بازسازی مسافرت داخلی در میان همه گیر

یکs صنعت سفر در ادامه به صورت بی سابقه ای تاثیر از Covid-19 گیر یکی از جهان پیشرو دیجیتال, سفر, سیستم عامل متع

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

یکs صنعت سفر در ادامه به صورت بی سابقه ای تاثیر از Covid-19 گیر یکی از جهان پیشرو دیجیتال, سفر, سیستم عامل متعهد است به انجام همه چیز آن را می توانید برای حمایت از مسافران و اموال خود را همکاران به عنوان و هنگامی که آن را امن برای سفر.

رزرو. com است که به دنبال برای کمک به تامین امنیت تقاضا و تحویل مشتریان به اموال همکاران در تلاش برای کمک به بهبودی طولانی مدت از سفر. پلت فرم همچنان به تکامل و حمایت از آن فراهم می کند و در تلاش برای بازسازی داخلی مسافرت با کمک آن ابزار و بینش به تجربه جستجو به روز رسانی دیجیتال تقاضا نسل و بیشتر.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

متناسب با ابزار + بینش

تلاش و تمرکز خود را آوردن شرکای ابزار و متناسب با بینش آنها نیاز به به طور موثر پاسخ به, در حال تحول, سفر, محیط, ضبط جدید رزرو و بازسازی کسب و کار خود را کلید محصول به روز رسانی آن را ساده برای خواص به نمایش احتیاطی COVID-19 اقدامات به مسافران است. آن مهم است برای کسانی که به دنبال این افزایش شفافیت. منابع آنلاین کمک به شرکای حرکت مقررات ایمنی و بهداشت و مسافر تنظیمات. پلت فرم نیز حصول اطمینان از همکاران مجموعه برای موفقیت وقتی که می آید به قیمت گذاری و در دسترس بودن و انعطاف پذیری از جمله معرفی یک ابزار است که اجازه می دهد تا همکاران برای اجرای سیاست های انعطاف پذیر را فقط در چند کلیک. همه این اطلاعات در دسترس است در یکی از آسان برای پیدا کردن محل شریک Recovery Toolkit.

Rebuilding domestic travel
پلت فرم نیز حصول اطمینان از همکاران مجموعه برای موفقیت وقتی که می آید به قیمت گذاری و در دسترس و انعطاف پذیری. Pixabay

نوآورانه تجربه جستجو به روز رسانی

نوآوری به آن را آسان تر برای مشتریان به پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید در هسته اصلی رزرو کنید. com کسب و کار. با یک به روز رسانی جست و تجربه آن ساخته شده است آن را ساده را برای مشتریان به دنبال این نوع از تسهیلات آنها به دنبال به عنوان مثال توانایی جستجو برای خصوصی تمام خانه و امکانات رفاهی و فیلتر اضافی گزینه های که ارائه نتایج به آنچه که تحقیقات نشان می دهد که مشتریان می خواهند در این زمان از جمله زمان و یا از راه دور از خانه خود را, سفر, تم مانند ساحل و یا طبیعت و پاکیزگی نمره – که همه آنها بالای ذهن مسافران در لحظه.

دیجیتال تقاضا نسل

از نزدیک نظارت بر شرایطی که در هند به عنوان سفر از محدودیت ها برداشته و قصد سفر پدیدار سفر سایت را اهرم تخصص خود در دیجیتال تقاضا نسل برای کمک به مسافران جستجو برای سفر بعدی خود و تشویق آنها به کتاب است. آن را ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن سفر داخلی ارائه می دهد و معاملات (تلفن همراه داخلی بوکر, راز و اوایل بوکر) به مشتریان هنگامی که آن را امن برای سفر دوباره.

Rebuilding domestic travel
این سایت سفر خواهد اهرم تخصص خود در دیجیتال تقاضا نسل برای کمک به مسافران جستجو برای سفر بعدی خود و تشویق آنها به کتاب است. Pixabay

همچنین بخوانید: همه ما نیاز به بازی بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که ما ایجاد آلودگی کمتر: Randeep Hooda

در ضمن رزرو. com ادامه مبارزات است که در تعامل با مشتریان در سراسر دیجیتال پیام و کانال های اجتماعی در سراسر جهان برای کمک به به طور موثر ویترین و بازار ما شریک خواص به مسافران که در حال آماده به خارج و شروع به تجربه بزرگ باقی می ماند دوباره.

Ritu Mehrotra, کشور, مدیر, هند, سریلانکا و مالدیو در رزرو. کام گفت: "در رزرو. com, یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که توانایی ما به نوآوری در مقیاس به همراه راه حل های موثر و محصولات خود را به مسافران و همکاران ما. بخش قابل توجهی از کسب و کار ما در هند داخلی رزرو و همانطور که ما پیش بینی مسافرت داخلی تقاضا به تدریج چیدن ما می خواهیم برای اطمینان از ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از ما شرکای محلی و آنها را به آنچه آنها نیاز دارید بیشتر به طور موثر پاسخ به سفر در حال تحول محیط زیست است. ما همچنان به کار در سراسر ساعت برای حمایت از آنها به عنوان بهبود آغاز می شود. ما باور داریم که با مشارکت قوی با هم ما می توانیم اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند تجربه جهان دوباره در زمان و هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im