دستورالعمل های ایمنی برای کاوش در پونا پس از Coronavirus

پس از وحشت و ترس در اطراف Coronavirus همه گیر ممکن است در حالی که برای حل و فصل کردن به طور کامل مصرف خود رانن

توسط ABDOOSNEWS در 3 اردیبهشت 1399
Pune road trip
پس از وحشت و ترس در اطراف Coronavirus همه گیر ممکن است در حالی که برای حل و فصل کردن به طور کامل مصرف خود رانندگی خودرو در Pune اطمینان خواهد داد که شما سفر با خیال راحت و آزادانه و بدون نگرانی. فلیکر

سفر زنبور عسل در شما شده است را در خود نگه دارد. با جهان در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس تمام برنامه سفر خود را برای سال باید دوباره تنظیم شود. اخبار کانال های درخشان, افزایش تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان روزانه. اگر شما تا به حال برای بازدید از طرح های خود را در رویای مقصد پس آیا نمی شود دلسرد. ممکن است در حالی که برای همه چیز به حالت عادی اما هنگامی که آنها انجام و سپس شما ممکن است تجدید نظر در برنامه های سفر خود را.

برنامه ریزی یک سفر یک بار همه چیز کاملا عادی به شما کمک خواهد کرد و شما عزیزان دریافت بیش از احساس نا امنی و ترس شما ممکن است تجربه کرده اند در طول این زمان دشوار است. حتی اگر وجود دارد یک سیگنال سبز برای سفر از دولت یک بار این وضعیت را بهبود می بخشد و شما باید مراقب باشید. آن خواهد بود عاقل به سفر و کاوش در مناطق نزدیک به جای سفر در سطح بین المللی. اگر شما زندگی می کنند در پونا و سپس از فایده اجاره اتومبیل خدمات است که شما را با ارائه وسایل نقلیه برای رفت و آمد در راحتی شما. به خصوص پس از وحشت و ترس در اطراف Coronavirus همه گیر ممکن است در حالی که برای حل و فصل کردن به طور کامل مصرف خود رانندگی خودرو در Pune اطمینان خواهد داد که شما سفر با خیال راحت و آزادانه و بدون نگرانی.

وجود دارد برخی دیگر از نکات ایمنی که شما باید در ذهن نگه دارید قبل از سفر:

Pune road trip
با این گزینه از خود درایو innova در پونا شما می توانید سفر خود را با خانواده و کاوش در حومه شهرستان. شاتر
  • سفر با خانواده

زمان صرف شده در قرنطینه سخت است برای همه. هنگامی که آن را بیش از همه شما و خانواده شما باید به گرفتن یک مقدار مورد نیاز به دوباره جوان و تازه است. شما باید درک کنند که آن را برای شما مفید خواهد بود و شما عزیزان' آرامش روانی. برای کمک به شما در انجام یک سفر موفق وجود دارد کابین اجاره که ارائه Innova Crysta اجاره پونا برای تعطیلات خانواده. با در دسترس بودن از خود درایو خودرو در پونا شما و خانواده شما می توانید سفر خود را هر کجا که شما می خواهید. شما باید اطمینان حاصل شود که شما به دنبال تمام اقدامات احتیاطی لازم مانند استفاده از دست عفونی و ماسک صورت. گرفتن یک استراحت کوچک کمک خواهد کرد که خانواده خود را کمک خواهد کرد که ذهن خود را روشن است که شما را قادر به بازگشت به زندگی روزمره.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

  • کشف محیط اطراف در نزدیکی

شما باید خسته از ماندن در داخل خانه در طول مستند و باید اشتیاق به کشف مکان های جدید و یا اویختن. وجود دارد بسیاری از مکان های شگفت انگیز در داخل و اطراف پونا مانند تاریخی مشهور Shaniwar Wada یا Mulshi دریاچه و سد است که می تواند کمک به شما لذت بردن از برخی از بی سر و صدا ترین نمایش ها. اگر شما فقط می خواهید به نزدیک به طبیعت, اما همچنین می خواهید برای کشف ناشناخته ها و سپس شما می توانید ببینید Koyna پناهگاه حیات وحش یا Bedse غارها. شما به راحتی می تواند جای خانواده خود را با در دسترس 7 سرنشینه ماشین اجاره در پونا و سفر به Lavasa شهر برای تعطیلات آخر هفته. حتی اگر شما در حال برنامه ریزی بین المللی برای تعطیلات خانواده خود را, شما باید تجدید نظر با توجه به در حال حاضر به نوبه خود از وقایع. در حالی که شما می توانید دوباره برنامه است که شما باید برنامه ریزی کوتاه, دور شو آخر هفته برای آرامش.

  • Self-Driving بهترین گزینه است
Pune road trip
یک سفر جاده ای است که بهترین گزینه برای سفر به پونا. Pixabay

به عنوان یک اقدام احتیاطی شما باید سعی کنید به منظور محدود کردن تعامل خود را با دیگران در حالی که برای, به ویژه هنگامی که شما در حال سفر. برای اطمینان از یک سفر امن, شما باید برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در حالی که برای و به دنبال جایگزین های ایمن تر. کابین خدمات ارائه گزینه مصرف خود رانندگی خودرو در پونا را قادر خواهد ساخت که شما را به سفر با خیال راحت و به راحتی. شما به راحتی می توانید استخدام innova crysta اجاره پونا برای خانواده خود را برای اطمینان از راحتی.

  • حق انتخاب محل اقامت

با این گزینه از خود درایو innova در پوناشما می توانید سفر خود را با خانواده و کاوش در حومه شهرستان. در حالی که شما برنامه خود را رزرو هتل, شما باید مطمئن شوید که شما حق انتخاب محل اقامت است. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه شما باید انتخاب مکان شناخته شده به ماندن بگیرید به طوری که شما مطمئن باشید از خانواده خود ایمنی است. بسیاری از هتل ها ممکن است ارائه تخفیف ارائه می دهد اما شما باید اولویت را به بهداشت و چیزهای دیگر است که باید تحمل در خانواده خود ایمنی است. نگاه به تمام جزئیات قبل از رسیدن به مقصد خود را. کتاب یک ماشین اجاره برای outstation در پونا بدون راننده و سفر خود را انتخاب نقطه تعطیلات در یک استرس راه است.

همچنین به عنوان خوانده شده - قرنطینه عروسی: روند جدید در میان مستند

سفر با ایمنی

هنگامی که شما مسافرت و پس از عادی رزومه ضروری است که شما اولویت را به ایمنی بالاتر از همه. شما باید اطمینان حاصل شود که شما امن هستند در حالی که سفر و یا تعطیلات. وجود دارد معتبر خدمات تاکسی که از طریق آن شما می توانید استخدام یک ماشین در اجاره برای outstation در پونا بدون راننده مانند Zoomcar که به شما ارائه طیف وسیعی از خودرو از جمله خودروی سواری, خودروی سواری و Suv ها. آنها ارائه مزایای مانند کنار کمک اضافی بدون هزینه های سوخت و بیشتر از همه به خوبی بررسی وسایل نقلیه که در حال تحویل به آستان خود را.

بنابراین اجازه دهید این روز های سخت عبور, و سپس شما می توانید سفر دوباره برای ابتلا به برخی از طراوت و سرگرم کننده.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب