جریان کنسرت تماشای 7/8: جک اینگرام Anberlin و بیشتر

یک هفته پیش فقط از ستون هفتگی منتشر شده بود — سازمان سالانه Austin City Limits Music Festival مطلع می شود شرکت

توسط ABDOOSNEWS در 18 تیر 1399

یک هفته پیش فقط از ستون هفتگی منتشر شده بود — سازمان سالانه Austin City Limits Music Festival مطلع می شود شرکت کنندگان که این رویداد را نمی خواهد اتفاق می افتد این سال است. اخبار تعجب آور با توجه به در حال انجام COVID-19 پاندمی اخیر و چشم انداز مثبت در موارد تایید شده اما این بدان معنا نیست که طرفداران نباید سوگواری از دست دادن حتی بیشتر زنده موسیقی در طول یک در حال حاضر در تلاش زمان. همه دعوت می کنیم که مثل ما پیدا کرده است آن را دشوار است به هوای جدید خو گرفتن به زندگی بدون کنسرت به غرق غم خود را در برخی از جریان را نشان می دهد در این هفته. پنج تا از بهترین گزینه های ذکر شده در زیر.

Jack Ingram
8 p. m. EDT – جولای 8

Jack Ingram شده بود در موسیقی کسب و کار برای بیش از 15 سال زمانی که او به نام رابطه جدید خواننده های آکادمی موسیقی کشور اما پس از آن تگزاس متولد کشور خواننده شد مورد استفاده برای سخت کار کردن و انتظار صبورانه برای او مقرر. یک دهه بعد Ingram تبدیل به یک نام خانگی. آخرین رکورد 2019 را داشتی ماشین رو میروندی بالا... دوباره - می پردازد ادای احترام به جری جف واکر 1975 کلاسیک داشتی ماشین رو میروندی بالا - شامل یک تعداد را پوشش می دهد با اصل پراکنده. اسپانسر شده از طرف بالا بردن عصا را, درآمد حاصل از امشب زندگی می کنند جریان را به نفع بهداشت و درمان جامعه است. طرفداران می توانید اتصال از طریق Facebook.

Anberlin
7 p. m. EDT – جولای 10

عظیم قلاب جاذب دروس و مقدار زیادی از احساسات پرتاب Anberlin به دل بسیاری از angsty نوجوان در اواسط 2000s. این گروه منتشر شد هفت آلبوم استودیویی قبل از انحلال در سال 2014 تنها به اتحاد دوباره برای یک نمایش در سال 2018 است. مدت کوتاهی پس از آن در فلوریدا مستقر سنگ ساز و برگ اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا تور که شامل توقف در هوستون حدود یک سال پیش. در اصل برنامه ریزی شده برای ژوئن 26, جریان زندگی می کنند از سال 2003 در نقشه برای بازار سیاه به تعویق افتاد پس از چند تن از اعضای Anberlin آزمایش مثبت برای COVID-19 موکول برای این جمعه. این معلوم نیست که آیا این reunions در حال آغاز یک فصل جدید و یا فقط یک شانس برای طرفداران برای گرفتن این گروه را وداع تور بنابراین دیرین شنوندگان باید مطمئن شوید که برای دیدن Anberlin انجام دهد در حالی که آنها می توانند.

Rufus Wainwright
1 p. m. EDT – جولای 11

التون جان یک بار به نام Rufus Wainwright "بزرگترین و ترانه سرا در این سیاره است." آیا این بهتر از آن است ؟ پسر یک جفت از نوازندگان کانادا خواننده و ترانه سرا است تور از سن مناقصه ها و مزایده 13. بیش از سه دهه بعد Wainwright همچنان یکی از با استعداد ترین آهنگسازان در این صنعت نه آلبوم سه زنده سوابق و ده ها تن از امکانات را به نام خود. روز شنبه در جریان زندگی عملکرد جشن آزادی دنبال کردن قوانین, Wainwright را مناسب برای اولین بار آلبوم پس از سال 2016 به همه من را دوست دارد: 9 شکسپیر غزل و خود را برای اولین بار تلفیقی از به طور کامل مواد اولیه از سال 2012 را از بازی.

Ron Pope
7:30 p. m. EDT – جولای 11

Ron Pope شده است نسبت به امثال تام پتی و بروس اسپرینگستین که باید دلیل به اندازه کافی به او گوش دهید. شدت مستقل به طرز وحشیانه ای کاندید مستقل-کرنش متصلب است تا کاملا چند تمجید بیش از گذشته دهه و نیم, ضربت زنی اختصاص داده شده fanbase در طول راه. های اخیر در تولد دختر خود و نزدیک به مرگ تجربه منجر به برخی از پاپ صادقانه ترین, بی ریا آهنگ تا به امروز ساخته شده است که راه خود را بر روی 14 تفرج ساختار استخوانکه در ماه مارس منتشر شد. گرجستان متولد Nashville-بر اساس کرنش انجام خواهد شد 2012 آتلانتا در تمامیت خود را در روز شنبه.

Sara Evans
7:30 p. m. EDT – جولای 13

Sara Evans شده است جعل مسیر خود در موسیقی کسب و کار برای بیش از دو دهه در حال حاضر و او همچنان به لذت با 10 آلبوم استودیویی کپی که, که منتشر شد در ماه مه. آخرین رکورد ارائه می دهد چیزی برای همه آهنگ ها اعم از کلاسیک, کشور, انجیل را پوشش می دهد و از Patsy Cline و مدعیان فلفلی به مخلوط. ایوانز' صدای بیسار یکپارچه انتقال بین این نقش برای ساخت چشمگیر تجربه گوش دادن. میسوری و مادری که به نقل Reba مک انتیر به عنوان یک نفوذ زندگی می کنند جریان عملکرد در Instagram صفحه در روز دوشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب