگ خاکستری سایه.

روشن زنگ

Madder Root می توانید خود را تبدیل پارچه کتانی به یک زرق و برق دار, روشن, زنگ, سایه. اعمال همان روند زردچوبه بر اساس رنگ طبیعی و لذت بردن از نگاه جدید خود پارچه.

از کون پوست قهوه ای

به عنوان یک شخص غیر روحانی ما تنها درک اهمیت قهوه به عنوان یک طعم و ساز با شیر و یا ممکن است آب آن را به عنوان یک عامل رنگ برای پارچه. تبدیل خود را بالا محصول سفید به دمدمی لباس با اسپری قهوه و شربت. نگاهی به قهوه سایه پارچه بمالید و آن را با سیب زمینی خرد شده به بافت جیر.

Natural dyes
استفاده از ضایعات مواد لازم برای تبدیل کمد لباس خود را با یک مجموعه جدید. IANS

اسطوخودوس و سبز

دنبال NewsGram در Instagram برای اخبار جالب

لوبیا سیاه و سفید می تواند به شما یک طیف منحصر به فرد از رنگ به پارچه خود را. هنگامی که استفاده می شود به عنوان colourant آن تبدیل پارچه به رنگ آبی با سایه سبز و سنبل سایه. این هک برای تهیه مایع رنگ با مخلوط کردن گل سنبل و لوبیا سیاه و سفید. از سوی دیگر تهیه دانه های لوبیا سیاه و سفید. کراوات آن را به مکان های مختلف پارچه به آن نقش ونگار ریگی دادن اثر. بعد شیب همان بستن پارچه ای به سنبل و سیاه باقلا مخلوط colourant

همچنین بخوانید: Ola وعده تومان 500 کرور روپیه بیش از 1 سال به منظور افزایش ایمنی

شما همچنین می تواند استفاده از زباله های تولید شده از کلم قرمز به نوبه خود پوشاک به بنفش اسفناج چپ اور سبز و چغندر خراش به تغییر پوشاک سایه ای به رنگ قرمز روشن. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im