دیوان عالی است که همجنسگرایان آمریکایی ها در حال محافظت از تبعیض

روز دوشنبه صبح مقیاس عدالت مخفیگاه آنان یک گام نزدیک تر به سمت برابری برای همجنسگرایان آمریکایی ها زمانی که دی

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

روز دوشنبه صبح مقیاس عدالت مخفیگاه آنان یک گام نزدیک تر به سمت برابری برای همجنسگرایان آمریکایی ها زمانی که دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که همان فدرال حقوق مدنی قانون منع تبعیض بر اساس جنسیت نیز به گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

در یک 6-3 رای محافظه کار عدالت Neil M. Gorsuch یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب و همکار محافظه کار و رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور پیوست لیبرال تر اعضای دادگاه در پیدا کردن که زبان محل کار منع تبعیض بر اساس جنسیت موجود در عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 توسعه یافته به این شرایط دیگر.

این حکم نشان دهنده یک پیروزی بزرگ برای جامعه همجنسگرایان و طرفداران آن در یک مورد با معنی خاص برای تگزاس یکی از 27 متحده است که تا به حال هیچ ایالتی حمایت در محل, نوجوان, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم است.

به حکم دادگاه می آید در میان غرور ماه و پنج سال پس از برجسته Obergefell v. هاجز تصمیم گیری است که قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در آمریکا است. ویلیامز موسسه در UCLA School of Law تخمین می زند که 11.3 میلیون آمریکایی از جمله 1.2 میلیون تگزاسی شناسایی به عنوان همجنس یا فراجنسیتی.

برایان ریدل یک همجنسگرا برنج استاد دانشگاه که مطالعات همجنسگرایان جنبش های اجتماعی در داخل مدرسه در مرکز مطالعات زنان و جنسیت و تمایلات جنسی عمیقا نقل مکان کرد و بعد از شنیدن این خبر از این کشور بالاترین دادگاه.

"من گریستم برای شادی" ریدل گفت.

شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg زمان به توییتر برای بیان شور و هیجان خود را. در یک پیام همراه با عکس, Ogg با او شریک زندگی, همکار وکیل, اولیویا, اردن, و, پسر, Ogg نوشت که خانواده خود را "جشن تصمیم ملت ما بالاترین دادگاه و واقعی برابری در قانون است."

همجنسگرایان Houstonians باید مقدار زیادی از دلیل برای جشن چه این حکم مستلزم به خصوص با توجه به سوزش شکست پیشنهادی قهرمان ضد تبعیض فرمان در 2015 شهر انتخابات که پس از یک ترس از مخالفت با کمپین که اقدام به شوک محلی رای دهندگان با خارق العاده توهین آمیز صحبت کردن امتیاز است که تشبیه مطیع قانون فراجنسیتی ساکنان برای شکارچیان جنسی خود را برای مایل به استفاده از سرویس بهداشتی عمومی که مربوط ذاتی خود را هویت جنسیتی.

اکثر تصمیم نوشته شده توسط Gorsuch توضیح می دهد که چگونه این موضوع از یک فرد بیولوژیکی است که مربوط به هر گونه تصمیم گیری ساخته شده بر اساس آن فرد تغییر جنسیت هویت یا گرایش جنسی: "یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی" Gorsuch نوشت: "آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف ،

Gorsuch بود پیوست و در اکثر توسط رابرتز و قضات اموزش Bader Ginsburg, Sonia Sotomayor النا کاگان و استفان Breyer در حالی که قضات برت Kavanaugh کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت.

دوشنبه حاکم شد و بر اساس سه همراه موارد است. دونالد Zarda گفت که او از کار اخراج شد پس از شناسایی خود را به عنوان همجنسگرا. به طور مشابه, Gerald Bostock از Clayton County, Ga., شد از کار خود اخراج شده و پس از پیوستن به یک, گی, سافتبال بانوان لیگ. Aimee Stephens یک نما زن در میشیگان بود و اخراج از شغل خود به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه پس از اطلاع رسانی به رئیس و همکاران که او برنامه ریزی شده به "تبدیل شدن به فردی که ذهن من در حال حاضر است" با پانسمان به عنوان یک زن در زمانی که او می خواهم که قبلا ارائه شده به عنوان مرد به همکاران او.

برنج را برایان ریدل گفت: او می خواهد به خوش بینانه است که دادگاه عالی عمل خواهد شد در نتیجه عادلانه تر درمان همجنسگرایان تگزاسی و Houstonians توسط کارفرمایان خود را, اما او اذعان کرد که "ما می توانیم می گویند که این تصمیم امروز بلافاصله ترجمه به حمایت یکسان برای همه است."

"آنچه ما در اینجا این است که یک نظم جهانی خواهد شد که اطاعت همه کارفرمایان گفت:" تو باید این کار را انجام دهند.' آنچه که ما را یک ابزار برای, مردم برای دفاع از خود را با زمانی که آن اتفاق می افتد," او گفت:.

"این به من امید میده که پیشرفت که باعث ایجاد برابری و شرایط امکان برای همه برای موفقیت اتفاق می افتد" ریدل ادامه داد: "اما از آن است که هرگز یک چیز. آن نیاز به رسیدگی. آن نیاز به دفاع از. و آن نیاز به آموزش و پرورش است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن