طوفان های نجومی در دیدار pandemic: جدید فلوریدا گزارش جزئیات استفاده از هتل های لوکس به عنوان پناهگاه

کیمبرلی میلر پالم بیچ پستمنتشر شده 4:20 PM EDT Jun 5, 2020دولت جدید گزارش با توصیه هایی در مورد نحوه رسیدگی به

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399

دولت جدید گزارش با توصیه هایی در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس در طول یک طوفان اضطراری مورد بحث و نگرانی در مورد عدم داوطلبان و کمک از خارج.

فلوریدا اضطراری مدیران باید دستورالعمل های جدید در دستکاری طوفان و coronavirus همه گیر در یک گزارش که جزئیات نگرانی در مورد کمبود داوطلب و همچنین به تشریح قوانین در استفاده از جایگزین پناهگاه به خانه evacuees در همه چیز از مادر و پاپ هتل لوکس beachside تفریحی.

60 صفحه کتابچه مورخ ژوئن 3, راهنمایی برای استان ها در برنامه ریزی برای یک landfalling گردباد گرمسیری در حالی که همچنین کاهش گسترش ویروس بر اساس توصیه هایی از صلیب سرخ آمریکا مراکز کنترل بیماری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

این شامل مشاوره خاص در مکانیک که و چگونه برای از بین بردن دولت بیش از 100 coronavirus تست سایت — بادها بیش از 20 مایل در ساعت; را به پایین و امن چادر بادها بیش از 70 mph; حذف تجهیزات به طور کامل — و چگونه به تقسیم evacuees بر اساس Covid-19 وضعیت.

طوفان راهنمای 2020: اطلاعات ضروری شما نیاز به دانستن

اما بخش عمده ای از گزارش معاملات با راه های جدید برای بحث در مورد تخلیه و با استفاده از به اصطلاح "غیر congregant" پناهگاه مانند هتل ها به جای شلوغ طبقه ورزشگاه که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش.

در حالی که نظر داده شد برای صدور اقامت در خانه سفارشات و یا "آیا تخلیه" سفارشات به مردم در تخلیه مناطق به کاهش پناهگاه نیازهای این گزارش به جای معرفی در برابر آن به نفع هل دادن پیام "می دانم که منطقه خود را می دانم که خانه خود را."

"هدف از این پیام است که برای توانمند سازی ساکنان واقع در خارج از تخلیه اجباری منطقه را امن و تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید تخلیه" این گزارش اشاره می کند. "در حالی که نیت و همچنین یک مادر اقامت در خانه به منظور به طور خاص هدف قرار دادن غیر اجباری evacuees می تواند خطرناک باشد."

فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz مشخص شده برخی از بخش هایی از این طرح در طول یک دولت جلسه هیئت دولت در ماه گذشته. او گفت: دولت در حال کار بر روی یک برنامه است که اجازه خواهد داد که استان ها به قبل از ثبت نام افرادی که مایل به استفاده از هتل ها. این گزارش می گوید با استفاده از هتل ها به عنوان پناهگاه ممکن است به معنی شروع تخلیه زودتر از حالت عادی به مردم زمان برای بررسی بدون قریب به اتفاق کارکنان هتل.

"به طور کلی CDC تشویق مردم به اجازه می دهد برای کوچکتر پناهگاه کمتر از 50 نفر" Moskowitz گفت. "اگر سنتی پناه لازم است ما می خواهیم که حداقل 60 فوت مربع داده شده است در هر فرد."

در طول تاریخ مردم در پناهگاه اجازه داده شد 20-فوت مربع.

Moskowitz گفت: سابق FEMA مدیران براک و weathernation بررسی این طرح است.

مرتبط با: پناه در طول یک طوفان ممکن است به معنی گرفتن Ubers به هتل ها, درخواست مردم برای ماندن در خانه

Jason مهن و ارتباطات و مدیر فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت: دولت مشغول به کار با فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط به توزیع یک ایالت نظرسنجی برای هتل ها در اندازه گیری که چگونه بسیاری از کسب و کار خواهد بود علاقه مند به تهیه سرپناه به آسمان.

با توجه به گزارش جدید دولت خواهد مذاکره و قرارداد با هتل ها که خواهد پرداخت تا هفت روز از اسکان و غذا. این اشاره می کند که مردم باید گفت: در مورد استفاده از اتاق های هتل به عنوان پناهگاه به دلیل آن می تواند به کاهش تعداد اتاق های موجود برای کسانی که نه در تخلیه مناطق اما که به طور معمول اقامت در هتل ها در طول طوفان.

بیش از 300 هتل ها گفت: آنها علاقه مند مهن گفت. دولت نیز درخواست هتل به پر کردن یک نظرسنجی که شامل سوالات خود را در مورد تسهیلات طوفان سرسختی و چگونه بسیاری از مردم آن را می تواند در خود جای دهد.

در پالم بیچ شهرستان حدود ده هتل ها در لیست.

که شامل محبوب Casa گرندویو در وست پالم بیچ که دارای تخت خواب و صبحانه و چندین کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات.

Casa گرندویو صاحب Cheryl Grantham گفت: کسب و کار خود را تا سال تجربه مسکن مردم در طول طوفان است. او گفت: مردم در تخلیه مناطق مناطق کم ارتفاع و یا کسانی که مطمئن نیستند که خانه خود را می تواند مقاومت در برابر طوفان مانده اند در مرکز.

"برخی از مردم ندارد و طوفان حفاظت و ما کلبه کرکره" Grantham گفت. "در حالی که این تیره در داخل به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد, برق, تهویه مطبوع است."

>>مرتبط با: طوفان مخروط نیست کاهش این سال; چه این بدان معناست که برای پیش بینی

او گفت که او می تواند خانه حدود 50 نفر است و فراتر رفتن از دولت توصیه هایی برای تمیز کردن اتاق و آماده سازی مواد غذایی برای کاهش عفونت کروناویروس.

"مردم نگران هستند و گفت: آنها در حال ترک" Grantham گفت: در مورد ویروس نگرانی در طول یک طوفان. "اما اگر شما در یک منطقه که در آن شما گفته به تخلیه شما نیاز به ترک."

هیچ بودجه متصل به دولت طوفان برنامه و یا اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شهرستانهای خواهد شد و ثبت نام مردم برای جایگزین پناهگاه است.

>>عکس: طوفان ایرما و پیامدهای آن در پالم بیچ شهرستان

Moskowitz روشن ساخته است در جلسه هیئت دولت که تخلیه و پناهگاه تصمیم گیری ساخته شده توسط شهرستان.

از جمعه وجود دارد 60,183 مردم ایالت مبتلا COVID-19 از جمله 6,688 در پالم بیچ شهرستان. در سطح ایالت 2,691 مردم مرده بود از این ویروس از جمله 376 در پالم بیچ شهرستان.

پالم بیچ شهرستان اضطراری مدیریت مدیر بیل جانسون بود فورا در دسترس جمعه اما گفت: در یک پیام صوتی در این هفته وجود دارد که فضاهای 55,000 مردم در این شهرستان را 15 پناهگاه و او باور ندارد, وجود خواهد داشت یک نیاز برای باز کردن توده های اضافی پناهگاه است.

زمانی که مردم به جرم پناه دولت توصیه می کند آنها نمایش برای coronavirus. Moskowitz گفت: دولت در حال کار بر روی ارائه سریع تست برای پناهگاه است.

>>می خواهید در عمق اخبار آب و هوا در هفته است ؟ ثبت نام برای ما WeatherPlus عضویت در خبرنامه

Kmiller@pbpost.com

@Kmillerweather

>>عکس: طوفان مایکل ویران ساحل مکزیک در ماه اکتبر 2018

>>عکس: Huricane دوریان باهاما ویرانی و امداد رسانیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن