دانشمندان شناسایی آنتی بادی های با پتانسیل برای جلوگیری COVID-19 ویروس

قبل از اتخاذ شده برای استفاده گسترده تر Favipiravir نیاز به مطالعه بیشتر. Pixabay در مصاحبه با سرپرستان گلن Sa

توسط ABDOOSNEWS در 25 اردیبهشت 1399
Antiviral Favipiravir
قبل از اتخاذ شده برای استفاده گسترده تر Favipiravir نیاز به مطالعه بیشتر. Pixabay

در مصاحبه با سرپرستان گلن Saldanha رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Glenmark دارو گفت: این شرکت امیدوار است که مشابه نتایج مثبت در بيماران Covid-19 در طول آزمایش های بالینی از ضد ویروسی Favipiravir برای COVID 10. در سطح جهانی طبق گزارش COVID-19 بيمار تحت درمان با Favipiravir داده اند نتایج مثبت مانند کاهش علائم و سریعتر بیماری بازیابی.

Saldanha گفت: یک واحد جهانی پروتکل کافی برای مقابله با هر کشور وضعیت; ما همچنین نیاز به تکیه بر خود ما آمار و اقدامات برای کنترل. "همان می رود برای گزینه های درمان است و به همین دلیل ما به طور انحصاری مطالعه Favipiravir در هند جمعیت قبل از اتخاذ آن استفاده گسترده در بازار," او اضافه شده است.

س: Glenmark آغاز فاز 3 آزمایش های بالینی بر ضد ویروسی Favipiravir برای COVID-19 بيمار در هند. چه خواهد بود گام بعدی در این مورد ؟

یک: با DCGI پیش بروید برای فاز 3 مطالعات بالینی Glenmark در حال حاضر خواهد شد تست اثربخشی و ایمنی از Favipiravir در بیماران است. اطلاعات دریافت می کنیم در این مرحله از دادگاه به ما بگویید اگر ضد ویروسی می تواند تبدیل به یک مناسب و موثر COVID-19 درمان در هند. پس از این Glenmark ارسال خواهد شد کارآزمایی بالینی داده به DCGI و به دنبال تصویب بازاریابی برای Favipiravir در بازار هند.

 Favipiravir
COVID-19 بيمار تحت درمان با Favipiravir داده اند نتایج مثبت نیاز به تست بیشتر هر چند. فردا

س: کدام بیمارستان ها در هند در حال ثبت نام برای مطالعه ؟

یک: ما یک نمایندگی خوب از پیشرو بیمارستان های دولتی و خصوصی ثبت نام برای مطالعه است. این SSG بیمارستان & Medical College, وادودارا Deenanath Mangeshkar بیمارستان و مرکز تحقیقات پونا Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان و موسسه تحقیقات پزشکی بمبئی دولت کالج پزشکی و بیمارستان Nagpur دولت کالج پزشکی و بیمارستان اورنگاباد AIIMS در ریپور HCG بیمارستان احمدآباد Dr Balabhai Nanavati بیمارستان بمبئی و Kasturba بیمارستان بمبئی.

س: Favipiravir یک نسخه عمومی از Avigan Fujifilm تویاما شیمیایی از ژاپن است. چه شده است استفاده از Avigan است و آن استفاده شده است برای COVID?

یک: Avigan نشان داده است فعالیت در برابر ویروس آنفلوانزا و تایید شده در ژاپن برای درمان رمان آنفلوانزا عفونت ویروس. به تازگی در چند ماه گذشته و با توجه به گزارش های ارسال شیوع COVID-19 متعدد بالینی مربوط به این دارو آغاز شده در COVID-19 نفر در چین و ژاپن و ایتالیا و مصر و چند کشور آسیایی و در ما.

س: چه بالقوه از مواد مخدر در حال تست کرده ؟

یک: در سطح جهانی طبق گزارش COVID-19 بيمار تحت درمان با Favipiravir داده اند نتایج مثبت مانند کاهش علائم و سریعتر بیماری بازیابی. داشتن داخلی توسعه API و فرمولاسیون محصول Glenmark امیدوار به دیدن مشابه نتایج مثبت در بیماران در طی این آزمایشات بالینی.

س: چگونه می توانم به شما نمایش coronavirus وضعیت در هند ؟

یک: من معتقدم که هند در پاسخ به بحران بهداشت و درمان شده است بی درنگ از همان ابتدا و انعکاسی است از اقدام جمعی توسط مرکز و مقامات دولتی خط مقدم سلامت کارگران خصوصی بخش بهداشت و درمان و سازمان های غیر انتفاعی. بدون شک وجود داشته است عقب نشینی و از دست دادن زندگی و معیشت و کشور را در حالی که برای بهبود یافتن از اثرات این آسیب است. با توجه به این بزرگی از جامعه ما و در مقیاس بحران, من فکر می کنم هند به موقع و دقیق پاسخ کمک کرده است تا حد زیادی در کنترل تاثیر مخرب این بیماری است.

س: کشورهای مختلف نشان داده اند متفاوت عفونت و مرگ و مير با COVID-19. افکار خود را چه هستند?

یک: عوامل متعددی در بازی است که تعیین یک کشور را عفونت و مرگ و مير. برای مثال ما شاهد نرخ های بالاتر از COVID-19 در کشورهای با بالاتر نسبت جمعيت سالمندان و یا در کشورهایی که در آغاز خود را مهار مستندات در مرحله بعد از این بیماری است. این است که چرا یک جهانی پروتکل کافی برای مقابله با هر کشور وضعیت; ما همچنین نیاز به تکیه بر خود ما آمار و اقدامات برای کنترل. همان می رود برای گزینه های درمان است و به همین دلیل ما به طور انحصاری مطالعه Favipiravir در هند جمعیت قبل از اتخاذ استفاده گسترده آن در بازار است.

همچنین بخوانید: دانشمندان شناسایی آنتی بادی های با پتانسیل برای جلوگیری COVID-19 ویروس

س: چه مدت شما فکر می کنم این مستند باید ادامه دهید ؟

یک: همانطور که می دانید دولت مرکزی و دولت از نزدیک نظارت بر وضعیت در حال تحول است و ما نگاه به جلو به هر گونه به روز رسانی از آنها در مستند احكام است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب