شاد ماندن به نگه داشتن ناراحتی دستگاه گوارش در خلیج تحقیقات می گوید

محققان دریافته اند که سروتونین یک ماده شیمیایی شناخته شده برای تشویق شادی و رفاه می تواند به کاهش توانایی برخی

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

محققان دریافته اند که سروتونین یک ماده شیمیایی شناخته شده برای تشویق شادی و رفاه می تواند به کاهش توانایی برخی از پاتوژن روده به علت عفونت مرگبار. یافته های چاپ و نشر در مجله Cell Host & Microbe می تواند به ارائه یک راه جدید برای مبارزه با عفونت است که برای آن چند واقعا موثر درمان در حال حاضر وجود دارد.

"اگر چه اکثریت قریب به اتفاق تحقیقات بر روی سروتونین اتحاد بر محور اثرات آن در مغز در حدود 90 درصد از این انتقال دهنده عصبی – شیمیایی که سلولهای عصبی استفاده برای برقراری ارتباط با یکدیگر است – تولید شده در دستگاه گوارش مطالعه منجر نویسنده ونسا Sperandio از UT Southwestern مرکز پزشکی در آمریکا توضیح داد.

در انسان تریلیون باکتری زنده در این فضا است. بسیاری از این باکتری های روده مفید هستند اما باکتری های بیماری زا نیز می تواند استعمار دستگاه گوارش باعث جدی و بالقوه کشنده عفونت. چرا که باکتری های روده به طور قابل توجهی تحت تاثیر محیط خود تیم تحقیقاتی تعجب که آیا سروتونین تولید شده در روده تحت تاثیر قرار می ويرولانس باکتری های بیماری زا که آلوده به دستگاه گوارش.

آنها با کار Escherichia coli O157 یک گونه از باکتری هایی است که باعث می شود دوره شیوع اغلب کشنده عفونت های منتقله. این تیم رشد این باکتری های بیماری زا در ظروف پتری در آزمایشگاه و سپس در معرض آنها را به سروتونین است. بیان ژن آزمایش نشان داد که سروتونین به طور قابل توجهی کاهش می یابد بیان یک گروه از ژن ها که این باکتری ها با استفاده از به علت عفونت است.

intestines
یافته های جدید چاپ و نشر در مجله Cell Host & Microbe می تواند به ارائه یک راه جدید برای مبارزه با عفونت است که برای آن چند واقعا موثر درمان در حال حاضر وجود دارد. Pixabay

اضافی آزمایش با استفاده از سلول های انسانی نشان داد که باکتری دیگر می تواند باعث عفونت-همراه ضایعات در سلولهای اگر این باکتری ها را به معرض سروتونین است. بعد محققان به بررسی چگونگی سروتونین تاثیر قرار حدت در میزبان زندگی می کنند. با استفاده از موش محققان چگونه سروتونین ممکن است توانایی برای Citrobacter rodentium – یک ماوس روده باکتری اغلب استفاده می شود به عنوان یک آنالوگ برای E. coli در انسان – را آلوده و سلامت خود را میزبان.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

این موشها اصلاح شده ژنتیکی یا بیش از حد و یا underproduce سروتونین در دستگاه گوارش دستگاه. کسانی که overproduced این انتقال دهنده عصبی شد کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به colonised توسط C. rodentium پس از در معرض بودن به این باکتری و یا تا به حال نسبتا جزئی دوره بیماری با توجه به مطالعه است. درمان موش با فلوکستین (فروش تحت نام تجاری پروزاک) به افزایش سطح سروتونین جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار از C. rodentium قرار گرفتن در معرض.

همچنین بخوانید: Voice در برابر غیر انسانی تصمیم دهلی وزیر

اما موش هایی که underproduced سروتونین شد خیلی مریض تر پس از قرار گرفتن در معرض باکتری اغلب در حال مرگ از بیماری خود. در آینده این تیم تحقیقاتی طرح توجیهی مطالعه امکان سنجی دستکاری سطح سروتونین به عنوان راهی برای مبارزه با عفونت های باکتریایی در دستگاه گوارش. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن