دوش مادر خود را با این عشق روز مادر با Airbnb

شری, Narendra Modi, Ji است که یک سیاستمدار در خدمت به عنوان 14 و نخست وزیر هند پس از سال 2014. Wikimedia Commo

توسط ABDOOSNEWS در 20 اردیبهشت 1399
Narendra Modi
شری, Narendra Modi, Ji است که یک سیاستمدار در خدمت به عنوان 14 و نخست وزیر هند پس از سال 2014. Wikimedia Commons

عزیز محترم نخست وزیر نارندرا جی,

من یک شهروند هند اما من عاشق هند و می خواهند فرهنگ خود را شکوفا و گسترش به دلیل آن است که بیشتر مفید برای همه بشریت است. به جز در هند همه فرهنگ های باستانی شده اند محو مسیحیت و یا اسلام و یا در برخی موارد توسط کمونیسم. هند است که در گذشته فرهنگ باستانی ایستاده اما به شدت تحت حمله توسط آن سه نیرو.

لطفا به من اجازه می دهد به ایجاد یک پیشنهاد از آنجایی که من می دانم که هر دو دین مسیحیت و هندو دارما به عنوان یک خودی.

شرایط 'امت', 'کافر' و 'بت معبود' بسیار derogative و توهین و در عین حال آزادانه استفاده می شود برای هندوها و تدریس به مسیحی و مسلمان در کودکان است. این خطرناک است و آن را به عنوان dehumanizes هندوها و مستعد منجر به جرایم ناشی از نفرت و حتی نسل کشی است. یک مقام سازمان ملل متحد گفت: در روز هولوکاست, که هولوکاست یهودیان نیست شروع با اتاق های گاز اما با گفتار نفرت. سخنرانی نفرت علیه مسلمانان اتفاق می افتد به طور منظم مذهبی در کلاس از این دو دین.

می تواند از دولت هند درخواست سازمان ملل متحد برای اعلام تبعیض از مسلمانان به عنوان امت و Kaffirs که رد خدا درست و پرتاب به جهنم ابدی را با مسیحیت و اسلام به عنوان یک نقض کرامت انسانی و برابری است ؟

باریک اجتماعی ذهن-مجموعه می توان به دیوانگی از خشونت بی پروا رهبران که یادآوری پیروان خود را که خدا می خواهد تنها مسلمانان روی زمین است و بنابراین آنها نیاز به انجام جهاد و پاداش خواهد با یک رتبه بالاتر در بهشت (قرآن 4.95). کلیسا ممکن است کشتن دیگر (آن هم قبل از آن) بلکه می بیند امتها به عنوان پست و نظر آن را به عنوان وظیفه خود برای تبدیل همه آنها را که باعث آسیب بزرگی به جامعه است. تلقین در هر دو مذهب از دوران کودکی بسیار قوی است و حتی قوی تر در هند به "محافظت از آنها را از افتادن بازگشت به روش های قدیمی خود را.

India
به جز در هند همه فرهنگ های باستانی شده اند محو مسیحیت و یا اسلام و یا در برخی موارد توسط کمونیسم. Pixabay

آزادی مذهبی محدود است هنگامی که آن را نقض اساسی حقوق دیگران.

تنها و هند و اسرائیل و کشورهای آسیا مانند ژاپن و چین و نپال و تایلند و... می تواند سرخ پرچم این موضوع را به بقیه جهان در حال حاضر یا مسلمان یا مسیحی اکثر کشورها هر چند بسیاری از سکولار دولت های اروپایی ممکن است حمایت از چنین یک دادخواست خود را به عنوان شهروندان باور نمی کنه و همه چیز آنچه کلیسا می خواهد آنها را به این باور.

پاکستان و سازمان کنفرانس اسلامی باید درخواست سازمان ملل متحد به بان کی مون, انتقاد از اسلام و اسلام هراسی که شوم است و احتمالا نشان می دهد که آنها آگاه هستند که آنها نمی توانند دفاع از دکترین منطقی.

هند نگرانی واقعی و فوری است. دیده می شود و درمان به عنوان تحتانی منجر به درد و رنج بزرگ برای مسلمانان است که به خوبی مستند شده است. درخواست برای صلح بین هندوها و مسلمانان در حال کم عمق و دردناک برای هندوها اگر ما همین حالا این موضوع چه مسلمانان در حال تدریس در مورد کارش.

در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای دولت هند به ثبت نام در سازمان ملل متحد مخالفت خود را با این واقعیت که اکثریت شهروند هند در حال اعلام به عنوان بدترین موجودات که "رایت ابد در جهنم" (قرآن 98.6). کلیسا همچنین ادعا می کند که یهودیان را نمی توان نجات از جهنم اگر آنها شنیده عیسی اما قبول نمی کند.

هندوها را نمی ادعا می کند که خالق بزرگ را رد خواهد کرد آنها را به طور جدی وجود دارد اما بسیاری از مسلمانان هند و مسیحیان که به آن اعتقاد دارند. با قرار دادن کسانی که ادعا می کند به قلمرو بسیاری از آنها نیز ممکن است تعجب اگر این واقعا می تواند حقیقت باشد.

این دو ادیان احتمالا نمیتواند اصلاح شود اما مردم می تواند از دست دادن ایمان در جنبه های مضر. خروج از مسیحیت و به کوچکتر حد حتی از اسلام آغاز شده است در حال حاضر و هند می تواند کمک به سرعت بخشیدن به آن است.

India
هند نگرانی واقعی و فوری است. دیده می شود و درمان به عنوان تحتانی منجر به درد و رنج بزرگ برای مسلمانان است که به خوبی مستند شده است. درخواست برای صلح بین هندوها و مسلمانان در حال کم عمق و دردناک برای هندوها اگر ما همین حالا این موضوع چه مسلمانان در حال تدریس در مورد کارش. Pixabay

اشاره به ذهن مجموعه ای که منجر به میلیون ها نفر کشته و بیش از قرن ها و تلاش برای تغییر آن است که احتمالا مهم ترین جنبه در این جنگ تمدن ها.

با مهربانی نگاه کنید به پیوست پیش نویس به زبان انگلیسی و هندی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پایه و اساس یک دادخواست به سازمان ملل متحد.

ارادتمند
Tearfund

همچنین بخوانید: بله بانک در حال حاضر اجازه می دهد تا مشتریان به انتقال پول توسط نفت یا IMPS

لینک در مورد دادخواست توسط پاکستان و سازمان همکاری های اسلامی:

https://www.msn.com/en-xl/asia/pakistan/un-adopts-motion-as-pakistan-warns-of-islamophobia-threat/ar-BBVBiAM

https://onenewsnow.com/national-security/2019/06/23/un-poised-to-launch-global-ban-on-all-criticism-of-islamtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن