نقره ای صفحه نمایش و سحر و جادو از بالیوود

وجود دارد این کلمه صفحه نقره ای و املای آن سحر و جادو است. عبارت بود احتمالا ابداع در سیاه و سفید عصر. هنگامی

توسط ABDOOSNEWS در 8 تیر 1399

وجود دارد این کلمه صفحه نقره ای و املای آن سحر و جادو است. عبارت بود احتمالا ابداع در سیاه و سفید عصر. هنگامی که قوس, لامپ, پروژکتور تبدیل یک عکس گرفته شده بر روی یک نيترات فیلم بر روی پرده نقره ای سینما مردمی نشسته هیپنوتیزم.

تصور کنید که یک خاموشی و یا فقط نشستن در تاریکی نقاشی اتاق در خانه به مدت سه ساعت و شما را از دست دادن ذهن خود را. اما پس از آن چه جذب مردم به سالن سینما به نشستن در یک سالن تاریک به مدت سه ساعت و نه تنها برای آن پرداخت اما همچنین آمده شاد و پر از لذت! آن بود که نقره ای-رنگی روشن نقره ای صفحه نمایش.

Follow us on Facebook برای به روز رسانی بیشتر از ما!!

آن را فقط به حال به یک صفحه نقره ای طراحی تصاویر. نه لزوما یک فیلم سینمایی. این فیلم بخش, در آن روز به نمایش در آمد دولت تبلیغ فیلم در سالن سینما و همچنین در مکان های عمومی. برای مثال در بمبئی یک کامیون مجهز به یک صفحه نمایش و یک پروژکتور را زمین در بمبئی نریمان نقطه یا Chowpatty در یکشنبه شب و شروع به غربالگری این تبلیغات شرکت. سحر و جادو از صفحه نمایش غالب و صدها نفر از مردم حل و فصل کردن برای تماشای هر آنچه که در آن بود. تنها زمانی که آنها پرداخت می شود برای یک بلیط انتخاب کرده بود به ایشان.

سیاه و سفید تلویزیون تا به حال همان اثر در ابتدا. مردمی فقط جمع آوری در اطراف آن برای لذت بردن از سه ساعت برنامه را پخش کنید. مهم نیست که چه برنامه بود تا زمانی که صفحه نمایش روشن شد.

هاله و سحر و جادو است که سیاه و سفید دوران چیز دیگری بود. آیا سحر و جادو که افول کمی با ظهور رنگ فیلم ؟ قابل بحث است اما اگر آن را انجام داد آن بود به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در خارج سالن های سینما. مردم عاشق نوستالژی به خصوص آنچه که آنها بزرگ شده و برای آنها سیاه و سفید بود و چیزی که واقعی است. خوشبختانه آنها به زودی به تماشای رنگ فیلم.

سحر و جادو از صفحه نمایش غالب و صدها نفر از مردم حل و فصل کردن برای تماشای هر آنچه که در آن بود. Pixabay

سیاه و سفید ایجاد نوعی از عارف بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان در اطراف هنرمندان. نه آغاز به فیلم تا اواخر, به عنوان یک کودک این امر تعجب من زمانی که بچه ها و دختران leafed از طریق یک فیلم, مجله, نگاه یک ستاره تصویر و بحث در مورد. من نمی تواند درک چگونه آنها به رسمیت شناخته شده یک ستاره از خود و یا تصویر خود را! همین مورد بود که پسر می دانست که یک آهنگ خود فیلم و خواننده و شروع به زمزمه همراه با رادیو.

هیچ سیاست, هیچ, جای بدنسازی, فیلم بودند موضوع مورد علاقه عمومی است. اگر یکی از بیابان شد به اندازه کافی خوش شانس به تماشای فیلم آن را واجب برای او به نقل داستان به دیگر دوستان روز بعد!

زمانی که رنگ آمد به فیلم, دوستداران فیلم' چاپلوسی برای ستاره ها دست نخورده باقی مانده. اما هاله ای از رمز و راز در اطراف بازیگران کاهش کمی. رنگ ستاره ها نگاه واقعی تر زندگی است. بیننده در بر داشت شناسایی بیشتر با خود ستاره. بیشتر از همیشه قبل از طرفداران فیلم آغاز شده نه تنها تقلید filmstars بلکه رویای بازیگری است.

Moviegoing به معنای از دست رفته نیست یک لحظه که نقره ای صفحه نمایش سحر و جادو در یک سالن تاریک. که شامل اخبار هند, حلقه دولت تبلیغات از ویژگی های تولید شده توسط این فیلم را بدست آورد. اما آنچه که در یک نگاه به جلو به بسیاری شد تریلر از آینده فیلم. (فیلم تریلر در کسانی که روزهای زیادی تحریک و هیجان است.)

وجود دارد یکی دیگر از ویژگی معمولی به آن روز. روز در سالن سینما پخش شد بیش از چهار را نشان می دهد در روز بین 12 ظهر و 9 p. m. مردم انتظار سه ساعت از ارزش پول در یک سالن سینما. است که می گویند اگر فیلم ساخته شد مانند آنها امروز می گویند 100 دقیقه یا 110 دقیقه مدت وجود دارد شانس است که مخاطب را غارت سینما, احساس فریب خورده.

شعار بود Paisa Vasool — که آیا آنها ارزش پول خود را یا نه. ترک در نیمه راه از طریق اگر آنها مانند یک فیلم صرفا مخاطب را به امتیاز.

هیچ سیاست, هیچ, جای بدنسازی, فیلم بودند موضوع مورد علاقه عمومی است. Pixabay

فیلم ساخته شد برای همه نوع از مخاطبان است که می گویند مخاطبان از فیلم های متفاوت بسته به نوع فیلم و ستاره های آن است. به طور گسترده به نام ژانرهای وجود دارد مخاطبان به صورت خام فیلم های اکشن مانند کسانی که از دارا سینگ شیخ مختار یا کامران خان که در آن همه که اهمیت پس زمینه صدای Dhishoom...dhishoom. پس از آن وجود دارد اگر شما ممکن است تماس با این که فیلم های ترسناک توسط رمزی و Bhakri برادران دو متخصص. بسیاری از صحنه های ترسناک به ضرب گلوله کشته شدند در روز برای شب روش.

پس از آن وجود دارد "Sholay" یک "زندانی Santoshi Maa" هم منتشر شد در همان روز — اوت 15, 1975.

"Sholay" مجموعه نه تنها در گیشه سوابق بلکه سوابق شخصی برای بسیاری از علاقمندان به سینما ادعا به آن را دیده اند شاید 100 بار! فیلم 70mm فرمت و استریو صدا مخاطبان. "Jai Santoshi Maa" بود غیر از بازیگران احتمالا آخرین اساطیری فیلم های ساخته شده در صنعت فیلم هندی. این نوع بود که در حال مرگ است.

"Jai Santoshi Maa: تبدیل به یک فرقه. به طوری که خود تولید کننده Satram Rohra رفت و در تاریخ ثبت می شود در میان بالاترین درآمد مالیات دهندگان از سال (با توجه به آن دوران پنهان کردن درآمد و سرقت در مالیات حق!). اما بود که به سمت کسب آن است. خود زندگی واقعی تاثیر چیزی بود که اتفاق نمی افتد معمولا.

همچنین بخوانید: صنعت مد و آن را راهی برای بازیابی

افرادی که وارد سالن سینما به تماشای "Jai Santoshi Maa" در آمد و در انبوهی و دوستان و خانواده و بقیه. آنها مطمئن شوید که آنها نتوانستند وارد سالن با کفش ، آنها شرکت کردند با این اتفاقات. اما پس از اثر از این فیلم این بود که کسانی که تا به حال هرگز شنیده از این الوهیت شد مؤمن و پیروان آغاز شده و اعتقاد داشتند که اگر شما سریع در رای ممتنع برای 16 جمعه ها (Solah Shukravaar vrat) آن را به بخت و اقبال.

قبل از آن در سال 1969 پنجابی فیلم "ناناک Naam Jahaz Hai" دیده بود چنین احترام از مخاطبان است.

سینما تا کنون یک رویداد در یک خانواده است. برنامه ریزی تفرج. یک خانواده پنج نمی تواند به طور ناگهانی زمین در یک سالن سینما و انتظار برای دریافت بلیط و یا اگر آنها برتری نشستن در آن است. وجود دارد هیچ عجله به طرح یک فیلم تفرج به عنوان فیلم فرار برای هفته ها. شهرهای بزرگ جلب دوستداران فیلم از شهرهای نزدیک و روستا در روزهای یکشنبه و یا در روز از بازار هفتگی. آنها در زمان به عنوان بسیاری از فیلم در یک روز امکان رفتن مبارک و مخالفت.

این moviegoing همان است که در حال حاضر. اما می تواند روند OTT برتر انتشار تمدید این روند از خانواده و دوستان جمع آوری به تماشای یک فیلم جدید ؟ آن اتفاق می افتد زمانی که یک سری جدید جریان و آن را نیز اتفاق افتاده است در انتشار "Gulabo Sitabo" هنگامی که یک خانواده تصمیم به بازنشستگی زود هنگام با برنامه به تماشای فیلم با هم. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن