تظاهرات حرارت تا پس از صلح آمیز مارس در شهر هال برای جورج فلوید

روز سه شنبه پس از یک قدرتمند و صلح آمیز مارس که جذب چه سازمان تخمین زده می شود 60,000 مردم به افتخار جورج فلوی

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399

روز سه شنبه پس از یک قدرتمند و صلح آمیز مارس که جذب چه سازمان تخمین زده می شود 60,000 مردم به افتخار جورج فلوید و در عین حال یکی دیگر از متلاشی شدن جناح از گروه flirted با تخریب آغاز در اواخر بعد از ظهر.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو نامیده می شد به کشف سبز به خصوص تقاطع واکر و کرافورد شهردار توسط سیلوستر ترنر در اطراف 6:30 p. m.

اکودو صرف بیش از نیم ساعت صحبت کردن در وسط 40 نفر جمعیت تکرار کرد و خود را ناامیدی در مردم است که او گفت: در حال حاضر در تلاش برای ربودن صلح آمیز مارس زودتر. "هنگامی که شما در حال مخرب شما در حال دادن یک دلیل به افرادی که مسئول برای مبارزه با تغییر."

معترضان جاستین جیمز جونز برگزار شد یک بلند گو حرف زدن و منجر به بحث با اکودو موعظه نیاز به تکیه بر قانون به انجام کارهای راه حق.

"من می خواهم برای ایجاد یک تغییر من می خواهم به آن را برای همیشه لطفا برای و راه ما انجام این کار است که در واشنگتن است. که راه هر کشور تحت تاثیر قرار خواهد شد. چه مارتین لوتر کینگ انجام دهید ؟ او رفت به کاخ سفید به دلیل این که در آن قدرت است," او گفت:.

جونز به نام چند تن از این گروه خواسته است که هوستون محله بودند و برای دیدن برخی از شناسایی. "ما نیاز نداریم که بخش عمده ای از خانواده پایین آمدن در اینجا ما می توانیم آن را خود انجام دهد."

به زودی پس از برخی از تظاهر کنندگان که قبلا فریاد افسران پلیس مناسب در شورش دنده دراز بر روی بتن را با دست خود پشت خود را پشت شعار "نمی توانم نفس بکشم."

The crowd takes to its feet running.

جمعیت طول می کشد تا پای خود را در حال اجرا است.

عکس جک گورمن

در نزدیکی George R. Brown, مرکز همایش یک بی حس کردن نارنجک ظهور ارسال یک جمعیت در حال اجرا در جهت مخالف است. به عنوان افسر پلیس راه می رفت در یک خط به سمت انفجار بطری آب در آنها پرتاب شد.

این اقدام مواجه شد با چند معترضان فریاد دیوانه وار در کسانی که تا به حال پرتاب بطری های آب. "توقف پرتاب آن" و "این یک اعتراض مسالمت آمیز" می تواند شنیده شود از بسیاری از.

حدود 8 p. m. افسران بر اسب بوکس آغاز شد مردم در بیان "شما قانون شکنی لطفا رفتن به خانه."

در 8:45 p. m. اکودو هنوز هم می تواند دیده می شود صحبت کردن با یک گروه از مردم در واکر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب