مرتب کردن که لیگ را یک فصل و که نمی

برای اولین بار پس از اقامت در خانه دستور صادر شد و اجتماعی فاصله اجرا می شد وجود یک حس است که کل کشور نیاز به

توسط ABDOOSNEWS در 28 فروردین 1399

برای اولین بار پس از اقامت در خانه دستور صادر شد و اجتماعی فاصله اجرا می شد وجود یک حس است که کل کشور نیاز به شروع بدانند چگونه برای بازگشت به کار. قطعا آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در چند هفته آینده و نه آن را به اتفاق می افتد همه در یک بار, اما آن را در حال آمدن است در برخی از نقطه و ورزشی لیگ در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به آن را هر چه زودتر به جای بعد.

برخی از فصول بودند فقط از شروع, در حالی که دیگران بودند و نزدیک به پایان است. تنها NFL باقی مانده است نسبتا صدمه ندیده به عنوان فصل خود را به پایان رسید فقط به عنوان ویروس بود ramping تا. اما همه آنها نیاز به انجام برخی از پیشرفته ریاضی به شکل یک مسیر رو به جلو است. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی کامل فصل لغو شد به هر دلیلی. لیگ نیست نگران دیدن که اتفاق می افتد و حتی اگر آن را یک نهاد نوپای همه آنها درک کنند که XFL ناگهانی و بی مهابا مرگ شد فال بد.

اینجا جایی است که ما ایستاده است.

NFL

شانس یک فصل کامل: 100 درصد
شانس بازی به برخی از خالی استادیوم: 50/50

NFL lucked. COVID-19 stranglehold در ایالات متحده ورزشی جهان همزمان با offseason. حتی پیش نویس ترکیب و تمرینات آن را از طریق با نتیجه کمی. به نظر می رسد برگزاری این پیش نویس بدون بازیکنان و طرفداران ممکن است تنها از دست دادن اما وجود خواهد داشت سختگیرانه اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل در ماه سپتامبر ؟ چگونه اردوگاه رسیدگی به این ویروس در جولای ؟ در این نقطه, آن کسی حدس می زنم. امن ترین شرط این است که تمام خانه ها در استادیوم ها ممکن است اتفاق نمی افتد تا زمانی که در اواخر فصل زمانی که ما می تواند برخی از آنها را نمی توان پرورش زمینه را برای یکی دیگر از شیوع بیماری است.

MLB

شانس یک فصل کامل: 75 درصد
شانس بازی به برخی از خالی استادیوم: 75 درصد

لیگ اصلی بیس بال همچنان اصرار دارند آن را می توانید در 162-بازی های نجومی و حتی اگر آنها را به هفت زمین باز یافته بازی و سه گانه هدر در همان ورزشگاه. آخرین نظری است که می توانست در دو بازی لیگ در آریزونا و فلوریدا با پتانسیل متقاطع تا جهان سری. اگر آنها خم جهنم در این رویکرد وجود ندارد و سوال آنها خواهد شد بازی برای خالی کردن استادیوم برای بخش زیادی از این فصل است. که آیا آنها می تواند به جلو و یک فصل کامل باقی مانده است دیده می شود.

NBA

شانس به پایان رساندن فصل: 25 درصد
شانس کامل حذفی: 30 درصد
شانس بازی به برخی از خالی استادیوم: 90 درصد

ممکن است وجود دارد هیچ دیگر لیگ ضربه سخت تر از NBA است. آنها برای اولین بار به بازیکنان تست مثبت و در یک شب لیگ رفت از خیمه ترکیب هیرو به طور کامل تعطیل. آنها هنوز دو ماه از بازی ها به بازی می شود و بسیار بعید است که آنها قادر خواهد بود برای تکمیل آن بدون توجه به آنچه برنامه های احتمالی. از آن خواهد شد یک شوک اگر آنها حتی قادر به کامل postseason و آنها را کاملا بازی را به ساختمان خالی اگر آنها را انجام دهید. با یک نسبتا کوتاه تابستان offseason پیش رو و انواع درپوش حقوق پیامدهای آنها ممکن است سخت ترین زمان در همه بدانند چگونه آن را به کار.

NHL

شانس به پایان رساندن فصل: 50/50
شانس Full حذفی: 30 درصد
شانس بازی به برخی از خالی استادیوم: 90 درصد

بر خلاف NBA, NHL شد و در حال حاضر به سیم پیچ را فصل است. آنها هنوز هم بر این باورند که آنها می توانند و باید به صورت مختصر حذفی راه اندازی هر چند به نظر می رسد آنها متعهد به انجام نه تنها حذف بازی را که اتفاق می افتد. آنها باید کمی بیشتر اتاق تکان دادن از بسکتبال است اما نه خیلی زیاد. هر چه زودتر آنها را وادار به کار بیشتر احتمال دارد آنها می تواند پایان مشروع نجومی حتی اگر آنها نمی خواهد که طرفداران در ایستاده به تشویق آنها ،

MLS

شانس یک فصل کامل: 60 درصد
شانس بازی به برخی از خالی استادیوم: 75 درصد

فوتبال است و در یک وضعیت بسیار پیچیده با توجه به بین المللی قطعات بازی. آنها به این برنامه در دیگر نقاط جهان به ویژه در اروپا است. و آن را شامل نمی شود و مسابقات مقدماتی جام جهانی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. حتی اگر آنها فقط شروع به بازی و بیشتر گسترش برنامه های آن بعید به نظر می رسد آنها خواهد بود قادر به رفت و آمد در یک فصل کامل و به عنوان wild and woolly به عنوان طرفداران فوتبال تمایل دارند که انتظار می رود حداقل در نیمه اول سال برای آنها را به انجام آنها تشویق از خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن