رستوران خبر: پیتزا و کباب مشترک و تبر پرتاب نوار باز(ing) در فورت مایرز منطقه

آنابل Tometich فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:00 AM EDT Jun 16, 2020وجود داشته اند نشانه هایی از امید را

توسط ABDOOSNEWS در 28 خرداد 1399

وجود داشته اند نشانه هایی از امید را در محلی رستوران جهان در هفته های اخیر.

محلی متعلق به فورت مایرز پیتزا محل گسترش یافته است. جدید ax-پرتاب ویسکی نوار است که در آثار. و رودخانه منطقه بازار کشاورزان در مرکز شهر فورت مایرز.

این و بیشتر در یک جداجدا سفارش داده شده.

تونی n. y. پیتزا رشد می کند

تونی n. y. پیتزا باز دوم آن محل در اوایل این ماه در Publix-لنگر Daniels عبور پلازا در گوشه ای از شش مایل سرو و Daniels parkways در جنوب فورت مایرز.

"Stiles خوشحال به استقبال محلی متعلق به رستوران تونی n. y. پیتزا به Daniels عبور" آزادی مطبوعات از Stiles توسعه املاک و مستغلات شرکت اعلام کرد.

JLB نقد و بررسی: تونی نیویورک پیتزا فروشی در فورت مایرز است که فقط خوب

اصلی تونی n. y. پیتزا افتتاح شد در ماه ژوئیه سال 2019 در این فروم در فورت مایرز.

تونی یک "متعلق به خانواده ... پیتزا فروشی با بیش از 20 سال تجربه ارائه معتبر پیتزا نیویورک سبک و با کیفیت بالا غذاهای ایتالیایی," آزادی گفت.

"در اصل از برانکس خانواده و متعلق به اداره های متعدد پیتزا فروشی و رستوران ها در سراسر نیویورک و فلوریدا است."

در یک بررسی از سپتامبر 2019, اخبار مطبوعات را pseudonymous رستوران منتقد ژان لو Boeuf ستایش فروم محل ذکر آن نزدیک به جمعیت ثابت و واقعی معامله نیویورک-سبک کیک.

"این فقط پیتزا در تونی" لو Boeuf نوشت. "آن را عظیم calzones ها از نیمه ماه تازه سرخ شده موزارلا این تعریف قبل از غذای اصلی سالاد انباشت اشیاء بدست آمده با بوداده فلفل, زیتون, خیار, گوجه فرنگی و خانه ساخته شده از سرکه بریزید.

"تونی n. y. پیتزا فروشی است که فقط خوب است."

جدید تونی n. y. پیتزا باز است ساعت 11 صبح-9 p. m., روزانه, تماس 239-362-0604; بازدید tonyspizzafortmyers.com و facebook.com/tonyspizzafortmyers برای اطلاعات بیشتر.

دنده شهرستان بیان باز می شود در لهیق

دنده شهرستان بیان, باز, مارس 28 در 1480 لی Blvd. لهیق اکرس یک چهارم مایل شرق لهیق مرکز پزشکی منطقه ای.

این اولین بار است که سریع گاه به گاه به سبک مفهوم برای 30 سال فورت مایرز-متولد کباب زنجیره ای. دنده شهرستان اکسپرس ارائه می دهد شمارنده سرویس و خود صندلی. لی بلوار محل بوده است سنتی دنده شهرستان قبل از ماه مه دگرگونی است.

بیشتر: دنده شهرستان جشن 30 سال در SWFL

"ما همیشه به دنبال فرصت هایی را برای ما ادامه رشد و گسترش دنده شهر با نام تجاری" پل Peden دنده شهرستان شریک مدیریت گفت: در انتشار اخبار.

"ما شده اند به دنبال راه اندازی سریع-بازی گاه به گاه نسخه از دنده شهر برای مدتی و با COVID-19 تغییر راه ما عمل تمام فروشگاه های ما در آن زمان مناسب برای راه اندازی دنده شهرستان بیان."

دنده شهرستان اکسپرس ارائه می دهد همان کباب با مضمون وارد زمین به عنوان خواهر خود رستوران از جمله پنیر زمینی سرخ کرده سیب زمینی سرخ شده, بامیه, بوفالو مناقصه مرغ, کباب, ساندویچ, دنده دودی مرغ و گوشت گاو گوشت, همراه با بچه های غذا و دسر.

"ما هیجان زده می شود قادر به انطباق با تغییر جغرافیایی از صنعت رستوران و ما نگاه به جلو به ارائه مهمانان بهترین BBQ در سریع گاه به گاه تجربه ناهار خوری," Peden ادامه داد: در انتشار.

دنده شهرستان بیان باز است ساعت 11 صبح-9 p. m. دوشنبه تا شنبه و 11:30 صبح تا 9 بعد از ظهر یکشنبه; تماس 239-303-2100 و یا بازدید ribcity.com برای اطلاعات بیشتر.

کمی نیش

• چوب تبر Whiskey Bar & Grill است نشانه 2158 استعماری Blvd. فورت مایرز در کنار درب به مزرعه سالن کنسرت. مفهوم جدیدی است که وابسته اصلی چوب تبر که باز در سال 2018 در Des Moines, آیووا و همچنین دارای یک محل در Waukesha, ویسکانسین. شمال پاسگاه ویژگی های کامل میله با گسترده ویسکی و هنر و صنعت آبجو در لیست. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید lumberaxe.com تماس 239-931-1092 و یا پیدا کردن آن را در Facebook.

بیشتر: Ax-پرتاب نوار باز می شود در کیپ کرال, دیدار, TJ را تبر پاتوق

هفتگی رودخانه منطقه کشاورزان بازار بازگشته است, پنج شنبه ها به مرکز شهر فورت مایرز. با بیش از 20 فروشندگان و کامیون مواد غذایی ارائه محصولات تازه و عسل و پنیر و گل و بیشتر بازار می گیرد 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک. بازدید facebook.com/fortmyersriverdistrictfarmersmarket برای اطلاعات بیشتر.

می دانم که از جنوب غربی فلوریدا رستوران خبر ؟ ایمیل atometich@news-press.com و یا تماس با او را به عنوان @abellewrites (Instagram) و @atometich (توییتر)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب