هنوز پول به سمت چپ LeeCARES COVID-19 برنامه کمک به ادامه

هفته اول از برنامه های کاربردی برای کمک های مالی از مردم و کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19 بحران در لی شهرستان به پایان خواهد رسید و با پول از چپ به ادامه مصرف گرانت برنامه هفته آینده شهرستان خبر داد.

اولین نرم افزار پنجره را می بندد جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر

“پس از تعطیلات آخر هفته ما را بازگشایی نرم افزار سایت صبح روز دوشنبه در ساعت 8 صبح و شروع به گرفتن پنجره دوم از برنامه” شهرستان رئیس کمیسیون برایان Hamman خبرنگاران گفت: در یک صبح جمعه در کنفرانس خبری.

آیا می دانید؟: بستری شدن در بیمارستان افزایش لی شهرستان پس از آخر هفته روز یادبود

این شهرستان توزیع $22 میلیون در فرد کمک مالی تا 2 ، 000 دلار به افرادی که درخواست برای کمک در گذشته به دلیل مسکن و یا قبوض آب و برق. کسب و کار واجد شرایط می توانند با دریافت 5000 دلار کمک مالی برای راهاندازی شرکت خود را.

یکی دیگر از برنامه را شخصی حفاظت تجهیزات در دسترس برای کسب و کار قادر به کار با خیال راحت.

Hamman گفت: مقامات گفت که بسیاری از فردی متقاضیان به دنبال حداکثر 2000 دلار برای کمک به اجاره و یا وام مسکن و آب و برق.

“بسیاری از ما مردمی خود را از دست داده مشاغل در طول اوج فصل” Hamman گفت. “شما باید به یاد داشته باشید در مهمان نوازی و رستوران کسب و کار آنها در تعداد ساخت پول در طول این زمان از سال به آنها را از طریق تابستان.”

با بیش از 12 ، 000 برنامه های کاربردی از افراد دریافت شده توسط اواسط روز جمعه به طور متوسط اعطای $1,833.33 خواهد اگزوز بودجه در دسترس است.

این شهرستان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است محاسبه مقدار متوسط درخواست جمعه صبح اما یک تحلیل بود که انتظار به پایان خواهد رسید بیش از آخر هفته.

“من می دانم آن است که یک مقدار محدود از پول”Hamman گفت. “این در حال رفتن به می تواند غیر ممکن است برای ایجاد یک مجموعه ای از معیار است که شما را به هر کس خوشحال است.”

قبلی: Lee County مجموعه 55 K $سقف درآمد برای COVID-19 مسکن کمک ابزار

اولین پرداخت از فردی کمک برنامه به شمار می رود ساخته شده آغاز هفته آینده. ابزار اجاره و وام مسکن پرداخت صورتحساب به طور مستقیم به این نهاد به آن پرداخت بدهکار است.

در زمان بسته شدن برای هفته تماس در انتظار نگه داشته و در انتظار کمک خواهد شد پاسخ داد: با توجه به گلن Salyer دستیار شهرستان مدیر مسئول امداد برنامه.

زمانی که پنجره بسته, نرم افزار, وب سایت www.LeeFlcares.com بود به غیر فعال می شود به طوری که بیشتر برنامه های کاربردی می تواند ثبت و یا نهایی تا بازگشایی دوشنبه در ساعت 8 صبح

در این رویداد یک درخواست را رد کرده است یک خیابان برای تجدید نظر در دسترس خواهد بود به ویژه مهم است برای کسب و کار که پیدا کردن برنامه های کاربردی خود را رد کرده است چرا که آنها نمی واجد شرایط به عنوان “ضروری” اما تعطیل در حالی که مشتریان خود گفته بودند در خانه بمانند.

“ما باید سه سطح از نقد و بررسی برای هر نرم افزار. آن می رود هر چند پردازنده سپس یک مالی را نقد و سپس ناظر” Salyer گفت. “اگر کسی فکر می کند که آنها شده اند به اشتباه رد آنها می تواند درخواست تجدید نظر در این تصمیم و یک گروه کاری از شهرستان کارکنان را تعیین.”

شهرستان LeeFlCares.com سایت دارای یک لیست کامل از معیارهای ذکر شده Salyer گفت.

حتی پس از پر کردن برنامه های کاربردی تصمیم گیری ممکن است بلافاصله

“واقعی مصوبات در حال رفتن به یک هفته به دو هفته برای کسب و کار برنامه های کاربردی و ممکن است حتی بیش از آن برای فرد کمک” Hamman گفت.

برخی از مردم استفاده شود که خیلی زود در روند این هفته دیدم یک پیام است که گفت: از آن تصویب شد اما مقامات شهرستان ها گفت که پس از تصحیح قطعی است.

Salyer گفت: افرادی که این پیام باید دوباره تماس بگیرید برای تایید این وضعیت.

“این تلخ و شیرین بخشی از این نیاز — تعداد برنامه های کاربردی که قرار شد در واقعا برجسته کردن وضعیت وخیم مالی که بسیاری از شما ساکنان شهرستان در حال حاضر خود را در” Hamman گفت.

کمیسر سیسیل Pendergrass اشاره کرد که در حالی که برخی از مردم در حال گرفتن کمک به کاهش بار مالی از COVID-19 بحران دیگران هنوز دوره نقاهت بعد از یک بار دیگر.

“ما به عنوان سفر در این سفر با هم بیایید همه به یاد کسانی که جان قبل از ما و در لی شهرستان هنوز هم وجود دارد افرادی که بیمار هستند” Pendergrass گفت. “وجود دارد یک نور در تونل Lee, شهرستان باز است, ما از این طریق دریافت کنید با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de