سونی با فروش 110 میلیون پلی استیشن 4 واحد پس از راه اندازی

سونی می گوید: دکمه های جدید به کار گیرند و در راه همان است اما باید بیشتر توابع آن آشکار خواهد شد در آینده. Wi

توسط ABDOOSNEWS در 27 اردیبهشت 1399
Sony
سونی می گوید: دکمه های جدید به کار گیرند و در راه همان است اما باید بیشتر توابع آن آشکار خواهد شد در آینده. Wikimedia Commons

ژاپنی لوازم الکترونیکی مصرفی غول سونی پرده برداری از جدید بی سیم, کنترل کننده بازی برای پلی استیشن 5 خواستار آن 'DualSense' را بهتر منعکس کننده آن قابلیت های جدید.

کنترل تمام ویژگی های جدید رنگ تم و همچنین دارای برخی از قابلیت های اضافه شده در داخل و خارج. نیز وجود دارد یک مجتمع میکروفون برای اولین بار سونی با کنترل همراه با یک USB-C پورت و یک بازرسی و نگهداری طراحی شده است.

"کنترل جدید همراه با بسیاری از ویژگی های نوآورانه در PS5 خواهد بود تحول برای بازی – ادامه ماموریت ما در پلی استیشن به مرزهای بازی در حال حاضر و در آینده" جیم رایان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سونی Interactive Entertainment در بیانیه ای گفت.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

این DualShock 4 را به اشتراک گذاری دکمه اجازه داده است که پلی استیشن 4 به صاحبان سرعت ارسال تصاویر و فیلم ها از بازی های خود را است حفظ شده است اما در حال حاضر به نام این ایجاد را فشار دهید.

PS5
ژاپنی لوازم الکترونیکی مصرفی غول سونی پرده برداری از جدید بی سیم, کنترل کننده بازی برای پلی استیشن 5 خواستار آن 'DualSense' را بهتر منعکس کننده آن قابلیت های جدید. Wikimedia Commons

سونی می گوید: دکمه های جدید به کار گیرند و در راه همان است اما باید بیشتر توابع آن آشکار خواهد شد در آینده. طراحی, عاقلانه, 'DualSense' دیده می شود برخی از تغییرات قابل توجه. دو دسته هستند کمتر در شکل مستطیل شکل و دارای یک منحنی کمی در امتداد لبه بیرونی.

این پد لمسی نیز از دیگر مستطیل شکل و به نظر می رسد کمی بزرگتر به طور کلی.

همچنین بخوانید: Realme ارائه می دهد پشتیبانی از Zomato "خوراک روزانه شروط" ابتکار

هر دو 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X هستند و زنجان راه اندازی می شود در ماه نوامبر هر چند چیز می تواند تغییر در نور coronavirus جهانی همه گیر. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن