دانشمندان هشدار می دهند در مورد هوابرد گسترش Coronavirus

یک گزارش در نیویورک تایمز می گوید یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور خواهد شد و انتشار نامه ای سرگشاده به ساز

توسط ABDOOSNEWS در 16 تیر 1399

یک گزارش در نیویورک تایمز می گوید یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور خواهد شد و انتشار نامه ای سرگشاده به سازمان بهداشت جهانی در یک مجله علمی در این هفته. دانشمندان می خواهند که به تجدید نظر در آن توصیه هایی در مورد چگونه برای جلوگیری از عفونت کروناویروس. دانشمندان می گویند coronavirus است هوابرد معنی ویروس ذرات می تواند شناور در هوا در فضاهای داخلی و مردم آلوده هنگامی که این ذرات استنشاق.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

چه کسی گفته است که ویروس را از طریق بزرگتر قطرات تنفسی از فرد آلوده به سرفه و عطسه اما آن قطره از هوا به سرعت به دلیل اندازه آنها است.

Scientists Raise Alarm About Airborne Threat of Coronavirus
چه کسی گفته است که ویروس را از طریق بزرگتر قطرات تنفسی از فرد آلوده به سرفه و عطسه. Wikimedia Commons

اگر ویروس هوابرد این بار گفت: "عواقب برای مهار خواهد بود." جدید اقدامات پیشگیرانه را شامل پوشیدن ماسک در داخل خانه "حتی در اجتماعی از راه دور تنظیمات;" و اجباری N95 ماسک برای بهداشت و درمان کارگران به "فیلتر کردن حتی کوچکترین قطرات تنفسی به عنوان آنها را برای مراقبت از coronavirus بیماران است."

علاوه بر این سیستم های تهویه نیاز به بازرسی و نگهداری به "حداقل رساندن تیراژ هوا."

همچنین بخوانید: جستجوهای آنلاین سقوط Tik ToK, WeChat, ShareIT پس از ممنوعیت در هند

این بار حساب گفت که پس از بررسی های داخلی که ایمیل و مصاحبه با 20 دانشمندان از جمله برخی که مشاوران تصویر است که پدیدار از آژانس است که "به رغم نیت خوب است با علم است."

نیویورک تایمز گزارش داد که افزایش اخیر در قربانیان جدید پس از بازگشایی کسب و کار و دفاتر "به طور فزاینده ای" تایید "چه بسیاری از دانشمندان شده است گفت: برای ماه: این ویروس همچنان در هوا در داخل خانه آلوده کسانی که در این نزدیکی هست." (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im