بررسی برای Uneasily قرنطینه: Hamilton

عنوان: همیلتونتوصیف این فیلم در یکی از سیمپسونها نقل قول: دست هوور: بارت آیا شما می خواهید به بازی John Wilk

توسط ABDOOSNEWS در 13 تیر 1399

عنوان: همیلتون

توصیف این فیلم در یکی از سیمپسونها نقل قول:

دست هوور: بارت آیا شما می خواهید به بازی John Wilkes Booth, و یا آیا شما می خواهید به مانند یک عمل دیوانه وار?


خلاصه داستان خلاصه داستان: موسیقی مسئول دوم-جالب ترین خط چاقو را با یک تئاتر جریان انتشار است.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به فيلم: 4.5 Spiro Agnews از 5.

Reviews For The Uneasily Quarantined: Hamilton

شعار: "یک آمریکایی موسیقی."

بهتر شعار: "اینطور نیست که شما در حال رفتن در هر نقطه در این آخر هفته."

نه چندان مختصر طرح خلاصه: چگونه یک حرامزاده یتیم پسر یک فاحشه و یک اسکاتلندی کاهش یافته است در وسط فراموش شده
نقطه در کارائیب توسط مشیت فقیر در کثافت کاری
رشد به عنوان یک قهرمان و یک محقق?

"بحرانی" تجزیه و تحلیل: You می دانم که وضعیت بد است که یک برنامه ریزی اکران یکی بود که تقریبا تضمین شده برای تولید عظیم دفتر جعبه اعداد نه تنها می شود که تاریخ bumped تا یک سال تمام اما به پایان می رسد تا در جریان ویدئو به جای استفاده از صفحه نمایش بزرگ است. اما که در آن ما هستند. اگر وجود دارد یک طرف روشن به زندگی در یک بیماری همه گیر از آن که شما را وادار به دیدن Lin-مانوئل میراندا تونی برنده جایزه سر و صدا همیلتون (با اصلی بازیگران) آخر این هفته به جای در 2021.

که گفت: عمل بررسی همیلتون است که تقریبا به طور کامل اضافی نه فقط به دلیل آن را یکی از مورد انتظار ترین فیلم های چند سال اخیر (و حتی قبل از آن منتقل شد) اما به دلیل کمبود دیگر گزینه های متحرک (به هر چیزی که دور از آینده سوزی Quatro مستند). نه تنها ما گرسنگی برای چیزی — هر چیزی — برای منحرف کردن اذهان ما, اما وقتی چیزی است که یک فیلم از یک جشن موسیقی بسیاری از ما هرگز به این است که به عنوان نزدیک به یک اسلم غوطه دادن به عنوان آن می شود.

در انگلستان اگر COVID-19 یک فیلم با یک "من" در عنوان پادشاه است و یا چیزی.

عاقلانه اجتناب سینمایی reimagining (لا My Fair Lady), میراندا و مدیر توماس Kail همچنین جلوگیری از مینیمالیستی ارائه آن را کمی بیش از میمون کامل تئاتر تجربه است. این رویکرد کمک می کند را حمایت از بازیکنان مانند daveed را از دست Diggs (لافایت/توماس جفرسون), Renée Elise Goldsberry (گلپر Schuyler) و آنتونی راموس (جان لارنس/فیلیپ همیلتون) به جلو.

همیلتون این فیلم بیش از سه شب پشت در سال 2016 و در حالی که آن را خوب به گوش مخاطبان واکنش به پادشاه جورج (Jonathan Groff) بانی بن یا Okieriete Onaodowanit را بی عفت هرکول Mulligan, آن را سخت به احساس یک نوع غمگین frisson در خود (و بازیگران را) و شور و شوق و مشاهده آن در حال حاضر روز.

حتما در یکی از حس آن را در مورد "مهاجران گرفتن کار انجام می شود" اما بیش از آن است. همیلتون است که بالاتر از همه اکتشاف دسته کوچک موسیقی جاز از سرسختی خطاپذیر و سخاوت ما می دانیم به عنوان منحصر به فرد آمریکایی است. و یا استفاده می شود ،

انتشار این در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در خدمت دو هدف است. اولین, آن را به تولید چند gazillion بیشتر دیزنی+ مشترکان است. آن را به ما می دهد یک فرصت برای احساس خوب در مورد امریکا وقتی که تمایلات است که در نهایت تامین کوتاه مدت. از آنجا که بیشتر و بیشتر آن را احساس می کند مانند ما در واقع دور انداخته ما ضربه.

همیلتون است که در جریان دیزنی+ که — به هر دلیلی — به تازگی به پایان رسید خود را رایگان دادگاه اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب