بررسی برای Uneasily قرنطینه:7500

عنوان: 7500توصیف این فیلم در یک هواپیما! نقل قول: ایلین: خانم ها و آقایان این است که خود را مهماندار هواپیما

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

عنوان: 7500

توصیف این فیلم در یک هواپیما! نقل قول:

ایلین: خانم ها و آقایان این است که خود را مهماندار هواپیما صحبت می کند. ما تاسف هر گونه ناراحتی ناگهانی کابین جنبش ممکن است ناشی از این است که با توجه به دوره هوا جیب ما مواجه می شوند وجود دارد هیچ دلیلی برای تبدیل شدن به احساس خطر و ما امیدواریم که شما لذت بردن از بقیه از پرواز خود را. ضمنا آیا هر کسی که در هیئت مدیره است که می داند که چگونه به پرواز هواپیما ؟


خلاصه داستان خلاصه داستان: یک خلبان کابین خلبان است که قلعه خود را.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به فیلم: 2.5 "قلب شیشه ای" از 5.

Reviews For The Uneasily Quarantined:7500

شعار: "پریشانی کد تنها آغاز است."

بهتر شعار: "من می شنوم شما ضربه زدن اما شما نمی توانید در آمده است."

نه چندان مختصر طرح خلاصه داستان: آمریکا Tobias الیس (جوزف گوردون-لویت) خیلی خوب فرفره co-خلبانی یک هواپیما با سود اضافه شده است که دوست دختر خود را Gökce (Aylin Tezel) یک پرواز در همان پرواز است. جغرافیای سیاسی واقعیت دخالت اما در فرم از تروریست ها که — اگر چه اجازه ورود به کابین خلبان توسط Tobias و هواپیما کاپیتان (کارلو Kitzlinger) — نیست در مورد به رها کردن.

"بحرانی" تجزیه و تحلیل: یک موقعیت فیلم در حالی که از لحاظ فنی قابل توجه است دشوار حیله به جلو. به خوبی اجرا پلیسی مانند پنجره عقب یا لاک استفاده مینیمالیستی تنظیم برای بالا بردن تعلیق. دیگر ستوده نوشته (شام من با آندره) تکیه بر یک اسکریپت قوی و قانع کننده اجرای برنامه. وجود ندارد و هر کدام از آن شما می توانید خوب شیطان.

پاتریک Vollrath را 7500 نهفته است در جایی در وسط. تنظیم عمل کاملا در کابین خلبان در طول اقدام به ربودن قطعا رمپ تا تنش و گوردون-لویت ثابت می کند (بیشتر) قادر به shouldering بسیاری از فیلم های خود را. آن را تقریبا به اندازه کافی برای حمل آن گذشته گور کلیشه و آشنا روایت می تپد.

و برای یک بار یک فیلم ژانر نسبتا دقیق: واقعی ربودن نمی گسترش زیادی گذشته عمل دوم که خوشبختانه مانع از یک ایران 93-سبک پایان دادن به. Vollrath بهترین و شناخته شده که قبلا برای نامزد جایزه اسکار فیلم کوتاه همه چیز درست خواهد شدهمچنین دیر معرفی برخی از بشریت به خود بچه های بد, اما نتیجه نهایی می افتد کوتاه.

در نگاه به گذشته هالیوود (یا در این مورد MMC Studios Köln GmbH) باید 9-11 به خاطر دادن به آنها ثابت مجدد گزینه برای فیلم خائنانی. اما حتی اگر سابقه برای خودکشی بنیادگرای اسلامی هواپیماربایان وجود ندارد, آن را سخت به این مفهوم است که آنها هرگز قادر به ربودن یک هواپیمای مسافربری با معادل جعبه برش دوباره.

چرا که با توجه به 7500حتی شراب جرعه جرعه دوم متمم-بیبهره اروپایی ها در نهایت منجر به دفاع از خود.

می تواند ما همچنین توجه داشته باشید که این یک انتخاب جالب برای JGL بازگشت به صفحه نمایش بزرگ? او شده است بیشتر وجود ندارد و پس از 2016 است اسنودن (منهای گاه به گاه صدای نقش) و در حالی که وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه با reemerging در آلمان تولید (و مدیر اولین ویژگی که در آن) آن را فقط ... جالب است.

در یک تکیه 92 دقیقه 7500 نیست چوب در اطراف به اندازه کافی بلند یا به مقدار یک تصور یا آزار شما دلیلی. حتی اگر دانستن آنچه در آینده خونتان امتداد حتی واضح است که در زمان اجرا. یک تعداد انگشت شماری از تنش صحنه هستند با این وجود unmoored هنوز بیشتر عرب bogeymen و دیگر قابل پیش بینی ،

7500 جریان است در آمازون نخست تصویری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن