ماهواره ای, هوستون, راه اندازی GoFundMe صفحه در میان موسیقی زنده وقفه

به عنوان COVID-19 ویران کردن بر روی کسب و کارهای کوچک در سراسر شهر مجبور توده جریان اخراج و سازندگان: عملیات صاحبان کسب و کار از همه اشکال رویای هستند تا راه های مختلفی برای کاهش این تلفات در هر راه که آنها می توانند. این که آیا آن را نورد کارت هدیه ویژه برای رستوران ها و یا منظقه وانت به صورت مستقل grocers صاحبان در حال انجام آنچه آنها می توانند به کسب درآمد به اندازه کافی برای حمایت از کارکنان خود را, و یا در بسیاری از موارد نگه داشتن درب باز است.

برای کسانی که در صنعت موسیقی آن را به سرعت به نور فقط چند گزینه وجود داشته باشد. هر چند هنرمندان انجام بهترین خود را به نگه داشتن طرفداران درگیر طریق livestreams و merch معاملات در حالی که آجر و ملات فروشگاه ثبت ساخته شده اند مجموعه های خود را آنلاین در دسترس واضح است که صنعت موسیقی بدون سرگرمی زندگی می کنند نیست از نظر مالی پایدار—یک واقعیت است که سخت به قبول برای سالن های موسیقی.

در واقع, آن را سخت به استدلال می کنند که هر کسب و کار کوچک شده است/تحت تاثیر قرار خواهد شد بیشتر توسط این ویروس از شهر ما سالن. نه تنها وجود دارد راه بسیار کمی به مکمل درآمد برای موسیقی زنده اما حتی زمانی که محدودیت ها برداشته و تعامل انسان است یک بار دیگر امن تلقی وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آن شما را برای کنسرت را برانگیخت تا بار دیگر تبدیل به راحت با این ایده از قراردادن شانه به شانه در یک اتاق کوچک.

ماهواره ای, هوستون (که قبلا ماهواره نوار) کمی East End شیرجه است که به سرعت تبدیل به یکی از شهرستان های محبوب ترین چراغ برای موسیقی زنده در حال حاضر تجربه چقدر ویرانگر این توقف عملیات تبدیل شده است. در پاسخ به این محل راه اندازی کرده است یک GoFundMe صفحه—محبوب crowdfunding پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم برای اهدا امید رسیدن به یک هدف خاص ($10,000 در ماهواره مورد).

“اولین و مهمترین امیدواریم این اجازه خواهد داد که ما برای قرار دادن برخی از پول در جیب کارکنان ما و اگر ما می تواند استفاده از برخی از پول برای کمک با صورتحساب در طول خرابی می گوید:” گیل Castillo ماهواره ای, هوستون استعداد خریدار و مدیر تولید. “بسیاری از کارکنان ما کار را به صورت ساعتی و بدون نشان می دهد که هیچ درآمد تولید شده به صورت نوار و یا برای کارکنان ما است.” در ازای دریافت کمک های مالی از محل ارائه قدرت پردازش مانند بلیط های جانبی, مرحله, مشاهده, مواد غذایی از فروشندگان ،

به عنوان Castillo توضیح می دهد که آن را دشوار است به اندازه کافی آن را به عنوان است که برای اجرای یک به طور مستقل متعلق به محل برگزاری موسیقی حتی در بهترین شرایط. “محل است که همیشه عامل تیغ نازک حاشیه. ما پول را از نوار عنوان بسیاری از پول های تولید شده توسط فروش بلیط می رود مستقیما به گروه…مدل کسب و کار برای یک موسیقی محل درست نیست پر سود ترین.” با توجه به این یکی فقط می توانید تصور کنید که نا امیدی از این کسب و کار خود را شلوغ ترین فصل (آوریل – ژوئیه) احتمالا قطع به طور کامل.

Chicago's Divino Niño playing Satellite's inaugural "Castle Christmas" festival this past December.گسترش

شیکاگو Divino نینو بازی های ماهواره ای را در مراسم تحلیف “قلعه کریسمس” جشنواره این گذشته دسامبر.

عکس کانر زمینه

به عنوان یکی از مهمترین ذاتا D. I. Y. سالن در شهر های ماهواره ای قطعا نیست یک غریبه به چالش آن است که آیا جاری شدن سیل در مسائل مربوط به از دست دادن یک A/C unit یا اوایل مانع از تبدیل سود. در عین حال به عنوان Castillo توضیح می دهد که صاحب Erick Quiroz را عمیق و شور و شوق برای موسیقی و شهر هوستون همیشه موفق به فشار محل گذشته هر یک از موانع. “مقدار زیادی از آن شد Erick قرار دادن بار مالی بر پشت او با اعتقاد به این که این محل انجام شد چیزی ویژه برای شهر ما و محله ما خانواده بزرگ شدم. ما شده ایم در یک نقطه که در آن بار نمی شد به اندازه کافی برای پوشش صورتحساب اما ما می دانستیم که با برخی از پیشرفت های مانند هوای آزاد, مرحله, ما می تواند به نوبه خود در اطراف کشتی. به نظر می رسد که هر چند ماه وجود دارد یک چالش بزرگ به ما معرفی شده اند اما ما همیشه سعی کنید به نگه داشتن یک لیوان نیمه پر ذهنیت و فشار رو به جلو است.”

هنگامی که درخواست Quiroz خود را در مورد چالش های مالی از داشتن یک محل مانند ماهواره و او اذعان دارد سستی از آن مدل کسب و کار, اما rationalizes تصمیمات خود را از طریق استاندارد موسیقی او و Castillo موفق شده اند را به مرحله خود را—حتی تشبیه وضعیت خود را به تپه Kristal صاحب نمادین نیویورک شهرستان, باشگاه, CBGB.

“با Kristal و CBGB من مطمئن هستم که از نظر مالی آن را داغ مکیده!” خنده Quiroz. “اما من همچنین مطمئن شوید که او نمی خواهد که معامله هر یک از آن یاد شده نشان می دهد و یا گروههای که به برکت مرحله خود را برای بهتر نتیجه مالی. او در واقع نگران آوردن باندهای بزرگ نه فقط گه به پر کردن یک محل برای فروش الکل. من احساس می کنم مانند گیل و من در حال انجام همین کار را برای هوستون.”

چه بسیار ناامید کننده ترین مورد ماهواره وضعیت فعلی این است که زمان این وقفه. پس ما برفلد محل در ژانویه سال گذشته نه تنها محل رشد در شرایط حضور و غیاب و کیفیت را نشان می دهد اما تقویت شهرت خود را در میان ملی اعمال تور و رزرو آژانس های قابل ملاحظه ای را برداشت شتاب. در واقع این بهار به تنهایی ماهواره ای تقویم لود شد با یک میزبان از انتقادی-تحسین ملی عمل می کند مانند Wavves سیاه سنگ مرمر باغ Waxahatchee و Surfer خون—همه گروههای هستند که تقریبا قطعی به تولید و فروش از جمعیت برای هر محل.

در حالی که کاستیلو و Quiroz مطمئنا نگران تاثیر مالی قادر به میزبان این نشان می دهد آن را از دست دادن از موسیقی است که لطمه می زند و بیشتر. “از دست رفته دیدن برخی از ما هنرمندان مورد علاقه بازی بزرگترین بد شانسی می گوید:” کاستیلو. “Erick و من به فقط در مورد هر نشان می دهد که طرفداران برای اولین بار…ما طرفداران بزرگ از گروه ما در آورد. به می دانم که آنها در حال صدمه زدن به آژانس در حال صدمه زدن به, صدای مردم, مشخصات مدیران در همه جا در حال صدمه زدن…ما می دانیم آن است که بسیار بزرگتر از ما به عنوان یک محل است.”

اگر آنها می تواند رسیدن به خود را $10,000 هدف ماهواره ای می گوید که باید پوشش آنها را برای دو تا سه ماه است. مانند هر کسب و کار کوچک در سراسر جهان همه آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر است نگه دارید و امیدوارم که این وضعیت برای تصویب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هر چند با یک گروه اختصاص داده شده به طور منظم است که رقبا به هر نقطه ای در شهر کستیللو و Quiroz اعتماد به نفس آنها را مدیریت برای انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

“من فکر می کنم ما می آیند قوی تر از همیشه می گوید:” کاستیلو. “ماهواره ای است که یک خانواده است. ما تا به حال بسیاری از افرادی که کمک کرده اند ما را به جایی که ما امروز…وجود دارد هیچ چیز مانند آن. ما همیشه در حال فکر کردن به آینده و در حال حاضر در حال برنامه ریزی در مورد چگونه ما باز خواهد گشت و برای رسیدن به قطار در مسیر بازگشت.”

به عنوان Quiroz سادگی آن را قرار می دهد “ماهواره نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی…من آن را دوست دارم بیش از حد.”

همراه با ما بسیار تحسین صحنه رستوران موسیقی زنده (و فضاهای چند که ارائه آن) کاملا ضروری به فرهنگی آرایش هوستون—به خصوص در فضاهای غیر متعارف مانند ماهواره هوستون که همه چیز را در قدرت خود را برای ارائه Houstonians با یک حس اجتماعی است که نمی تواند وجود داشته باشد در جای دیگر. با این موسسات در حال حاضر در معرض خطر چه ما امیدواریم که به یک بار در طول عمر توقف به زندگی روزانه وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای طرفداران برای نشان دادن حمایت خود را. این که آیا با اهدای (برای کسانی است که می تواند) و یا به سادگی گسترش کلمه (برای بسیاری است که می تواند نمی شود) شما می توانید بقیه مطمئن دانستن مکان هایی مانند ماهواره و فراتر از آن سپاسگزار برای هر چیزی که ممکن است کمک به آنها را یک بار دیگر فراهم شهرستان ما با آهنگ های بزرگ است.

در Quiroz خود عبارت “ما بسیار سپاسگزار برای هر کسی که در حال حاضر اهدا و امید به هر یک از آنها big ol’ آغوش به زودی. فراتر از هر چیز دیگری ما فقط هیجان زده به عقب بر گردیم به کار انجام بخشی از ما در اکوسیستم های ما از نوازندگان و هنرمندان و همه دوستان ما و ماهواره خانواده زمانی که این عبور می کند…و برای کسانی که می دانند Satty اولین نمایش در فضای باز خواهید آجیل باشید!”

فن می تواند کمک به محل GoFundMe صفحه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر