خرده فروشان در چین ارائه تخفیف بر روی آی فون اپل 11 صف

Coronavirus
گسترش سریع عفونت ممکن است به معنی وجود دارد موارد دیگر نوزادان با COVID-19 که آنها قادر به پیگیری کردن محققان گفتند. Pixabay

به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در هر گوشه ای از جهان محققان چینی دریافته اند که نوزادان آلوده با COVID-19 در چین تجربه علائم خفیف و نوزادان ممکن است در معرض خطر ابتلا به این ویروس از مادر خود را در دوران بارداری.

برای یافته های منتشر شده در اروپا تنفسی, مجله, محققان مورد مطالعه در مجموع چهار مورد از نوزادان با COVID-19 عفونت در چین است. در تمام موارد نوزادان با تجربه فقط علائم خفیف با هیچ یک نیاز به مراقبت های ویژه و یا تهویه مکانیکی.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

“COVID-19 بسیار مسری است و مطالعه ما نشان می دهد که انتقال داخل رحمی نمی توان رد کرد اما پیش آگهی خوب است برای هر دو زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده گفت:” مطالعه منجر نویسنده Zhi-جیانگ ژانگ از دانشگاه ووهان در چین است.

تیم تحقیقاتی گزارش شده است که هر چهار نفر از نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 و همه تحویل داده شد با عمل سزارین. سه از هم جدا شدند از مادران در هنگام تولد.

Baby, Naked, Child, Infant, Asian, Smile, Smiling, Kid
به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در هر گوشه ای از جهان محققان چینی دریافته اند که نوزادان آلوده با COVID-19 در چین تجربه علائم خفیف و نوزادان ممکن است در معرض خطر ابتلا به این ویروس از مادر خود را در دوران بارداری. Pixabay

گسترش سریع عفونت ممکن است به معنی وجود دارد موارد دیگر نوزادان با COVID-19 که آنها قادر به پیگیری کردن محققان گفتند.

“این مهم است برای محافظت از زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده در برابر عفونت است. این نیز مهم است که هر گونه موارد COVID-19 در نوزادان هستند تا تحت نظارت و درمان به سرعت و با دقت گفت:” استاد Tobias Welte یک عفونت متخصص از اروپا تنفسی جامعه است و یک هماهنگ کننده ملی آلمان COVID-19 نیروی کار بود و نه درگیر در مطالعه است.

همچنین بخوانید: در حال حاضر گوگل G Suite 6 میلیون پرداخت مشتریان (فناوری گزارش)

“در این مرحله ما هنوز نمی دانیم که آیا وجود دارد هر گونه دراز مدت عواقب ناشی از عفونت,” او اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر