Sanibel نیاز به ماسک جمعه آغاز

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:17 PM EDT Jun 30, 2020این Sanibel شورای شهر رای دادند صبح روز سه

توسط ABDOOSNEWS در 10 تیر 1399

این Sanibel شورای شهر رای دادند صبح روز سه شنبه به نیاز به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و به پرداخت پارکینگ برای کاهش جمعیت در این جزیره سواحل است.

رای 3-1 با شهردار کوین Ruane وجود ندارد و با توجه به یک اورژانس خانواده و عضو شورای Jason Maughan رای گیری در برابر اقدام اضطراری است.

Sanibel می پیوندد جوامع دیگر در فلوریدا که دستور استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

اورژانس فرمان اثر طول می کشد در 12:01 صبح روز جمعه است که رسمی استقلال بعد از تعطیلات با 4 جولای سقوط در روز شنبه.

مردم را ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که در داخل خانه در مکان های عمومی.

معاون شهردار میک دنم همراه با اعضای شورای ریچارد جانسون و هالی اسمیت رای به نفع ماسک مورد نیاز است.

در شورای گفتگو جانسون تاکید کرد خطرات ناشی از افرادی که هیچ نشانه ای در مراحل اولیه COVID-19 عفونت است.

"این چیزی است که بدتر" جانسون گفت: در شورا بحث پس از یک دوره نظر عمومی.

جانسون که به اجرا در محلی خرده فروشی کسب و کار گفت که او می پوشد یک ماسک در فروشگاه نیاز کارکنان به پوشیدن یک ماسک و گفت: "ماسک "است نه اختیاری" در فروشگاه در بخشی از کارمندان که در "بودند که به مردم راه رفتن را از طریق فروشگاه ها عبور ثبت نام."

با وجود در نظر گرفتن آنچه که او به عنوان "هر مرحله ممکن است" برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, جانسون گفت: او می ترسید کارکنان آلوده شدن نه دانستن آن حق دور و کوروناویروس در خانه.

این اقدام با مخالفت عضو Maughan, یک نامزد به موفقیت دولت تشکر. ری Rodrigues, R-استروئ. آنها در جمهوریخواه اولیه انتخابات ماه آینده.

"من مخالف هستم به این دلیل من اعتقاد دارم که در این زمان من آرزو می کنم به دنبال فرماندار. من آرزو می کنم به دنبال این شهرستان در کمیسیون" Maughan گفت. "وجود دارد هیچ دیگر محلی شهرستان در جنوب غربی فلوریدا است که نیاز به پوشیدن ماسک."

Maughan استدلال کرد که یک ماسک حکومت را قرار داده و پلیس در یک "موقعیت غیرقابل دفاع" در اجرای این قانون در نتیجه, عمومی, ماسک, شرمندگی.

"من اعتقاد دارم که برخی از مردم خواهد شد مجاز به عذاب خود شهروندان مانند آنها با پوشیدن لباس های قرمز مایل به زرد C و صرفا لذت بردن از که" Maughan گفت. "من انتظار می رود مسئولیت شخصی از شهروندان است. من می خواهم شهروندان برای تنظیم خود را. من می خواهم شهروندان برای تنظیم خود و نه وقت خود را صرف تنظیم دیگران است. اگر شما نمی خواهید به معرض سپس همین حالا برو بیرون."

اعضای شورا در زمان استراحت پس از رای نیاز به پوشیدن ماسک در و رای به پرداخت پارکینگ ساحل.

دنم اعضای شورای گفت و دیگران در این نشست که تصمیم گیری در نظر گرفته شده است برای متوقف کردن مردم از تجمع در سواحل.

اخیر سنبله در COVID-19 موارد متهم شده است در بخش, در تجمع مردم در کافه ها و مکان های دیگر و اجتماعی رعایت فاصله با استانداردهای اعلام شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

این داستان به روز خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب