برخی از برجستگی های سرعت پیش در HISD شجاع دنیای جدید مجازی

اگر شما در حال رفتن به مجموعه ای از برای رفتن مجازی-فقط برای حداقل شش هفته از مدرسه آن را تا حدودی دلسرد کننده

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

اگر شما در حال رفتن به مجموعه ای از برای رفتن مجازی-فقط برای حداقل شش هفته از مدرسه آن را تا حدودی دلسرد کننده برای شنیدن وجود دارد که یک اجرا در Google Chrome کتاب در حالی که هنوز هم وجود دارد 23,000 هوستون ISD دانش آموزان در حال انتظار برای یک دستگاه.

شما نیز احتمالا نمی خواهید به شنیدن این که در HISD خود نظرسنجی از پدر و مادر خود را که در آن 66,069 خانواده در پاسخ به سوال بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان از این گفته بود: "مراقب در دسترس برای کمک به کودکان با مدرسه" و یکی دیگر از 18.2 درصد مطمئن نیستید که آیا کسی خواهد بود قادر به گرفتن بر روی آن وظایف.

هوستون ISD امنا ملاقات در یک نشست ویژه با سرپرست موقت Grenita Lathan و کارکنان اداری پنج شنبه شب به سعی کنید به ناخن جزئیات بیشتر در "ارتباط مجدد با خیال راحت بازگشت قوی" بازگشایی طرح طراحی شده به سعی کنید به بهترین مذاکره بیماری همه گیر است که هنوز هم مدتها این شهر است. همانطور که قبلا گزارش شده یک HISD نظرسنجی از معلمان نشان داد که تنها 14 درصد از کسانی که در پاسخ گفت: آنها می خواستند در کلاس های حضوری در حال حاضر.

امنا گفته شد که به دلیل تقاضا برای کروم کتاب "از طریق سقف" به عنوان یک مدیر قرار داده و آن را توضیح داد که برخی نمی رسند تا ماه نوامبر یا دسامبر, که در این منطقه تعویض است حداقل بخشی از خرید خود را به رایانه های شخصی ویندوز.

"ما نه فقط گفت که ما در حال رفتن به دانش آموز یک دستگاه. ما آید همچنین تایید میکند که آنها دسترسی به اینترنت قابل اعتماد, " Lathan گفت.

پس از شنیدن از چند پدر و مادر و معلمان — که برخی از آنها را تحسین منطقه تصمیم به شروع مدرسه تا 8 سپتامبر و به سر کلاس های حضوری تا 19 اکتبر در حالی که دیگران نمی — Lathan به آسانی اذعان کرد که برخی از دانش آموزان نیاز به کمک اضافی و صحبت در مورد در آوردن آموزگار به عقب معلمان کلاس درس. نیاز به حمایت اضافی بود به خصوص ذکر شده برای ویژه اد.

"ما در حال استخدام اضافی آموزگار است که حمایت از دانش آموزان ما," او گفت:.

Students who couldn't or didn't connect with virtual learning.

دانش آموزانی که نمی تواند و یا نمی ارتباط با آموزش مجازی.

Graohic توسط HISD

البته که اگر آنها می تواند رسیدن به همه دانش آموزان. HISD خود داده ها نشان می دهد بیش از 7,500 دانش آموزان هرگز متصل به آموزش مجازی کلاس که قرار بود در اواخر بهار پس از مدت COVID-19 ضربه زدن به منطقه. اما به عنوان آنها پیدا کردن حتی رسیدن به برخی از دانش آموزان کافی نیست.

And in the fall, attendance — which includes time on task and homework assignments — will be taken.

و در پاییز, حضور و غیاب — که شامل زمان بر وظیفه و تکالیف — گرفته خواهد شد.

Graohic توسط HISD

تقریبا از 25 ، 000 نفر رسیده school district اما نمی درخواست خود را به مجازی درس ارائه دهد.

"حضور تعداد دفعات مشاهده خواهد شد و نمرات را حساب," Lathan گفت: از ترم آینده با وجود تماس های از برخی از والدین که الزامات سختگیرانه برای هر دو چشم پوشی می شود در حالی که دانش آموزان هنوز هم با خرید و فروش و دوره نقاهت بعد از تروما از یک وضعیت بی سابقه ای با این بیماری همه گیر. نمرات و حضور و غیاب در حال مشخص نیست توسط یک مدرسه محلی هیئت مدیره و یا مدیریت یک مدرسه منطقه اما مجموعه توسط تگزاس سازمان آموزش و پرورش او تاکید کرد. در چه صدا بیشتر شبیه به کالج از K-12 روش دانش آموزان را تا 11:59 بعد از ظهر هر روز هفته به دست در آن روز تکالیف Lathan گفت.

موضوع حمل و نقل اتوبوس آمد تا به عنوان به خوبی. تگزاس سازمان آموزش و پرورش می گوید باید وجود داشته باشد بیش از 26 دانش آموزان در یک اتوبوس در یک زمان فعال اجتماعی فاصله. آنچه که برای HISD, Lathan گفته است که تنها ویژه ed دانش آموزان و کسانی که با دیگر نیازهای خاص ممکن است سوار اتوبوس.

پدر و مادر قادر خواهد بود به درخواست فرزندان خود را اقامت در کلاس های مجازی و یا بازگشت به دانشگاه راهنما اما نیاز به انجام این کار در شش هفته تکه که چین با درجه بندی دوره برای همه دانش آموزان در این سال است. بحث هنوز هم ادامه دارد در مورد امکان یک رویکرد ترکیبی با برخی از کلاس های حضوری — ویژه های لازم برای دانش آموزان در کلاس های فنی و حرفه ای مانند جوشکاری که باید به انجام وظایف خاص خود را برای دریافت گواهینامه.

و سپس البته معمول "تابستان اسلاید" در حال حاضر ساخته شده و حتی بدتر از آنچه Lathan به عنوان "COVID از دست دادن" را به عنوان منطقه تلاش می کند برای کشف کردن بهترین راه برای ارزیابی که در آن دانش آموزان در حال حاضر در مطالعات خود و آنچه آنها نیاز به انجام به عقب.

منطقه ادامه خواهد داد به ارائه منظقه وعده های غذایی برای دانش آموزانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب