حلقه های سرگرم کننده: درایو-در فیلم آمده است برای ذغال سنگ County Fairgrounds

دیو Osborn ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 11:19 AM EDT مارس 11 سال 2020روزهای خوبی را حداقل بخشی از آنها را.ذغال س

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399

روزهای خوبی را حداقل بخشی از آنها را.

ذغال سنگ County Fairgrounds را نشان می دهد درایو در فیلم آخر این هفته شروع با ابرقهرمان فیلم "Avengers: Endgame." هر سه شب به فروش می رسد اما بیشتر برنامه ریزی شده است.

هزینه 20 دلار در هر وسیله نقلیه با محدودیت 200 وسایل نقلیه در هر شب. فیلم begin فقط پس از غروب آفتاب — حدود 8:15 pm. — در روز جمعه و شنبه و یکشنبه با دروازه باز در 7 p. m.

بیشتر: 42 رستوران (و شمارش) بازگشایی در این هفته در جنوب غربی فلوریدا

پارکینگ عبور می کند باید در پیشبرد خریداری شده در collierfair.com/ticket-sales.

فروشندگان خواهد بود در سایت برای تنقلات "تمرین CDC توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها و ما را تنظیم موانع اجتماعی فاصله," Fairgrounds مقامات دولت در Facebook صفحه.

"ما را تشویق همه در حضور و غیاب لطفا به پایبندی به CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل" مقامات همچنین با اشاره به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

"ماندن در اتومبیل خود را و به تماشای فیلم و یا مجموعه خود را صندلی و یا پتو در بازو رسیدن به وسیله نقلیه خود را به نشستن در زیر ستاره. به ما بپیوندید برای این مقرون به صرفه, خانواده, دوستانه شب."

بیشتر: 6 پادکست برای زمانی که شما خسته از جریان

آنها افزود: "اگر شما قادر به دریافت از (این) آخر هفته, مطمئن, ما قطعا انجام این کار دوباره در آینده تعطیلات آخر هفته و ما درخواست خود را برای کمک به چیدن چه فیلم شما می خواهم برای دیدن در این درایو در. پیام ما صفحه و یا زیر نظر خود را با تنظیمات و ما بهترین های ما برای تضمین حقوق برای نشان دادن این فیلم."

جنوب غربی فلوریدا در قرنطینه برای چند ماه ابراز شور و شوق خود را در رانندگی-در Facebook صفحه همراه با برخی از پیشنهادات. آنها حیطه زد از خانواده دوستانه دیزنی و پیکسار فیلم به rom-coms فیلم های ترسناک و حتی کلاسیک مانند "فروزان زین" و "فرانکشتاین جوان."

کارن Frizzell Anglin بساز ممکن است بهترین گفته: "خیلی خوشحالم که شما با قرار دادن این با هم. ما وجود خواهد داشت. مایل است چیزی شبیه به این سال ها. امید شما می توانید نگه داشتن آن رفتن."

بیشتر: چه حوادث در جنوب غربی فلوریدا لغو هستند به تعویق افتاد به دلیل coronavirus?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن