Robert E. Lee مجسمه نباید بازگشت به مرکز شهر فورت مایرز معترضان می گویند

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:56 PM EDT Jun 10, 2020اعضا و هواداران Lee County فصل NAACP بسی

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

اعضا و هواداران Lee County فصل NAACP بسیج خالی اطراف پایه در قلب مرکز شهر فورت مایرز روز چهارشنبه در نشستی که به پوچی شود دائمی است.

آنچه تا به حال واقع سنگ بنای تا یک مجسمه برنزی از مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee شد نقطه از مشاجره برای نزدیک به 30 و یا پس از معترضان.

این مجسمه برداشته شد و اعضا از فرزندان جانبازان مؤتلفه در تاریخ 1 ژوئن. محل نگهداری آن در دست نیست اما یک SCV عضو گفت: مجسمه نیم تنه بود تحت یک برنامه ریزی نگهداری رژیم.

"این نشان دهنده نژادی و بی عدالتی و کشتار مردم سیاه و سفید" گفت: James X. Muwakkil رئیس Lee County فصل شماره 51112 از NAACP. "او مبارزه برای ادامه برده داری."

سازگاری: Robert E. Lee مجسمه برداشته شده از مرکز شهر فورت مایرز

Muwakkil گفت: سابقه که نشان دهنده سینه است شامل نیست.

"که نه سابقه من," او گفت:. "که میراث من."

این تجمع ادامه از مشابه اعتراضات و تظاهرات در جنوب غربی فلوریدا که شده ثابت در سراسر کشور زیر 25 مه مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

کسانی که در حمایت از شعار "نه عدالت بدون صلح" "افسر من نمی توانم نفس بکشم" و "دست ها بالا نمی شوت" تکان علائم و گوش به Muwakkil را مهیجی اظهارات برخی از فریاد تشویق.

"ما می خواهیم که مجسمه در نظر گرفته شود" گفت: Lodovic Kimble یک رئیس جمهور گذشته فصل. Kimble گفت که برای لی به نماد این شهرستان به پرواز در صورت از تاریخ است.

"لی شهرستان شد اتحادیه قلعه اشغال شده توسط سیاه, سربازان," او گفت:.

جمعیت در حمایت از از بین بردن مجسمه تا به حال چند نژادی, آرایش.

"ما اعتقاد داریم در راه" گفت: اسپنسر Ault کیپ مرجان سفید ساکن که گفت این بود که او اولین بار حضور در چنین رویداد. "ما همه برادران و خواهران و نیاز به حمایت از هر یک از دیگر. قدیمی وجود دارد گفت: "بد غالب زمانی که مردم خوب انجام هیچ چیز نیست.'."

Ault گفت: وجود دارد یک زمان و یک مکان برای همه چیز اما لی سینه قرار داده شد و در طول زمان از Jim Crow احساسات.

او گفت: این مجسمه که در حق نمی شد: "قرار داده و آن را در یک موزه شده است."

Kimble به توافق رسیدند.

"از لحاظ تاریخی متعلق در موزه" او گفت:. "نه در چشم های عمومی به عنوان اینکه ما افتخار است که در نگرش است. که جهل با شور و شوق."

نه هر کس تماشای موافقت کرد.

بیشتر: صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز مارس در فورت مایرز با امید به راه حل

تجزیه و تحلیل: بیشتر فلوریدا افسران منظم برای نیروی بیش از حد خود را نگه داشته مشاغل

کیت مک کالی که سفید نشسته بود سوار بر اسب با یک هارلی دیویدسون موتور سیکلت در سراسر خیابان را از bustless بنای تاریخی در خیابان مونرو.

"تاریخچه آن مرد" او گفت:. "شما نمی توانید تغییر دهید و چه تاریخ است."

او گفت: اعتراض بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Floyd.

"آنچه را که پلیس رو با این" مک کالی نیویورک بومی در حال حاضر زندگی در لی شهرستان خواست. "من نمی فهمم گرفتن مجسمه پایین. که نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید."

McCauley, که گفت که او منتظر بود برای دیگر Lee حامیان چپ فقط به این تجمع آغاز شد.

و یک زن که با سرعت در مونرو در یک مرسدس بنز نورد پنجره اش پایین و فریاد زد: "قرار دادن مجسمه بازگشت!" و پس از آن سعی کردم به سرعت خاموش. او گرفتار چراغ قرمز در خیابان خلیج و هنگامی که با نزدیک شدن کاهش یافته است به رول خود را از پنجره به پایین و صحبت کنید.

Muwakkil گفت: وجود خواهد داشت یکی دیگر از تجمع در 1 p. m. روز شنبه متحد نمایندگان از فورت مایرز کیپ کرال و Sanibel ادارات پلیس و دفتر لی شهرستان کلانتر, به بحث در مورد حوادث مانند فلوید مرگ است.

"ما می خواهیم برای دیدن آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار اگر چیزی مانند (فلوید حادثه) در اینجا اتفاق می افتد," او گفت:.

در این جلسه در ابتدا برنامه ریزی شده برگزار می شود در گلدبرگ هیچ کس ابراهیم قانون شرکت 3315 Hendry اما Muwakkil گفت: این امر می تواند نقل مکان کرد و از آنجا که پاسخ بود بزرگتر از این دفتر مجاز است.

Muwakkil نیز خواست که شیوه های مانند بدون دست کشیدن حکم ممنوع از پلیس استفاده و گفت: قانون اعلام کرد در کنگره در روز دوشنبه خواهد بود کافی نسبت به این تلاش.

با راه: فورت مایرز, Lee County موافق نیست که صاحب Robert E. Lee یادبود

در سال 2017: Robert E. Lee مؤتلفه مجسمه تولید احترام نفرت در فلوریدا

این Robert E. Lee مجسمه نیم تنه ایجاد شد و بنا در اواسط دهه 1960 پس از چند جمع آوری کمک درایوهای در حال حاضر از بین رفته Laetitia Ashmore Nutt فصل از ایالات دختران کنفدراسیون.

آن اختصاص داده شده بود در سال 1966 archives نشان می دهد. همچنین لی شهرستان ایجاد شده و در سال 1887 به نام Robert E. Lee.

در مارس 2019, مجسمه سرنگون شد بیش از. مجسمه پیدا شد روی زمین دراز کشیده و به اداره پلیس بررسی مورد به عنوان خرابکاری و بازداشت ناپل ،

داوطلبان از فرزندان جانبازان مؤتلفه به سرعت به نجات آمد و تا به حال آن را به عقب بر پایه آن روز بعد.

برای چندین دهه این گروه محافظت و مراقبت برای یادبود کاشت درختان نخل نصب نرده و نظارت بر آن در سال 2017 نوسازی به گفته عضو سابق دیرین SCV فرمانده رابرت گیتس.

محلی SCV مقامات نمی تواند نظر رسیده اما دیوید کینگ دوم ستوان فرمانده منطقه جنوب غربی در تمپا مطمئن باشید که ورشکست خواهد شد.

"من تقریبا تضمین آن برای رفتن به بالا," او گفت:.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

عکس از 2019: Robert E. Lee مجسمه های حذف شده از بنای تاریخیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب