جریان کنسرت تماشای 6/24: Macklemore و بیشتر

درست زمانی که به نظر می رسید مانند ما تا به حال اب و هوای بدترین آن شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو هشدار داد که

توسط ABDOOSNEWS در 4 تیر 1399

درست زمانی که به نظر می رسید مانند ما تا به حال اب و هوای بدترین آن شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو هشدار داد که هوستون "ممکن است رسیدن به پرتگاه فاجعه" در مورد Covid-19. ماسک سفارشات در اثر — حتی اگر همه واقعا باید پوشیده شده اند همه آنها را همراه و به نظر می رسد به عنوان هر چند ما ممکن است رهبری برای یکی دیگر از مستند. که مورد, ما همه را تشویق به اندازه کافی خوش شانس به کار از خانه به حمایت از سازمان های خیریه محلی و کسب و کارهای محلی — از جمله سالن های موسیقی و ضبط فروشگاه - در حالی که شما لذت بردن از این پس کنسرت از راحتی از خانه خود را.

Macklemore
8 p. m. – ژوئن 24

نزدیک به یک دهه از حذف خود را دستیابی به موفقیت تنها "Thrift Shop" بن Haggerty – بهتر شناخته با نام مورد Macklemore – آزاد خود را از قید سوپر استار شدن. سیاتل-متولد رپ ناخواسته سرگردان به جنجال چند سال پس از برنده شدن یک جایزه گرمی برای بهترین رپ آلبوم او اقدام به صحبت در سفید امتیاز ترک بسیاری از طرفداران خود احساس هر دو از خود بیگانه و سردرگم در حالی که مخالفان او ادامه داد: مسخره کردن او را. او در نهایت بازگشت و با Geminiهای به شدت غیر سیاسی رکوردی که دیدم Haggerty بازگشت به دوستانه و جریان خوش بین اغلب احمقانه تغزل. او اشتباه کنار Macklemore موسیقی باقی مانده است سرگرم کننده و زندگی تایید. در کنار Pearl Jam و بن Gibbard واشنگتن دولت بومی انجام خواهد شد امشب در تمام در و یک کنسرت به نفع در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Ciara
8 p. m. – ژوئن 24

آتلانتا خواننده Ciara تبدیل به یک نام خانگی در اواسط 2000s پشتیبانی شده توسط hit singles "موضوعات" و "یک مرحله است." شانزده سال برداشته شده از برک آوت اولین R&B اواز خوان را منتشر کرده است و در مجموع هفت آلبوم استودیویی هر کمتر جشن از گذشته است. او آخرین 2019 را , زیبایی, نشانه, دیدم تگزاس بومی تاسیسات مشابه آب خیلی به غم وغصه از منتقدان. با اینحال Ciara همچنان به دندانه دار کردن جریان و دیدگاه و او همچنان یاد صوتی در صنعت موسیقی و حتی اگر او را بیشتر از یک نوستالژی عمل این روز است. دیدن او انجام Facebook امشب.

Haim
6 p. m. EDT – ژوئن 25

شاید بهترین و شناخته شده برای خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل, صدا, Haim دارای استعداد برای کاملا چند ژانرهای دیگر نیز هست. خواهر استه, Danielle و Alana ترکیب عناصر از سنگ و رول, R&B و حتی synth-pop به خود جذاب آهنگ که کشیده مطلوب مقایسه به امثال Fleetwood Mac - هر چند این گروه به طور معمول شانه خالی این تشبیه. به تازگی Haim خواهر و برادر, منتشر, موسیقی تصویری "من می دانم تنهایی" تک آینده خود آلبوم در موسیقی قسمت سوماست که به دلیل این آخر هفته. طرفداران مشتاقانه در انتظار گروه سوم آلبوم می توانید آنها را انجام از طریق جریان زندگی در چنگال گوش دادن باشگاه در پنج شنبه شب.

Pussy Riot
3 p. m. EDT – ژوئن 28

Pussy Riot بین المللی به دست آورد رسوایی نزدیک به یک دهه پیش هنگامی که پنج تن از اعضای آن برگزار عملکرد داخل مسکو, کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در نهایت منجر به دستگیری نادژدا Tolokonnikova ماریا اقتصاد این کشور و Yekaterina Samutsevich بودند که پس از آن به اتهام "چاقوکشی انگیزه نفرت مذهبی." فمینیستی ساز و برگ که باعث اعتراض محور موسیقی پانک همچنین پیش بینی کرد انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته قبل از انتخابات است. پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس و تظاهرات متعاقب آن پوسی رایوت نیز منتشر سرود decrying خشونت پلیس. گرفتن خود را زندگی می کنند جریان در بعد از ظهر یکشنبه.

چشم سوم کور
11 a. m. – ژوئن 29

در این مرحله نمی توان آن را ناعادلانه به تماس با چشم سوم کور یک نوستالژی عمل می کنند. تشکیل شده در سال 1993 کالیفرنیا ساز و برگ را دیدم جریان اصلی موفقیت از طریق اواسط 2000s با امثال "نیمه مفتون زندگی" "بلوز" و "هرگز به شما اجازه رفتن." این گروه محبوبیت مشکلاتی روبرو کمی پس از سال 2003 در خارج از وریداما نگهداری نشده است در مقابل مرد استفان جنکینز از نوشتن مقدار زیادی بیشتر مواد اصلی برای یک فن اختصاصی پایگاه. مارک 100 روز پس از Covid-19 همه گیر مجبور به لغو آن, آخرین, تور جنکینز و خدمه زندگی می کنند جریان یک عملکرد از سان فرانسیسکو در صبح روز دوشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب