روسیه جشن 75 روز پیروزی در میان همه گیر; در مقیاس بزرگ جشن به تعویق افتاد

گسترش Coronavirus هیچ ربطی به با درجه حرارت و طول و عرض جغرافیایی می گوید arecent مطالعه است. فردا Temperatur

توسط ABDOOSNEWS در 20 اردیبهشت 1399
healthcare workers COVID-19
گسترش Coronavirus هیچ ربطی به با درجه حرارت و طول و عرض جغرافیایی می گوید arecent مطالعه است. فردا

Temperature و عرض جغرافیایی هستند و نه در ارتباط با گسترش COVID-19 بیماری, محققان می گویند و اضافه کرد که آنها در بر داشت یک ضعف ارتباط بين درجه حرارت و کاهش انتقال است.

نتایج — که داغتر آب و هوا هیچ تاثیری در این بیماری همه گیر را پیشرفت — تعجب نویسندگان. "مطالعه ما فراهم می کند مهم شواهد جدید با استفاده از داده جهانی از COVID-19 اپیدمی است که این مداخلات بهداشت عمومی را کاهش اپیدمی رشد" گفت: مطالعه محقق Dr Peter Juni از دانشگاه تورنتو و سنت مایکل در بیمارستان در کانادا.

مطالعه منتشر شده در Canadian Medical Association Journal نگاه 144 جغرافیای سیاسی مناطق — ایالات و ولایات در استرالیا و آمریکا و کانادا و همچنین کشورهای مختلف در سراسر جهان — و در مجموع بیش از 3,75,600 تایید COVID-19 موارد است. چین و ایتالیا و ایران و کره جنوبی حذف شدند به این دلیل که ویروس بود یا پایانی در مورد چین یا پر شیوع بیماری در زمان تجزیه و تحلیل در دیگران است.

به منظور برآورد اپیدمی رشد محققان در مقایسه تعداد موارد در مارس 27 با موارد در 20 مارس و تعیین تاثیر عرض جغرافیایی درجه حرارت, رطوبت, تعطیلی مدارس و محدودیت در تجمع جرم و اجتماعی فاصله اندازه گیری شده در طول قرار گرفتن در معرض دوره از مارس 7 تا 13.

healthcare workers COVID-19
نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد که داغتر آب و هوا هیچ تاثیری در این بیماری همه گیر را پیشرفت. فردا

آنها کم و یا هیچ ارتباط بين طول و عرض جغرافیایی و یا متوسط با اپیدمی رشد COVID-19 و ضعف ارتباط بين درجه حرارت و کاهش انتقال است. "ما در حال انجام یک مطالعه مقدماتی است که پیشنهاد هر دو طول و عرض متوسط می تواند نقش بازی کند. اما زمانی که ما تکرار تحت مطالعه بسیار دقیق تر شرایط ما مخالف نتیجه" Juni گفت. محققان پیدا بود که بهداشت عمومی اقدامات از جمله تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و محدودیت از همایش بزرگ موثر بوده است.

"نتایج ما از اشتراکات به عنوان بسیاری از کشورها و برخی از استان های کانادا و سرزمین با توجه به کاهش یا از بین بردن برخی از این مداخلات بهداشت عمومی," Juni اضافه شده است. با توجه به تحقیقات, تیم, تابستان است و رفتن به این برود.

ادامه مطلب: دوش مادر خود را با این عشق روز مادر با Airbnb

Indian Prime Minister
محققان پیدا بود که بهداشت عمومی اقدامات از جمله تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و محدودیت از همایش بزرگ موثر بوده است. فردا

نویسندگان اشاره کرد چندین مطالعه محدودیت ها مانند تفاوت در تست شیوه ناتوانی در برآورد واقعی نرخ COVID-19 و انطباق اجتماعی با فاصله. هنگامی که تصمیم گیری چگونه به لغو محدودیت دولت ها و مقامات بهداشت عمومی باید با دقت وزن تاثیر این اقدامات در برابر پتانسیل های اقتصادی و بهداشت روانی آسیب ها و منافع آنها گفت.

اما ماه گذشته هند میکروبیولوژیست استاد Y سینگ که کار با NIH و همچنین با ارتش ایالات متحده آزمایشگاه در 'پروژه Anthrax' گفته بود IANS که انتظار می رود دمای بیش از 40 درجه تا پایان مارس می تواند کاهش سرعت تاثیر coronavirus. در ماه فوریه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که coronavirus را "دور" در ماه آوریل است. منطق او ذکر شده بود که گرما به طور کلی می کشد این نوع از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها سیاستمداری به بیان این امید که همه چیز را بهبود بخشد در تابستان. بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock نیز گزارش گفت که این ویروس می تواند کمتر انتقال در تابستان. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن