دانشگاه رایس باز می شود 2 خوابگاه برای Med مرکز کارگران

دانشگاه رایس که خالی کردن بیشتر از آن خوابگاه بیش از سه هفته پیش به دلیل coronavirus باز اتاق در دو تا از این

توسط ABDOOSNEWS در 19 فروردین 1399

دانشگاه رایس که خالی کردن بیشتر از آن خوابگاه بیش از سه هفته پیش به دلیل coronavirus باز اتاق در دو تا از این خوابگاه برای اسکان موقت برای پرسنل پزشکی که در مرکز پزشکی تگزاس بیمارستان.

در یک پیام ارسال به برنج پردیس, جامعه Prsident دیوید Leebron اظهار نظر در افزایش بزرگ در تعداد COVID-19 موارد به صورت محلی و که "ما بیمارستان ها کشیده بودن به محدودیت های خود را و پرسنل پزشکی در حال کار دور ساعت.

"توانمندسازی کارکنان بیمارستان در نزدیکی زندگی می کنند آنها را به یک فرصت بیشتری برای استراحت و به کار مورد نیاز ساعت است. ما این کار را با ارائه با استفاده از دو مسکونی کالج Wiess و Hanszen" نوشت Leebron. "این نیاز خواهد داشت که ما حرکت حدود 50 نفر از دانش آموزان و همکاران ساکن خارج از این دو کالج به کالج دیگر در دانشگاه ما. ما را انتخاب کرده اند این دو دانشگاه به دلیل موقعیت خود را نزدیک به خیابان اصلی در نزدیکی مرکز پزشکی تگزاس, چرا که آنها به یکدیگر متصل می شوند و به دلیل اقدامات می توان به جدا کردن آن دانشکده از بقیه دانشگاه."

قبلا پردیس باز کرده بود تا یک پارکینگ به بیمارستان Methodist پس از آن کارکنان می تواند به پارک اتومبیل خود را وجود دارد و اجتناب از مصرف حمل و نقل عمومی با افزایش خطر آلودگی ممکن است.

کمتر از 10 درصد از برنج را دانشجویان مقطع کارشناسی, دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارکنان باقی می ماند در محیط دانشگاه به عنوان کلاس های در حال انجام از راه دور Leebron گفت. بسیاری از این دانش آموزان که باقی می ماند در حال دانشجویان بین المللی. Leebron گفت که او پشیمان است که برخی از آنها را در دو خوابگاه را مجبور به حرکت به اتاق را برای مرکز پزشکی کارکنان. "اما من امیدوارم که ما می توانیم همه موافق آن چیزی که حق انجام این کار در حمایت از همسایگان ما که در حال انجام تلاش های قهرمانانه به معنای واقعی کلمه در سراسر خیابان های ما برای نجات جان Houstonians."

Leebron همچنین اعلام کرد مدرسه "جدید تلاش ها برای انجام و حمایت از تحقیقات مرتبط با COVID-19 پژوهش کمک خواهد کرد که نه تنها با این بیماری همه گیر اما با آینده بیماری های همه گیر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن