عادات غذایی سالم در کودکان کاهش می دهد شانس قلب خطرات مربوط به بعد: مطالعه

پل آه (هرتفرد پل) در دانشگاه آکسفورد. واقع در آکسفورد آکسفوردشایر انگلستان, انگلستان. ویکیمدیا رسانه یک تحقیق

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399
University_Of_Oxford_The_Bridge_Of_Sighs
پل آه (هرتفرد پل) در دانشگاه آکسفورد. واقع در آکسفورد آکسفوردشایر انگلستان, انگلستان. ویکیمدیا رسانه

یک تحقیق که توسط دانشگاه آکسفورد منتشر شده در سه شنبه نشان داد تلاش برای بازسازی اقتصاد پس از ویرانی از coronavirus می تواند تقویت شود از جمله agreen' اقدامات مانند انرژی پاک سرمایه گذاری زیرساخت های.

این اولین از نوع خود مطالعه انتقادی ارزیابی مزایای مقابله با تغییرات آب و هوایی همراه با پست-coronavirus بهبود اقتصادی.

یک تیم از کارشناسان شناخته شده بین المللی از جمله برنده جایزه نوبل جوزف استیگلیتز و شناخته شده آب و هوا اقتصاددان نیکلاس استرن گرد هم آمدند تا به ارزیابی اقتصادی و آب و هوا تاثیر مصرف سبز در مسیر خروج از بحران.

Indian lockdown coronavirus
شیوع کروناویروس تا حد زیادی devasted اقتصاد بسیاری از کشورها است. Pixabay

آنها شناسه بیش از 700 محرک سیاست به 25 گسترده گروه ها و انجام یک نظرسنجی جهانی از 231 کارشناسان از 53 کشور از جمله مقامات ارشد از امور مالی وزارتخانه ها و بانک های مرکزی.

نقشه کشی در این نظرسنجی همچنین آموخته های از بحران مالی 2008 که اقتصاددانان دریافتند که سبز پروژه های ایجاد شغل بیشتر و ارائه عالی کوتاه مدت بازده هر دلار صرف شده و منجر به افزایش در دراز مدت صرفه جویی در هزینه در مقایسه با سنتی محرک های مالی.

"این COVID-19 آغاز تولید گازهای گلخانه ای کاهش می تواند در کوتاه مدت گفت:" کامرون هپبورن سرب و نویسنده این گزارش و مدیر اسمیت دانشکده سازمانی و محیط زیست دانشگاه آکسفورد.

"اما این گزارش نشان می دهد که ما می توانید انتخاب کنید به ساخت بهتر نگه داشتن بسیاری از پیشرفت های اخیر دیده ایم در هوای پاک, بازگشت به طبیعت و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای."

و اشاره کرد که agreen' سیاست می تواند به طور گسترده ای تعریف شده در این مطالعه با تمرکز بر کاهش انتشار گاز گلخانه ای به عنوان کلید محیط زیست-مفید معیارهای.

این مقاله به چاپ رسیده در آکسفورد بررسی سیاست های اقتصادی مشاهده مطلوب سیاست های زیادی بازگشت سرمایه می تواند تصویب به سرعت و به شدت تاثیر مثبت در آب و هوا.

مثالها عبارتند از: سرمایه گذاری در تولید انرژی تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی.

به عنوان تحقیقات قبلی نشان داده است در کوتاه مدت انرژی پاک زیرساخت های ساخت و ساز است به خصوص کار فشرده ایجاد دو بار به عنوان بسیاری از مشاغل در هر دلار به عنوان سرمایه گذاری سوخت های فسیلی و همچنین کمتر مستعد ابتلا به خارج برگشت.

oxford study
کشاورزی پایدار نیز بسیار رتبه برای کشورهای در حال توسعه. Pixabay

دیگر مطلوب سیاست ها شامل ساختمان بهره وری مقاوم سازی هزینه های تمیز تحقیق و توسعه هزینه های سرمایه طبیعی و سرمایه گذاری برای اکوسیستم انعطاف پذیری و بازسازی و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و آموزش برای رسیدگی فوری بیکاری از COVID-19 کنار بیکاری از decarbonisation.

برای کشورهای در حال توسعه روستایی, حمایت از طرح هزینه های از جمله در کشاورزی پایدار نیز بسیار قرار گرفت.

در ضمن غیر مشروط هواپیمایی کمکهای مالی انجام شده ضعیف ترین بر روی هر دو تاثیر اقتصادی و آب و هوا معیارهای.

ادامه مطلب: مستند: 100 هنرمندان سیرک گیر در کرالا

اکثر G20 دولت باید اجرا قابل توجهی اقدامات امداد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

اما هنوز هیچ یک را معرفی کرده است هر مالی قابل توجهی بهبود اقدامات است.

نویسندگان این مطالعه امیدواریم که کشور را تصاحب خواهد کرد این نسل فرصت را به حساب این معیار به برنامه های ملی برای اقتصاد و محیط زیست است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب