PPP داده ها نشان می دهد نادرست تعدادی از مشاغل حفظ' در طول COVID-19 pandemic برای SWFL کسب و کار

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:57 AM EDT Jul 14, 2020جنوب غربی فلوریدا کسب و کار می گویند که

توسط ABDOOSNEWS در 24 تیر 1399

جنوب غربی فلوریدا کسب و کار می گویند که آنها را ذخیره کرده اید صدها شغل با میلیون ها نفر از فدرال محرک پول آنها را دریافت کرده ام اما به تازگی منتشر شده داده ها را پشتیبانی نمی کند که.

مقامات گفت: این احتمال وجود دارد یک گزارش خطا و اطلاعات مورد نیاز خواهد بود قبل از هر گونه بخشش وام به کسب و کار ساخته شده است.

در موضوع این برنامه از بیش از 330 کسب و کار منعکس شده در اطلاعات به عنوان حفظ صفر یا 1 کارمند و یا ترک آن را خالی بگذارید در دسترس نباشد.

با توجه به اطلاعات فدرال حداقل $1,392,460,283.70 پمپ بود به کسب و کار در لی و ذغال سنگ استان ها از طریق وام به منظور حفظ افراد شاغل در طول coronavirus بیماری همه گیر. از آنجا که داده ها تنها فراهم می کند محدوده برای وام های بالای 150.000 دلار واقعی مقدار پول که رفت به منطقه کسب و کار ممکن است بالاتر است.

بودجه آمده از ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه بود که به دنیا میان همه گیر به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی که تصویب شد در ماه مارس ، این برنامه ارائه می دهد بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان یک وسیله کمک های مالی در هنگام وقوع.

بخش عمده ای از مبلغ وام است که هر کسب و کار است که ارائه شده است به معنای استفاده می شود به نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در طول بیماری همه گیر. به عنوان SBA سایت متحده وام خواهد بود به طور کامل بخشوده تنها در صورتی که پول مورد استفاده برای حقوق و دستمزد هزینه های بهره در وام های مسکن, اجاره و آب و برق. علاوه بر این حداقل 60 درصد از ببخشند مقدار باید استفاده شده توسط کسب و کار برای حقوق و دستمزد.

هفته گذشته SBA منتشر شد داده است که به دو دسته تقسیم. برای کسب و کار که با دریافت وام های بالای 150.000 دلار - دسته ساخته شده است که تا 75 درصد از پول وام که تصویب شد - SBA منتشر کسب و کار' نام, آدرس, صنعت, طبقه بندي, کد, کد پستی, کسب و کار, نوع, اطلاعات فردی, غیر انتفاعی, اطلاعات نام وام مشاغل پشتیبانی و مبلغ وام دامنه. برای وام های زیر $150,000 همه این اطلاعات منتشر شد و به جز نام از کسب و کار و آدرس.

و در حالی که داده های گسترده اطلاعات مرتبط با چگونه بسیاری از مشاغل حفظ شد با این وام است که اغلب نادرست اخبار مطبوعات یافت. برخی از کسب و کار است که نشان می دهد در داده ها به عنوان صرفه جویی در هیچ شغل با سرمایه می گویند که آنها به صدها نفر را نجات داد.

وقتی پرسیده شد که در مورد اشتباهات ویکتوریا Guerrero جنوب فلوریدا منطقه مدیر SBA گفت که کسب و کار نمی لزوما به ارائه تعدادی از کارکنان در نرم افزار برای دریافت وام.

علاوه بر این, وام دهندگان - که مسئول گرفتن برنامه های کاربردی از کسب و کار و سپس ارسال اطلاعات دقیق به SBA - جمع آوری مختلف اطلاعات برای برنامه های کاربردی, ساخت تصویر داده ها قادر است تا رنگ و ناقص است.

یک ستون از صفحه گسترده منتشر شده توسط SBA محفوظ است و مقدار "حفظ شغل" توسط هر کسب و کار است که دریافت یک وام.

اما برای بسیاری از کسب و کار در سراسر گسترده فضا یا خالی سمت چپ و یا یک "0" یا "1" در آن هدف در نظر گرفته شده از وام برای نجات شغل.

در لی و ذغال سنگ شهرستان بیش از 330 کسب و کار مشخص شد که هر دو خالی, صفر یا یک در ستون.

هنگام مصاحبه با چند تن از این کسب و کار اخبار-مطبوعات نشان داد که کسب و کار قادر به حفظ مراتب بیشتر از فقط یک یا هیچ کارکنان به طور مستقیم در تناقض چه داده ها نمایش داده می شود.

SWFL کسب و کار است که با دریافت وام می گویند که آنها را نجات داد ده ها تن از شغل گزارش کارمند شمارش

در حالی که مقدار زیادی از جنوب غربی فلوریدا کسب و کار نشان می دهد تا به عنوان حفظ کارمندان در انتشار آمار چند تا از این کسب و کار گفت: News-Press است که آنها را نجات داد ده ها تن از شغل با پول وام و وام برنامه شامل یک تعداد کارمندان.

Artis-ناپل ذغال سنگ شهرستان بزرگترین محل عملکرد برای مثال کاربردی برای و دریافت $2.36 میلیون وام برای حفظ 229 کارکنان که تعداد زیادی از کارکنان کسب و کار می گوید آن نشان داده شده در خود نرم افزار.

با وجود این, Artis به حال صفر ذکر شده در "حفظ شغل" ستون از PPP آمار منتشر شده در این هفته است.

"وجوه دریافت شده بهره مند شده اند همه کارکنان تمام وقت از جمله نوازندگان و مورد استفاده قرار گرفت با توجه به دستورالعمل های برنامه" یک ایمیل Artis-ناپل بیانیه بخوانید.

یکی دیگر از شرکت با صفر داده بود و پزشکان مراقبت های اولیه از جنوب غربی فلوریدا یک پزشک و متعلق به اداره پزشکی تمرین با مکان در کیپ کرال فورت مایرز و لی هکتار است. شرکت, مدیر منابع انسانی, Fran بارکر گفت که این عمل گزارش 252 نفر از کارمندان خود درخواست وام.

"و ما به هر کس که بود و بدیهی است که منظور از (وام)," او گفت:.

بیشتر: فلوریدا PPP وام گیرندگان: دیدن کامل فهرست قابل جستجو از کسانی که موفق به دریافت آنها

او کاهش یافته است به ارائه دقیق مقدار پولی که آنها برای دریافت وام بود اما در حدود 2-5 میلیون محدوده با توجه به SBA داده است.

به طور مشابه, نقطه عطفی در بیمارستان جنوب غربی فلوریدا در ناپل وام در محدوده از $2-5 میلیون دریافت کرده بود حتی اگر SBA داده ها نشان می دهد که بیمارستان حفظ صفر کارکنان.

بیشتر: "اگر آن اتفاق می افتد دوباره, ما در حال انجام': SWFL کسب و کار ترس دوم shutdown میان افزایش coronavirus موارد

"ما در حال حاضر 199 کارکنان در بیمارستان گفت: بیمارستان مدیر عامل دانیل Dunmyer. "وام به ما اجازه قادر به حفظ اکثریت کارکنان فولاد بود که furloughed چون از ایالت اجباری بسته شدن انتخابی فولاد موارد و همچنین دیگر کارکنان این بیمارستان است."

در حالی که او نیز فراهم نیست دقیق مقدار وام به او گفت که آن را تقریبا برابر با 2.5 برابر متوسط حقوق و دستمزد ماهانه در هنگام استفاده از قبل از 12 ماه به طور متوسط از قرار دادن وام در حدود 2-5 میلیون محدوده.

Dunmyer نمی تواند تایید اگر یک کارمند تعداد گزارش شده به SBA اما گفت که اگر این بود پس از آن صفر است که نشان داد تا در جدول داده بود: "قطعا در گمراهی."

یک شرکت است که به سقوط یک-کار-حفظ رده با توجه به گسترده است که سرمایه و ثروت و مشاوران مالی مستقل مشورتی شرکت در ناپل.

شرکت کاربردی برای دو وام برای دو طرف متفاوت از کسب و کار, یک, زیر, سرمایه, ثروت, مشاوران, Inc. و یکی تحت مسئولیت محدود شرکت CWA مدیریت دارایی ، مدیریت دارایی های جانبی دریافت $660,000 وام در حالی که سرمایه و ثروت مشاوران, Inc. دریافت $20,000, با توجه به لایحه Beynon, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سرمایه ثروت مشاوران.

اما با وجود موفقیت در دریافت بودجه شرکت نمی نگه دارید یا وام Beynon گفت. یک ماه پس از دریافت وام در اطراف اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل این شرکت تصمیم به بازگشت به آنها را در کامل است.

Beynon گفت که این شرکت در ابتدا با استقبال از بودجه به عنوان یک "اقدام احتیاطی ابزار" در طول زمان هنگامی که مالی آینده کشور بسیار نامشخص است.

"که در آن نقطه از زمان (اواخر ماه مارس و اوایل آوریل) شما را به یاد بیاورید که بازارهای مالی قابل ملاحظه ای پایین در یکی از بدترین دوره تا کنون که – اگر پایدار – خواهد به طور مستقیم پایین تر ما درآمد" Beynon گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "آن روزهای اولیه در COVID-19 همه گیر و ما و رک و پوست کنده هر کس دیگری در جهان در آن زمان بودند مطمئن نیستید چه اتفاقی خواهد افتاد."

او گفت که در مدت کوتاهی پس از آن "ما ثابت می کنیم که ما تیم و کسب و کار ما بودند برابر با چالش بی سابقه ای از این بیماری همه گیر" در نهایت تصمیم گیری است که آن را درست انجام دهید به بازگشت وام در اوایل ممکن است.

از آنجا که داده ها تنها قرار است برای نمایش فعال وام با توجه به SBA سند این نشان می دهد یکی دیگر از عدم دقت در انتشار داده.

این شرکت نه در واقعیت گزارش فقط یک کارمند است. Beynon گفت که در مدیریت دارایی نرم افزار این شرکت گزارش 37 کارکنان و در پایتخت ثروت مشاوران, Inc. نرم افزار این شرکت گزارش 3 کارکنان. تمام کارهایی که باید حفظ شده است و بدون وام.

محلی به عنوان مثال یکی از کسب و کار است که تا به حال یک فضای خالی در "حفظ شغل" ستون است ناپل باغ گیاه شناسی.

با توجه به یک ایمیل فرستاده بیانیه از Andrea Nickrent معاون رئیس جمهور از توسعه و بازاریابی برای ناپل باغ گیاه شناسی, کسب و کار دریافت PPP وام برای $1,021,884 اجازه می دهد که باغ را برای حفظ 93 شغل. باغ نیز در حال حاضر دارای 7 پوزیشن های باز است که آنها در حال استخدام برای.

جنی فوئنتس و ارتباطات و مدیریت محتوا با باغ اضافه شده است که کسب و کار در واقع گزارش یک تعداد کارمندان خود را در برنامه "ما نمی دانیم چرا آن را شامل نمی شد در گزارش خود."

وام دهنده است که برنامه های کاربردی جمع آوری شده از باغ و همچنین Artis-ناپل و پزشکان مراقبت های اولیه بود Northern Trust Company.

وقتی پرسیده شد که در مورد اختلاف غرب اعتماد شرکت از شرکت های بزرگ جهانی ارتباطات داگلاس هولت گفت که هر گونه سوال در مورد روش SBA انتشار آمار را باید کارگردانی برای SBA.

وام دهندگان جمع آوری شده متفاوت اطلاعات برای برنامه های کاربردی SBA می گوید:

روند Guerrero گفت که با آغاز یک کسب و کار درخواست برای وام و به پایان رسید, با اطلاعات به عموم مردم منتشر شد شامل: کسب و کار پر کردن یک برنامه کاربردی و ارائه آن به قرض دهنده, قرض دهنده قرار دادن نرم افزار به SBA است "E-Tran" سیستم و در نهایت تعداد کارکنان و سایر اطلاعاتی که برای عموم منتشر شد کشیده از این سیستم.

این نرم افزار بخشی از روند یکنواخت نیست و منجر به مقادیر مختلفی از اطلاعات جمع آوری شده در مورد کسب و کار خاص. در SBA سایت کلی است PPP نرم افزار است که می پرسد برای یک کارمند تعداد اما Guerrero گفت که بسیاری از وام دهندگان در زمان که نرم افزار و تبدیل آن به خود نرم افزار های الکترونیک است که آنها استفاده می شود برای ایجاد یک PPP پورتال در وب سایت خود.

این پورتال را نه لزوما درخواست برای همان اطلاعات کلی PPP نرم افزار.

"(خود برنامه) ممکن است نگاه مانند برنامه SBA سایت اما بسیاری از این اطلاعات کشیده است از وجود" Guerrero گفت.

او گفت: این کار انجام شد به ساده کردن فرایند برای وام دهندگان و مشتریان خود را.

او گفت: برخی از وام دهندگان ممکن است فرستاده اند تعداد کارمندان به E-Tran سیستم و برخی ممکن است بسته به تفاوت در خود نرم افزار پورتال است. و حتی اگر برنامه را بخواهید برای اطلاعات مانند یک کارمند تعداد Guerrero گفت که او نمی تواند صحبت می کنند "به دقت و صحت داده های ورودی از نرم افزار به E-Tran سیستم" پس از آن به بانک ها.

او گفت که این کارمند تعداد اشتباهات تاثیر نیست بخشش وام.

کسانی که کسب و کار که قرار نیست شماره در این نرم افزار خواهد شد که به ارائه آن بعد زمانی که آنها در حال پر کردن برنامه های اضافی به وام خود را ببخشند,, او گفت:. هنگامی که کسب و کار باید بودجه خود را, آنها را در هر نقطه از 8 به 24 هفته به استفاده از بودجه و پس از آن تا 10 ماه برای درخواست بخشش.

خبرنگاران هریت Heithaus و کارل اشنایدر کمک به این مقاله است.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب