سیبروک نوار آتشفشان اتاق همکاری با آشپز محلی

مشاهده رستوران ها و کافه ها ایجاد راه های جدید برای ایجاد درآمد در این کشور بحران چشمگیر بوده است. وعده غذایی خانواده بسته به منظقه وانت گالن margaritas, کوکتل میکسر و حتی مواد غذایی و خصوصی سرآشپزها کار با میله ها فقط چند راه حل های خلاق به تازگی شاهد. در حومه هوستون منطقه خلیج در قایقرانی جامعه است و همه چیز اتفاق می افتد برای میله های محلی و رستوران ها. پشتیبانی فوق العاده بوده است. یک کمی باهوش نوار واقع در سیبروک خارج از غرفه را با ترکیب غذا با کوکتل مدیریت برای نگه داشتن کارکنان شاغل و صورتحساب پرداخت می شود.

Volcano Room's lively crowd before the shut down.گسترش

آتشفشان اتاق را پر جنب و جوش جمعیت قبل از تعطیل.

عکس از استفان راس

صاحب استفان راس باز جزیره خود را الهام گرفته از نوار آتشفشان اتاقدر مارس 2016. با سیاه, ویندوز, بامبو, سقف و یک زن و شوهر از ماورا مجسمه به صورت تصادفی قرار داده شده در مقابل دیوار های تیره آتشفشان اتاق احساس انزوا و انزوا و دور از دنیای شلوغ. جامد سیاه و سفید دیوار در نوار سمت اتاق یک بار روشن با درخشان شیشه ای جمجمه جایگزین شده است توسط یک فرد بزرگسال در اتاق بازی با بازی های آرکید Skee-ball هوا هاکی و بیشتر برای کسانی که مایل به آزمایش آن دسته از مهارت های بازی بعد از چند کوکتل. اتاق اصلی همان باقی می ماند با یک سالن منطقه نوار جداول بالا-بازگشت نارنجی غرفه ضخامت بتن نوار و فقط فضای کافی برای یک دی جی و رقص.

Combine your inner child with an adult beverage and try your luck at these classics.گسترش

ترکیب کودک درون خود را با یک فرد بزرگسال نوشیدنی و سعی کنید شانس خود را در این کلاسیک.

عکس جنیفر فولر

از شروع راس فراهم کرده است نوار اسنک برای مهمانان در آتشفشان ، انواع ماکارونی و پنیر غذاهای مانند کارتل صدر با chorizo, adriano بلانکو و تکه jalapenos هاوایی لغزنده با حرکت تند و سریع مرغ یا ذوب شده پنیر بری و ژامبون و charcuterie هیئت مدیره محبوب بودند آیتم های منو. به زودی مهمان متوقف شده بیش از شرجی پرنیان و امضای martinis از آتشفشان ، طولانی نیست پس از باز کردن بیشتر استادانه درست شده entrees بودند مورد نظر روی نوار مواد غذایی است. یک بار به طور منظم جو اماتو شنید این مکالمات و ارائه یک ایده به راس. اماتو داشتن یک پس زمینه گسترده در رستوران ها و فارغ التحصیل مدرسه آشپزی, تحت تاثیر قرار, راس و دو شروع به همکاری.

Tacos birria con consumme with street corn on Taco Tuesdays at Volcano Room.

Tacos birria باهم consumme با خیابان ذرت در تاکو سه شنبه در آتشفشان ،

عکس های لورا Haug

راس تصمیم اماتو می تواند آزمایش با ایده های مختلف با استفاده از آتشفشان اتاق آشپزخانه. اماتو لذت می برد و آزادی خود را در آشپزخانه نگه داشته و مهمانان علاقه مند به آینده با جدید آیتم های منو تقریبا روزانه است. بعضی از تم ها گیر مانند تاکو شنبه. اخیرا اماتو را تاکو شنبه ارائه tacos birria باهم consumme با بوداده, مکزیکی, خیابان ذرت. این دسته کوچک موسیقی جاز به فروش می رسد تنها در چند ساعت. هنوز هم محبوب است crawfish یک سبک شیکاگو هات داگ در دانه خشخاش مستی غنی ظرف ماکارونی و محبوب ترین, شیکاگو, عمیق ظرف پیتزا.

Crawfish, crab, shrimp and IPAs for the win!گسترش

Crawfish, خرچنگ, میگو و IPAs برای برنده شدن!

عکس جو اماتو

اماتو شده و خرد کردن آن با تفسیر او از شیکاگو شناخته شده عمیق ظرف پیتزا. پس از یک بحث داغ در یک محلی Facebook گروه در مورد نیاز به یک خوب, محلی, عمیق ظرف پیتزا اماتو دیدم یک چالش و یک فرصت است. با آشپزی خود را پس زمینه و برخی از آزمون و خطا اماتو در نهایت خود را پیدا پیتزا پای نقطه شیرین. یک پوند از گوشت یک کیلو پنیر و 12 اونس در خانه سس در هر پیتزا خود ooey-چسبناک قشنگ پای باور نکردنی است. پای خمیر نورد در آرد ذرت حاوی تمام محصولات قرار داده شده به کره 10″ deep-ظرف کیک تابه و ظهور را در فر به مدت تقریبا یک ساعت. به عنوان این پیتزا پخت بوی ذوب شده پنیر موزارلا, سیر و یک اشاره از کره پاپ کورن از خانه پوسته سفر در سراسر هر گوشه ای از نوار است.

Plate up a thick slice of deep-dish and go to town.

ورق تا ضخامت برش عمیق-ظرف و رفتن به شهر.

عکس جو اماتو

با چالش های اخیر و راس به طور موقت قادر به کار آتشفشان اتاق به عنوان یک نوار راس و اماتو تبدیل آتشفشان اتاق را تا حدودی از یک لنگر کامیون مواد غذایی با مشروب الکلی. مهمانان قبل از سفارش عمیق ظرف پیتزا و نشان می دهد تا به آتشفشان در تعیین روز و زمان را انتخاب کنید و یک یا دو کوکتل در حالی که پیتزا سرد و بسته بندی شده در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و دیگر توصیه می شود اقدامات احتیاطی در داخل و خارج نوار. این اجازه داده است اماتو به ادامه سود و شخصا شناور باقی می ماند. با ادامه این عملیات راس بوده و قادر به تولید به اندازه کافی درآمد خود را به نگه داشتن کارکنان شاغل و به مردم دلیلی برای دریافت, یک کوکتل لذت بردن از یک وعده غذایی بزرگ و احساس حس ظاهر ،

آتشفشان اتاق
4650 E ناسا Pkwy
سیبروک
281-549-4080

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im