رفراندوم نظرسنجی نی روی کاج جزیره اختلاط ممکن است بعید است

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:41 PM EDT Jun 11, 2020یک گروه از کاج جزیره صاحبان اموال به دنبال

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

یک گروه از کاج جزیره صاحبان اموال به دنبال cityhood به نظر می رسد بعید است به موفقیت در گرفتن یک غیر مطابق با نظرسنجی نی سوال رفراندوم قبل از رای دهندگان در این پاییز.

بیشتر Pine Island انجمن مدنی کار کرده است نسبت به ترکیب کاج جزیره شاید پیوست و با تمام یا بعضی از Matlacha به عنوان مستقل شهرداری شبیه به شش گنجانیده جوامع در حال حاضر تاسیس در Lee County است.

جزئیات: کاج جزیره اختلاط جنبش میدارد بخار

اسکات ویلیامسون رئيس جمهور از انجمن مدنی ساخته شده قبل از درخواست این کمیسیون در اوایل این ماه برای دریافت مشاوره سوال قرار می گیرد در رای گیری.

این موضوع است که در این شهرستان در دستور کار کمیسیون در روز سه شنبه و هیچ یک از اعضای این کمیسیون به شدت رو به جلو برای حمایت از اندازه گیری بهره کاج جزیره و Matlacha ساکنان.

مهلت رای گیری همه پرسی در شهرستان انتخابات جولای 6. شنبه است هیئت شهرستان کمیسیون در آخرین جلسه برنامه ریزی شده تا مرداد.

"اگر آنها نمی, رای گیری در آن را که در آن جلسه آن قصد ندارم به اتفاق می افتد" ویلیامسون گفت. "ما نمی باید یک ضامن برای دریافت آن در انتخابات."

ویلیامسون گفت: همه پرسی نه تنها سنج, پشتیبانی از اختلاط اما فاش آیا کاج جزیره و Matlacha می خواهید چه حامیان را به عنوان حمایت از یک دولت محلی و یا ترجیح می دهند به ادامه شهرستان دولت تصمیم گیرنده است.

"چرا نمی خواهد آنها آن را می خواهم در انتخابات? اجازه دهید رای دهندگان تصمیم گیری" Wiliamson گفت. "ما می توانیم شکستن نتایج حوزه و هی اگر 70 درصد از مردم در این دو حوزه در Matlacha نمی خواهید به ترکیب, مطمئن, ما قطع آنها سست است."

مایکل Dreikorn بیشتر Pine Island کنترل آتش منطقه کمیسر گفت: بیشتر Pine Island گروه یکی از چندین گروه های مدنی در این جزیره و لزوما نشان دهنده دیدگاه های کاج جزیره و Matalacha جوامع است.

"کمیسیون شهرستان است عاقلانه به این جدول تا جزیره مسائل خاص خود را تحت کنترل" گفت: Dreikorn که یک نامزد برای ناحیه 1 شهرستان کمیسیون صندلی. "من مخالف اختلاط.

"در حال حاضر زمان آن معنا ندارد اعداد نیست در کنار ما وجود دارد و قطعا اجماع در این جزیره است که اختلاط است جهت رفتن است."

Dreikorn گفت: این زمان ممکن است در زمانی که اختلاط حق است اما او گفت که هیچ صدای واضح از کل جامعه در ایده.

"من باور نمی کنم که شما باید فقط با قرار دادن سوالات در انتخابات و فقط ببینید چه چیزی می آید" Dreikorn گفت. "ما نیاز به شرکت در islandwide فعالیت به این گفتگو.

"مجموعه نمی مصنوعی خط زمان در آن به دلیل آن است که بسیار احساسی متهم موضوع و نیاز مردم برای آمدن در سراسر به یک موقعیت و یا یکی دیگر."

اختلاط به یک مسئله تبدیل شد زمانی که کیپ کرال نقل مکان کرد و به ضمیمه چندین بسته را خریداری کرده بود در Matlacha یک مانور بعد از آن لغو شد که Matlacha انجمن مدنی برنده یک نبرد قانونی برای رد الحاق.

ترس است که خود را در ساحلی جزیره را تبدیل به یک هدف برای توسعه دهندگان شده است و یکی از دلایلی که برخی از روی کاج جزیره می خواهید اختلاط.

جزئیات: Matlacha ممکن است چشم خود را اختلاط

لی شهرستان تبدیل شده است به طور فزاینده ای دوستانه به توسعه دهندگان در سال های اخیر تصویب پروژه های ساخت و ساز بر آنچه تا به حال در نظر گرفته شده است خارج از محدوده سازگار با محیط زیست حساس سایت.

مدنی انجمن به طور رسمی به اطلاع دولت قانونی هیئت و شهر کیپ کرال بیان قصد خود را به دنبال اختلاط.

شهرستان کمیسیون اغلب به تاخیر محلی شهرستان کمیسر به این مسائل اما ویلیامسون گفت: او گفته شده است که منطقه 1 کمیسر جان منینگ باور ندارد این درخواست را حمایت از دیگر کمیسیون.

جزئیات: کیپ کرال شورای شهر می گوید هیچ به Matlacha الحاق

مدنی انجمن در تلاش است تا اثبات زنده بودن یک جامعه گنجانیده استخدام مشاور جو Mazurkiewicz سابق کیپ کرال شهردار توصیه می کند که گروه های محلی تصمیم به حرکت به جلو با ترکیب جوامع خود.

Mazurkiewicz قبلا گزارش شده است که اختلاط لحاظ اقتصادی امکان پذیر شد. پس از گزارش خود در این شهرستان بازسازی چگونه اموال نرخ مالیات در unincorporated areas محاسبه شده است. به طور بالقوه است که می تواند به کاهش چقدر خواهد بود مطرح موجود نرخ مالیات.

تحت قانون دولت یک جامعه به دنبال اختلاط باید قادر به پرداخت هزینه به عنوان خود را در شهر به همان سطح از خدمات آن را دریافت از شهرستان.

ویلیامسون گفت: گروه می تواند مقابله با این تغییرات توسط دولت های محلی کمتر گران به دنبال موفق اختلاط تلاش است که با استفاده از پیمانکاران خصوصی سبکبار توسط کارمند عمومی پرداخت و مزایا برای برخی از خدمات کمتر از استخدام کارکنان خود.

اختلاط حامیان باید نگاه کرد به عنوان مثال از incorporations در استروئ و بونیتا اسپرینگز که در آن برخی از خدمات دولتی از قبیل برنامه ریزی, استخدام به شرکت های خصوصی.

"آنچه ما انجام دهید این است برای دیدن چه مقدار از آن را هزینه برای قرارداد با بخش خصوصی در خارج از جعبه" ویلیامسون گفت. "این بچه ها ما کار کرده اند با آنها کمک به آن را راه اندازی."

استروئ, جدیدترین گنجانیده جامعه در شهرستان داشتند اخیر نرخ مالیات بر 77 سنت در هر 1000 $در ارزیابی اموال. Unincorporated شهرستان مالیاتی که محلی نرخ مالیات جایگزین خواهد شد و حدود 9 درصد و بالاتر و یا 83.98 سنت به ازای هر 1000 دلار از ارزش در آخرین لایحه مالیات.

حتی اگر به نظر او یک مشورتی سوال رفراندوم زودرس Dreikorn وجود دارد گفت: شرایطی که می تواند منجر به حمایت مردمی برای اختلاط.

"اگر برای برخی از دلیل کمیسیون شهرستان می شود بی طرفانه در اراده مردم جزیره کاج که من نمی بینم اتفاق می افتد اما آن را می تواند رخ دهد ساکنان جزیره کاج خطابه احتمالا شرکت در اختلاط."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im