کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوب Offseason گزارش کارت: آیا Houston Texans بهبود بخشد ؟

به عنوان صاحبان و بازیکنان را به ادامه کار در ایمنی و مسائل کسب و کار فوتبال با وجود بازیکنان NFL' مجموعه از ت

توسط ABDOOSNEWS در 9 مرداد 1399

به عنوان صاحبان و بازیکنان را به ادامه کار در ایمنی و مسائل کسب و کار فوتبال با وجود بازیکنان NFL' مجموعه از توییتهای با احساس وحشت و نگرانی و خشم و ترس در روز یکشنبه من را انتخاب کنید برای رفتن در مورد زندگی من با این فرض ما را دریافت کنید NFL فصل به طور منظم فوتبال در برخی از نقطه در آینده ، هر دو طرف را بیش از حد به از دست دادن آن را به اتفاق می افتد. (بالا بردن دست خود را اگر شما فکر می کنم این احساس بسیار شبیه بیس بال بست بین نیروی کار و مدیریت.)

با که در ذهن بیایید شروع به مجموعه ای از جدول برای فصل آینده و اجازه دهید تا با دیدن چقدر خوب تمام چهار تیم در لیگ جنوب باید خود را تنظیم جداول در آماده شدن برای سال 2020 فصل است. در اینجا من مختصر کپسول در offseason فعالیت چهار تیم در هوستون تگزاس' بخش ابتدا با تگزاسی خود را!

HOUSTON TEXANS

امضای حرکت DeAndre هاپکینز تجارت
این تجارت صورت گرفت درست در این زمان COVID همه گیر شد و بستن همه چیز را پس از آن کمک نمی کند چیزهایی که احساس می کنید هیچ کمتر آخرالزمانی در اینجا در هوستون. من با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن هر کسی که فکر می کردم این تجارت به عنوان اعدام یک ایده خوب بود. اما آن را در حال حاضر انجام می شود و به وضوح وجود دارد تمرکز بر سرعت و عملکرد عادات. بیایید ببینید که چگونه از آن می رود. (اینجا جایی است که شما یک شات ویسکی.)

پیش نویس NFL
تگزاسی ها در' پیش نویس بود نیمه سوخته توسط چندین معاملات از جمله Laremy Tunsil تجارت حمل و نقل خود را در دور اول انتخاب به دلفین. این پنج بازیکن کلاس و کیفیت آن در اوایل مشخص خواهد شد انتخاب دور دوم راس Blacklock انتظار می رود سهم در امتداد خط دفاعی.

باقی مانده ممکن است درجه CHANGER: Deshaun واتسون تمدید قرارداد
با پاتریک Mahomes در حال حاضر در دراز مدت گسترش و Dak پرسکات بازی کردن در حق رای دادن برچسب واتسون کارفرمایی در زیر نور افکن در حال حاضر. شایعات واتسون مایل یک سال سه فرمت (که عملا 10 روز قرارداد نسبت به Mahomes' دهه معامله) فراوانند. بهترین حدس من این است که او سه سال به طور کامل تضمین شده فرمت قبل از فصل شروع می شود اما می داند که چگونه این همه گیر همه چیز تاثیر می گذارد.

به طور کلی درجه: C-
به عنوان عجیب و غریب (مرز خود mutilatory) به عنوان برخی از اوبراین حرکت شده اند, من فکر می کنم تگزاسی بهتر خواهد بود ادبانه در سال 2020 تا حد زیادی بر اساس واتسون به احتمال زیاد فرد بهبود و بهترین آرزوها را برای سلامتی در دریافت سپاه. به نظر من عدم تاثیر حرکت دفاعی است و بیشتر مشکل از توهین آمیز تعمیرات اساسی.

INDIANAPOLIS COLTS

امضای حرکت: از فیلیپ رودخانه امضای
بارگیریها در حال گرفتن بسیاری از عشق برای در آوردن یک مرزی Hall of Famer در کارفرمایی. سوال من این است که "آیا کسی در ایندی باید NFL Sunday Ticket بسته و در واقع تماشای رودخانه در فصل گذشته? او را همواره در معرض ابتلا به بدترین اشتباهات در بدترین زمان اما فصل گذشته او یک دلیل بزرگ این شارژر بودند چیدن ششم در این پیش نویس این بهار. به عنوان یک تگزاسی فن من نمی ترسم توسط رودخانه ها.

پیش نویس NFL
کریس بالارد واقعا خوب GM, و او یک کار خوب از تجدید مهارت مواضع با دو میدارد دور دوم — WR مایکل پیتمن جونیور و RB جاناتان تیلور. دور چهارم انتخاب یعقوب Eason یک مناسب و معقول قمار در آینده QB در دور چهارم. که ما به ارمغان می آورد به....

باقی مانده ممکن است درجه CHANGER: تجارت Jacoby Brissett به QB-نیازمند تیم
اگر Eason نشان می دهد برخی از پیشرفت در اردوگاه های آموزشی خود را به جایی که آنها راحت با او به عنوان یک پشتیبان وجود دارد ممکن است برخی از ارزش در بازار تجارت در Jacoby Brissett که ثابت شده باشد unspectacular اما جامد به عنوان یک نویسنده. اگر یک تیم از دست می دهد خود را به تماس گیرنده سیگنال به صدمات Brissett ممکن است یک ارزش است.

به طور کلی درجه: B-
بالارد حرکت تمام معنا و کلت در حال رفتن به یک درد در الاغ در حالی که او است که تصمیم گیری. من فقط یک رودخانه مؤمن.

JACKSONVILLE JAGUARS

امضای حرکت: The Nick Foles تخلیه
شما می دانید که چگونه بسیاری از طرفداران و رسانه های اعضای فکر می کنم آنها می تواند اجرای یک تیم NFL? جهنم من یکی از آنها است. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از NFL تصمیم گیرندگان است که به طور کامل مبالغه و احمق. آن را حرکت مانند امضای Nick Foles به 50 میلیون دلار تضمین می کنند که کمک رو به جلو است که روایت. آیا کسی غیر از Jags فکر می کنم که خواهد کار کند ؟ Foles روانه بازار شد برای دور چهارم انتخاب کنید برای رفتن تا میچ Trubisky در شیکاگو و هنوز نشسته بر روی کتاب در جکسون به عنوان یک $18.75 میلیون کلاه رسید.

پیش نویس NFL
سخت به بد پیش نویس هنگامی که شما ذخیره به عنوان بسیاری از تراکم به عنوان Jags انجام داد. این 12 مرد, کلاس, برجسته توسط دو SEC گالری در فلوریدا CB E. J. Henderson و LSU linebacker K'Lavon Chiasson.

باقی مانده ممکن است درجه CHANGER: تجارت Yannick Ngakoue
Ngakoue تنها حق رای دادن برچسب گذاشته شده توسط بازیکن به چشم پوشی امضای خود را پیشنهاد مناقصه (در حال حاضر). او هیچ تمایلی به در جکسون و Jags به نظر می رسد انگیزه به مخزن این فصل. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر Jags بیشتر برای Ngakoue از تگزاسی را برای Jadeveon Clowney.

به طور کلی درجه: C+
این Jags واقعا مهم offseason در حال آمدن است در سال آینده زمانی که آنها خواهد شد و احتمالا باید خیلی نگاه خوبی در پیش نویس QB ترور لارنس کلمسون.

TENNESSEE TITANS

امضای حرکت: این Tannehill-هنری صرف ثروت باد اورده
تیتان تا به حال دو بازیکن که در یک دست و دو کلید برای ساخت خود را توهین آمیز موتور در سال 2019. از سوی دیگر این دو بازیکن به نمایندگی از بیش ناپایدار در روند فوتبال — 32 ساله کارفرمایی داشتن اول فصل خوب و در حال اجرا به عقب پیشرو لیگ در لمس. هر یک رسیده بود برای فصل در حق رای دادن برچسب. به جای تیتان زخم دادن هر دو دراز مدت معاملات با مقدار زیادی از پول را تضمین شده به خصوص Tannehill.

پیش نویس NFL
تیتان تماشا حق مقابله با جک Conklin برای ترک کلیولند در رایگان آژانس و پیش نویس جایگزین او در دور اول در اشعیا ویلسون از گرجستان است. آن را بسیار وصف ناپذیر شش مرد پیش نویس کلاس.

باقی مانده ممکن است درجه CHANGER: امضای Jadeveon Clowney
تیتان یک تیم است که به نظر می رسد آمده اغلب با Clowney احتمالا به دلیل موجود رابطه با تیتان سر مربی مایک Vrabel بود که موقعیت خود را مربی در هوستون.

به طور کلی درجه: C-
من فکر می کنم تیتان برو به 2020 فصل به عنوان تیم که هر NFL رسانه ای عضو برای استفاده به عنوان خود را "تلاش برای صدا هوشمند dark horse تیم" و آنها را به باد رفتن 7-9.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب