پوتین بیشتر Covid-19 احتیاطی از همتایان جهانی خود

روسیه به رهبری ولادیمیر پوتین است که مصرف به مراتب دقیق تر اقدامات احتیاطی از بسیاری از همتایان جهانی خود را ب

توسط ABDOOSNEWS در 1 تیر 1399

روسیه به رهبری ولادیمیر پوتین است که مصرف به مراتب دقیق تر اقدامات احتیاطی از بسیاری از همتایان جهانی خود را برای جلوگیری از گرفتن coronavirus طبق آخرین اخبار جهان.

سخنگویان کرملین دیمیتری Peskov این هفته تایید کرد که هر کسی که مایل به دیدن رئیس جمهور روسیه به راه رفتن را از طریق یک اینده "ضد عفونی تونل" که در آن آنها با اسپری آئروسل غبار. در ماه آوریل آن را تایید کرد که هر کسی که مایل به دیدن پوتین به انجام یک آزمون برای این ویروس از قبل.

اتاق ساخته شده توسط یک شرکت در شهر پنزا نصب شد در روسیه کشور ویلایی در شهر نوو-Ogaryovo غرب مسکو که در آن رهبر روسیه عقب نشینی تقریبا تمام وقت پس از برخی از مقامات آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله نخست وزیر میخائیل Mishustin و Peskov. پوتین یک مختصر ظاهر عمومی در هفته گذشته — برای اولین بار در هفته.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

Vladimir Putin, is taking far more stringent precautions
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسم دیدار با Sberbank رئیس Gref آلمانی از طریق ویدئو کنفرانس در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو, روسیه, ژوئن 9 سال 2020 است. فردا

اثر تونل آن نیز ساطع می کند نور ماوراء بنفش تردید است اگر چه به گفته سازمان بهداشت جهانی است. وجود دارد گزارش های رسانه ها که مشابه ضد عفونی اتاق استفاده می شود در پکن.

چه کسی می گوید چنین تونل یا اتاق به طور بالقوه خطرناک هستند که کاربران ممکن است استنشاق تمیز کردن راه حل در صورت آئروسل. بدن جهانی می گوید هر کسی که می رود از طریق تونل هنوز هم می تواند در انتقال این ویروس به عنوان "به زودی به عنوان آنها شروع به صحبت کردن سرفه یا عطسه."

با اینحال Peskov به خبرنگاران گفت: یکشنبه, "اقدامات احتیاطی اضافی قابل توجیه و فهم است که در آن رئیس جمهور نگران است."

اما برخی از مفسران توجه داشته باشید که رئیس جمهور روسیه همیشه به نظر می رسد بیش از حد حساس خود را در مورد سلامت — یک تناقض به بادل-آیا فیزیکی شاهکارهای پوتین را دوست دارد به فیلم برداری می شود انجام می دهند.

حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس او پس از فیلم برداری hectoring وزیران برای سرفه و خواستار دانم چرا آنها آمده بود وقتی که بیمار است. در ماه نوامبر گذشته او upbraided کل کابینه هنگامی که کشف تنها سه نفر واکسینه شده در برابر آنفلوآنزا.

"سه نفر یا چهار اگر شما تعداد دفعات مشاهده ،" او گفت:. "گرفتن آنفولانزا است به خود آسیب برساند. شما می توانید از آن جلوگیری کرد اما شما نمی" رهبر روسیه جامعی.

'نیاز به کنترل همه چیز'

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی — مکرر از شستن دست ها به حفظ فاصله اجتماعی — یک چیز است, عقب نشینی پشت اینده ضد عفونی تونل دیگری گفت: روانشناس فردریک کولیج, یک استاد دانشگاه کلرادو که به بررسی صفات شخصیتی از رهبران خودکامه.

"آنها تمایل دارند که بیش از حد ترس از مرگ و یا عفونت," او گفت:. "آنها از ترس از دست دادن کنترل آنها از ترس از دست دادن همه چیز و شما نیاز به کنترل همه چیز," او اضافه شده است. "و آنها همیشه منطقی در مورد آن."

Vladimir Putin, is taking far more stringent precautions
روسیه حزب کمونیست حامیان حضور در مراسم سالگرد 65 از رهبر اتحاد جماهیر شوروی جوزف استالین مرگ در میدان سرخ در مسکو 5 مارس 2018. فردا

این غیر معمول نیست به نگرانی در مورد میکروب ها و به انجام آنچه که یکی می تواند به دفع عفونت اما در طول این germaphobe رئیس جمهور روسیه شده است برای جلوگیری از ابتلا به ویروس سریع مقایسه با گذشته autocrats, کولیج گفت.

از جمله یکی از پوتین پیشینیان یوزف استالین.

او در سال 2003 کتاب استالین: دادگاه قرمز تزار مورخ سیمون Sebag فیور توصیف کمونیست دیکتاتور در میان چیزهای دیگر به عنوان "fidgety افسرده مبتلا به ورم لوزه مزمن پسوریازیس روماتیسمی و درد از خود تغییر شکل بازو و iciness از سیبری تبعید." او مالیخولیا و ترس از مرگ — آیا از علل طبیعی و یا در غیر این صورت — سوار در بخش بدنام 1952 "پزشکان طرح" سال قبل از مرگ هنگامی که یک گروه یهودی در مسکو دستگیر کردند و متهم به توطئه برای کشتن او.

آلمان در قرن 19 قدرتمند اتو فون بیسمارک نیز بیش از حد نگران سلامتی خود و دچار مالیخولیا — مخالفان به "حاکمیت اراده" چه در شکل انسان و یا در فرم از میکروب های او غیر قابل تحمل با توجه به شرح حال جاناتان استاینبرگ.

سرزنش بدخواه قدرت

زمانی که بیماری اعتصاب برخی از autocrats باید reflexively سرزنش بدخواه قدرت — انسان و یا در غیر این صورت.

هوگو چاوز ونزوئلا قدرتمند اعتقاد سرطان که در نهایت کشته شدن او نیست با توجه به شانس بد یا ضعیف ژن بود اما مهندسی توسط سازمان سیا است.

"این بسیار دشوار است به توضیح و حتی با قانون احتمالات چه شده است اتفاق می افتد به برخی از ما در آمریکای لاتین گفت:" در یک سخنرانی قبل از مرگ او. "آیا آن را به طوری عجیب و غریب است که آنها به اختراع تکنولوژی به گسترش سرطان و ما نمی خواهد در مورد آن می دانیم برای 50 سال ؟ من فقط به اشتراک گذاری افکار من, اما آن را بسیار عجیب و غریب است."

همچنین بخوانید: مادران جدید به احتمال زیاد به رنج می برند از افسردگی و اضطراب در طول همه گیر

Vladimir Putin, is taking far more stringent precautions
ونزوئلا رئیس جمهور هوگو چاوز مذاکرات به هواداران به عنوان او دارای یک عکس از یک پرچم ونزوئلا طی مراسمی در کاراکاس ژوئیه 14, 2011. فردا

اوگاندا مستبد عیدی امین واکنش نشان داد و با خشم زمانی که یک پسر بیمار با یک معده دردی است. فوری او فکر کردم پسر مسموم شده بود. حمله به کاخ آشپزخانه او را اسلحه به سر از اول آشپز او را دیدم و تهدید کرد: "اگر بچه می میرد و من قصد دارم به کشتن همه شما" با توجه به کوک در مصاحبه با نگار لهستانی Witold Szablowski برای او به تازگی منتشر شده کتاب چگونه برای تغذیه یک دیکتاتور.

یکی سابق کرملین رسمی رد مقایسه و می گوید: به عنوان رئیس دولت تمام معنی باید برای محافظت از پوتین. "بهتر است که او گفت:" از زیر نمونه ای از بریتانیا بوریس جانسون. "او blasé, دست دادن با هر کس و چیزی نزدیک به او فرود آمد."

در آوریل جانسون گفت که او تقریبا مرده بود پس از در حال توسعه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب