Snapchat اعلام کرد در برنامه مدیتیشن تجربه در ضربه محکم و ناگهانی Minis

Snapchat روز دوشنبه اعلام کرد در برنامه مدیتیشن تجربه با Headspace در ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها به ع

توسط ABDOOSNEWS در 31 تیر 1399

Snapchat روز دوشنبه اعلام کرد در برنامه مدیتیشن تجربه با Headspace در ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها به عنوان آخرین ویژگی برای کاربران اندروید و iOS.

"اسنپ چت امیدوار است که ضربه محکم و ناگهانی Mini X Headspace قابلیت به شما ارائه یک فضای امن برای دوستان به مراقبه و تمرکز حواس تمرین و استفاده از این ابزار جدید برای ارسال پیام های دلگرم کننده به مثبت افزایش دوستان در نیاز" این شرکت در بیانیه ای گفت.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

از ویژگی های جدید با هدف ارائه Snapchatters با کارشناس منابع مرتبط عاطفی و جسمانی در حالی که ارائه تاملات روزانه و ابزار برای کمک به Snapchatters چک در با دوستان خود و سالم ماندن است.

Snapchat launches in-app meditation experience
مینی را ارائه یک فضای امن برای دوستان به مراقبه و تمرکز حواس تمرین. Pixabay

همچنین بخوانید: زوم می شکند Infinite رکورد بیشترین دانلود در فروشگاه App

به گفته این شرکت با قرار دادن منابع که در آن دوستان شما در حال حاضر ملاقات و به اشتراک گذاری ضربه محکم و ناگهانی X فضای مینی را ارائه یک فضای امن برای دوستان به مراقبه و تمرکز حواس تمرین و استفاده از این ابزار جدید برای ارسال پیام های دلگرم کننده برای بررسی در و مثبت افزایش دوستان در نیاز.

همراه با فضای عکس-نرم افزار پیام نیز راه اندازی شد دو نفر دیگر از مینی کامپیوترها به نام پیش بینی استاد که در آن دوستان می توانید با شرکت در یک بازی حدس زدن آینده روند و مرتبا برای کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری ساده یادداشت ها. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب