بررسی برای Uneasily قرنطینه: پادشاه جزیره استاتن

عنوان: پادشاه جزیره استاتنتوصیف این فیلم در یکی از سیمپسونها نقل قول: NED FLANDERS: اما کشیش, من نیاز به دان

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

عنوان: پادشاه جزیره استاتن

توصیف این فیلم در یکی از سیمپسونها نقل قول:

NED FLANDERS: اما کشیش, من نیاز به دانستن است. توسط خدا مجازات من ؟
کشیش LOVEJOY: اوه ... پاسخ کوتاه: "yes" با یک "اگر." طولانی پاسخ: "نه" با یک "اما".

خلاصه داستان خلاصه داستان: Slacker فاقد مسیر است.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به فیلم: 2.5 کاپیتان سرماخوردگی از 5.

Reviews For The Uneasily Quarantined: The King Of Staten Island

ژانر: n/a

بهتر شعار: "پیت دیویدسون است. خیلی بد Judd apatow آمده را به او کردم."

نه چندان مختصر طرح خلاصه داستان: دبیرستان ترک تحصیل اسکات کارلین است (پیت Davidson) زندگی شده است در چیزی از سقوط پس از مرگ پدر آتش نشان از 17 سال پیش. او هنوز هم زندگی با مادر, مارجی (Marisa Tomei) و صرف بخش عمده ای از روز خود را به گلدان سیگار کشیدن با دوستان خود و خواب از باز کردن یک "تو رستوران." اما در حالی که او را در تاسیسات آب و خواهر خود کلر (Maude apatow آمده) است رفتن به کالج. در ضمن بیشتر اخبار ناخوشایند می رسد در قالب مارجی جدید خواستگار ری (Bill Burr).

"بحرانی" تجزیه و تحلیل: Judd apatow آمده فیلم رسیدن به برخی از آنها بیشترین تاثیر را زمانی که آنها در تمرکز بر روی دوره بینابینی در شخصیت خود زندگی می کند. مشکل با آخرین پادشاه جزیره استاتناست چقدر زمان او صرف وجود دارد. زمانی که دو سوم از فیلم خود را ساکن در بی دست و پا مکالمات و تنظیم جدول, آن را سخت به تعامل زمانی که همه چیز در نهایت شروع به حرکت می کند.

به عنوان یک ستاره وسیله نقلیه برای SNL را Pete Davidson, TKOSI بدیهی است که بستگی به کمدین جوان به حمل وزن است. به حدی که شما فکر می کنید او موفق خواهد شد بستگی دارد به مقدار زیادی در چه مقدار شما می خواهم بحث او. پسر می شود بسیاری از غم و برخی از آن بی جا (زندگی شخصی), برخی سزاوار (دادن دن Crenshaw مرحله ملی) اما اولین 90 دقیقه کمی بیشتر از Davidson بازی خود را با همه که مستلزم.

خوشبختانه خود شرکت ستاره قدم در راه بزرگ. در استندآپ کمدین با مته سوراخ کردن در مورد (شاید) با کمال تعجب ، اما Tomei است قابل پیش بینی و استیو بوشمی طول می کشد کمر در سوم عمل به عنوان یک کهنه سرباز آتش نشان می دانستند که اسکات پدر کمک می کند که راهنمای این meandering کشتی به ساحل.

هر فیلم apatow آمده است که در برخی از حس مورد منجر به بازداشت و توسعه و شما نمی تواند پیدا کردن یک پوستر کودک که از Davidson. اما 2 ساعت و 17 دقیقه فیلم واقعا نیاز به نمودار اسکات رشد شخصی? آن را سخت به تاکید این به اندازه کافی اما ما صرف یک نا مقدار از زمان "آشنایی با" اسکات در یک سری از صحنه های که به راحتی می تواند بوده ام به نصف کاهش دهد.

شاید این نمی ماده به همان اندازه اگر "قبل از" اسکات نبود) مواج خراش به مادرش و ب) بی تفاوت, سراخ کون به نيمه دوست دختر, Kelsey, در حالی که همه پیچهای تودرتوی از طریق زندگی در مه از بونگ دود و ترحم. کمتر فیلمسازان با تجربه می تواند به تاسیس این bona fides در نیمی از زمان.

از همه بدتر پادشاه جزیره استاتن فقط این نیست که خنده دار است. Apatow آمده همواره با موفقیت با قرار دادن شخصیت اصلی خود در improbably, خنده دار, حالات (قفسه سینه اپیلاسیون در 40 سال, باکره, و غیره.), TKOSI به پوچی با ارائه این رستوران که در آن اسکات اتوبوس جداول به عنوان یک محل که در آن کارکنان مجبور به مبارزه با یکدیگر برای راهنمایی.

یا شاید استاتن آیلند است که واقعا به عنوان بد به عنوان آنچه که ما در سایه نشان می دهد.

فیلم آخرین قانون که در آن اسکات می آید به نظر با پدرش میراث و مسائل خود را در نهایت اجازه می دهد تا شخصیت خود را برای مادر و دیویدسون به نزول دندان های خود را به نقش اما شما باید در اب راه رفتن را از طریق یک کابوس غیر قابل تحمل مقدار افراط مزخرف به دست آوردن وجود دارد.

پادشاه جزیره استاتن در دسترس است بر روی ویدئو در تقاضا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب