'ویژه تاج هزینه' در مشروب کمک می کند تا افزایش درآمد

Mهر بازیگران و فیلمسازان می شود با تصمیم دولت برای بازگشایی مشروب مغازه ها. آنها نقطه در هرج و مرج مطلق در خار

توسط ABDOOSNEWS در 17 اردیبهشت 1399

Mهر بازیگران و فیلمسازان می شود با تصمیم دولت برای بازگشایی مشروب مغازه ها. آنها نقطه در هرج و مرج مطلق در خارج از شراب مغازه ها و متمرد رفتار مشتریان که به شدت نقض تمام اجتماعی فاصله هنجارها در یک راش

Telugu سوپراستار Pawan Kalyan را محکوم کرد تصمیم گیری در یک صدای جیر جیر: "در این زندگی تهدید بیماری همه گیر; تمام معابد اسوه & کلیساها مجبور به بستن اجتماعی( فیزیکی) فاصله امکان پذیر نیست. اما مشروب مغازه ها خوب هستند باز می شود حتی اگر آنها نمی, حفظ فاصله اجتماعی'???"

بازیگر-فیلمساز Pooja Bhatt نوشت: "آن را دوست دارم یا نه در جامعه ای که نه تصدیق واقعیت افسردگی و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان و الکل می شود یک مسیر فرار. مردم در حال دست و پنجه نرم با عدم قطعیت است. بطری آسان می شود پناه برد. شما می خواهید به رفع آن ؟ نگاهی به دور درد خود را اول است."

pooja bhatt on liquor
بازیگر-فیلمساز Pooja Bhatt ابراز نظر در مورد این موضوع از طریق رسانه های اجتماعی. Wikimedia Commons

در نظر گرفتن یک طعنه آمیز حفاری در تصمیم دولت بازیگر Jaaved Jaaferi به اشتراک گذاشته: "کارگران مهاجر به پرداخت هزینه برای رفتن به خانه.. جونتا به پرداخت برای دوش گرفتن گلبرگ و سوخت هواپیما.. الکل جدید 'عادی'."

فیلمساز Hansal مهتا واکنش نشان داد: "به بازار رفت برای بارگیری مواد غذایی و اجرا شود.

1. عظیم صف خارج الکل مغازه ها. هرج و مرج.
2. ترافیک
3. مردم ازدحام تمام مغازه ها. اجتماعی بدون فاصله.
4. پلیس درمانده در میان این جنون.

باعث می شود شما تعجب می کنم که آیا مستند تسهیلات باید معکوس شود."

مانند مهتا بازیگر Rohit Roy همچنین احساس می کند که آرامش از این مستند است که احتمالا ایده خوبی نیست در کشوری مثل هند. "شوکه راه مردم رومینگ خیابان به دنبال مصرف الکل.. این دلیلی است که چرا آرامش در مستند نمی خواهد کار در هند .. بی معنی و احمقانه," او نوشت.

Rohit Roy at Navin Nischol's Funeral. Photo: FilmiTadka.
"شوکه راه مردم رومینگ خیابان به دنبال مصرف الکل.. این دلیلی است که چرا آرامش در مستند نمی خواهد کار در هند .. بی معنی و احمقانه" بازیگر Rohit Roy نوشت. Wikimedia Commons

فیلمساز Onir اشاره کرد که چگونه بسیاری از مردم نیز بدون ماسک. "اگر #CVID19 منحنی است نه ناقص بازگشایی الکل مغازه یکی از بدترین مرحله امکان پذیر است. پا خارج ساختمان که دارای یک فروشگاه شراب بمبئی به نظر می رسد به طور معمول. مردم رومینگ در اطراف بسیاری از بدون ماسک, ترافیک. اجتماعی فاصله" او هنوز توییتی.

نویسنده و کارگردان Milap Zaveri احساس می کند درست مثل سبزیجات و مواد غذایی در مغازه ها تا به حال شراب مغازه ها باقی ماند و باز در طول مستند این وضعیت نمی خواهد بوجود آمده اند.

ادامه مطلب: توزیع مساوی از ابزار نهایی معیار موفقیت در COVID نبرد: که مدیر کل

"بطری نوشابه. که تو آن را باز خواهد fizz. آنها باید شراب مغازه ها باز در سراسر. راه مردم درک مواد غذایی در دسترس خواهد بود و متوقف رفتن mad خرید آنها را انجام داده اند همان شراب مغازه ها. این بطری تقاضا است. جناس در نظر گرفته شده" Zaveri اشاره کرد.

فیلمساز Vivek Agnihotri در توئیتر خود نوشت: "چطور می شود کسی به فکر باز کردن گوشه ای کوچک از مغازه ها و rozmarre ke فروشندگان ؟ حداقل آنها موفق شده اند مشتریان خود را به مراتب بهتر و کمک به شهروندان است. احساساتی تصمیم. یک 'تنها-سود' محور حکومت و بدون هزینه به جامعه را خراب کردن ما." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن