Sabarimala کشیش معبد خواستار TDB به نگه داشتن آن بسته برای جانبازان

With متولی مشهور Sabarimala معبد - Travancore Devasom هیئت مدیره (TDB) ساخت تمام مقدمات برای باز کردن معبد به

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

With متولی مشهور Sabarimala معبد - Travancore Devasom هیئت مدیره (TDB) ساخت تمام مقدمات برای باز کردن معبد به صورت ماهانه خود مراسم شروع June 14 در ساعت 5 بعد از ظهر و در تاریخ 19 ژوئن یک

t 10 pm معبد کشیش روز چهارشنبه نوشت: به TDB نیست برای باز کردن آن برای جانبازان.

این 'tantri' است که حرف آخر را در همه tantric و تشریفاتی روش گفت که در Covid بار این امر نمی تواند عاقلانه برای باز کردن معبد برای جانبازان در نامه خود به TDB.

دنبال NewsGram در Quora به تمام سوالات خود را پاسخ داده است.

این 'tantri' K. M. Mohanaru اشاره کرد که زمانی که از آن باز می شود برای جانبازان وجود دارد خطر با توجه به Covid-19 و چیزهایی که می تواند به نوبه خود برای بدتر اگر هر جانباز می آید و بعد از آن نوبت مثبت است.

نامه خود را در یک زمان هنگامی که معبد شد و همه مجموعه ای برای شروع مجازی خود صف رزرو برای دوره که معبد در حال برنامه ریزی برای باز کردن از ماه ژوئن است.

temple
معبد همه مجموعه ای برای شروع مجازی خود صف رزرو برای دوره. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: لپ تاپ جدید مارک کمک خواهد کرد که بازار به رشد: خیر

دولت بی جی پی رئیس جمهور K. Surendran گفت که از آنجا که "tantri" است با ابراز نگرانی عمیق از TDB و دولت باید به طور قاطعانه ایستاده است.

"باز کردن معابد است مانند باز کردن مشروب vends بنابراین نگران مقامات و دولت باید در نظر گرفته نظر در بزرگتر تاثیر به عنوان Covid-19 در حال گسترش است" گفت: Surendran. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن