رتبه صفحه کامل از مسائل برای هر هوستون ورزشی صاحب

Mo’ money mo’ مشکلات. این فقط یک یاد عنوان آهنگ از The Notorious B. I. G. در هوستون و صادقانه در اطراف کل ورزش چشم انداز آن تحقق است که بسیاری از صاحبان در تمام ورزشی نیاز است که با هشت رقمی سالانه عامل درآمد و ده رقمی حق رای دادن ارزیابی می آیند با تصمیمات دشوار خوابی فتنه بین المللی و تمسخر.

من اینجا هستم تا به شما بگویم به اشک ریختن برای هر یک از آنها. نه تنها یکی است. واقعیت این است که بسیاری از ما با خوشحالی می پذیریم تجارت مشکلات ما مشکلات خود را به دلیل مشکلات خود آمده با دوره های جت خصوصی و آشپز پخته شده وعده های غذایی. برای برخی از صاحبان این شیوه نتایج دهه کار سخت خود را. برای برخی از آنها به اندازه کافی خوش شانس به پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ با چشم انداز و ابتکار عمل (و در نهایت منابع).

بدون در نظر گرفتن چگونه صاحبان تیم های مورد علاقه ما وارد در دستیابی به حق رای دادن خود (بسیاری) مشکلات تبعیض قائل نیست. قطعا جهانی همه گیر نیست. هر یک از سه صاحبان برخورد با خود مجموعه ای از مسائل در حال حاضر هر دو COVID-19 مربوط و در غیر این صورت. بنابراین اگر شما می تواند مبادله نقاط فقط با یکی از سه عامل اصلی هوستون صاحبان چه کسی خواهد بود ؟

به عبارت دیگر که مشکلات به حداقل دلهره آور در جهت معکوس, من فکر می کنم من رتبه بندی ممکن است شبیه به این (با گرفتن هر یک “MMMP” امتیاز “MMMP” ایستاده “Mo’ Money Mo’ مشکلات” با 1 بودن “هیچ مشکلی در همه “10” که “جهان در حال پایان یافتن است”):

3. جیم کرین Houston Astros

مسائل عمده:
* جرثقیل صاحب این تیم است که نقش ورزش است که هر کس بیشتر عصبانی در حال حاضر. شما می تواند پله به یک ورزش است که ممکن است تیره برای 18 ماه اگر آنها نمی رسیدن به یک توافق است. اوه آره, خود توافق دسته جمعی است تا پس از 2021 فصل است. اوه!

* در بالا از آن آستروس یکی از بالاترین payman در کل ورزشی و یکی از بدترین تلویزیون محلی می پردازد. این خواهد بود یک مسئله بدون coronavirus انجام چیز آن است. در حال حاضر به طور بالقوه هیچ بیس بال (یا حداقل هیچ طرفداران در کوتاه فصل) آن را یک موضوع مهم.

* Oh yeah پس از آن وجود دارد این موضوع کمی از تیم خود را در حال جهانی منفور در خارج از شهر هوستون, با صورت خود را که یکی از نمادهای فقدان کامل ندامت (یا حضور ساختگی ندامت).

کاهش فاکتور: در حالی که این تیم با بیشترین ابرهای تیره بلندی بیش از آن شما خواهد بود بلافاصله در مسابقات قهرمانی پنجره برای یکی دیگر از چند سال با فرض بیس بال مجددا شروع می شود.

MMMP امتیاز (1 تا 10): 7.8

2. TILMAN FERTITTA هوستون راکت

مسائل عمده:

* در حالی که پنجره لزوما بسته شدن در, موشک, شما می توانید شروع به گوش چفت بودن تبدیل شده است. هر دو از این تیم ستاره هستند در 30 خود را با حقوق و دستمزد افزایش به $40 میلیون ها نفر در چند فصل. همچنین خود را بسیار محبوب سر مربی یک عامل آزاد پس از این فصل است. زمان در حال حاضر.

* موشک هنوز هم در برخورد با کسب و کار خرید اینترنتی از Daryl Morey را صدای جیر جیر در مورد آزادی هنگ کنگ چند ماه پیش. من مطمئن هستم که اگر آن سودآور شرکت های چینی در حال آمدن به عقب به عنوان حامیان هر زمان به زودی.

* از سه هوستون صاحبان هیچکس هسته کسب و کار شده است ضربه سخت تر از Tilman Fertitta است. هر یک از 600 به علاوه رستوران و کازینو بسته شد به مدت دو ماه با توجه به کوروناویروس. حتی در حال حاضر آنها همه پشت و آنهایی که عقب انجام می دهند به طوری که در ظرفیت محدود. Fertitta می گوید دو کسب و کار Landry و موشک عمل به طور جداگانه اما او هنوز هم تنها صاحب هر دو. آن را به ماده است.

کاهش عامل: فرض کنید که وارث Fertitta مشکلات معنی است که شما دسترسی به Landry دارایی های بیش از حد شما می توانید برخی از سرد قدرت پردازش در قطعه طلایی!

MMMP امتیاز (1 تا 10): 6.4

1. کال McNAIR, Houston Texans

مسائل عمده:
* NFL شده در steam پیش با شروع فصل در زمان, اما شما می دانید که راه باد است باد با این COVID-19. حداقل آن را به نظر می رسد این فصل شروع می شود و بدون طرفداران در می ایستد, که بدان معنی است که ممکن است نرخهای پایین در حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, که به معنی “مقدس تلخه… چگونه می توانم آنها مناسب DESHAUN واتسون قرارداد جدید زیر کلاه?”

* متاسفانه پاسخ به این سوال نیاز به نمیفهمد توسط بیل اوبراین که ثابت کرده است که کمتر از ستارگان در این مدیر کل چیز. به عنوان تگزاسی ” صاحب شما می تواند پله به صریح عمومی پشتوانه که کال McNair به اوبراین در اوایل این سال است.

* سپس با عدالت اجتماعی مسائل خروش دوباره به خط مقدم از جامعه بیش از گذشته چند هفته هنوز هم وجود دارد که طولانی ادراک غلط توسط برخی که تگزاسی ها هستند حساس به این. راستش داده می شود لایحه اوبراین و کال مک نیر را بسیار قوی اظهارات در مورد این موضوع در هفته گذشته اگر افرادی وجود دارند که هنوز بر این باورند که در مورد تگزاسی و سپس آنها احتمالا در “شما هرگز آنها را متقاعد” رده.

کاهش عامل: شما را صاحب یک تیم در ورزش است که نزدیکترین چیز به “چاپ پول” در حال حاضر با بسیاری از محصولات اصلی خود در فوتبال مسائل (بازیکن ایمنی توافق مذاکرات دسته جمعی) quelled به درجات مختلف. کمیسر را در آغوش عدالت اجتماعی مسائل باید به کمک لیگ رشد آن صدمه دیده است. همچنین بزرگترین غیر COVID مشکل اوبراین می توان به راحتی حل شد توسط شما, صاحب, اگر شما انتخاب می کنید برای ایجاد یک تغییر است.

MMMP امتیاز (1 تا 10): 3.8

وجود دارد که شما بروید! در حالی که دو نفر دیگر فرانچایز آمده اند بسیار نزدیک به عنوان به تازگی جهنم آستروس برنده لعنت چیزی که سه سال پیش — فوتبال هنوز هم پادشاه است و NFL است که هنوز هم سالم از سه لیگ.

در حال حاضر است. همانطور که ما یاد گرفته ایم از ماه مارس همه چیز می تواند تغییر در یک لحظه.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im