پورت شارلت مرد arraigned در Lee County, متهم در تیراندازی مرگبار در لهیق اکرس خانه

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:02 PM EDT Jun 22, 2020یک پورت شارلت مرد متهم در مارس 17, تیران

توسط ABDOOSNEWS در 2 تیر 1399

یک پورت شارلت مرد متهم در مارس 17, تیراندازی مرگبار در یک لهیق اکرس خانه بود arraigned دوشنبه و سه بعدی به نظر می رسد در دادگاه در ماه اوت است.

بنیامین Austin پیج, 22 شد به اتهام قتل درجه دوم توسط اسلحه گرم و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم به مرگ Terrance Lamar قهوه ای است.

در یک کنفرانس رسانه های مه لی شهرستان کلانتر پیج ذکر شده به عنوان "خشونت قاتل" و گفت: این مرد بازداشت شده بود ساخته شده توسط شارلوت شهرستان کلانتر دفتر. پیج باقی مانده در لی زندان شهرستان بر 2 میلیون دلار اوراق قرضه.

بیشتر: پورت شارلت ex-convict متهم در لهیق اکرس قتل مورد

بیشتر: بنجامین پیج دستگیری

بیشتر: کیپ کرال پلیس به دنبال مرد مظنون قرمز کرایسلر در اقدام به قتل

او را به بازگشت به لی دادگاه شهرستان Aug. 12 برای یک مورد کنفرانس مدیریت.

قهوه ای داشت در جلوی حیاط یک خانه در 3000 بلوک 25th, خیابان, غرب, و مرگ او را تایید کرد به قتل. او به ضرب گلوله کشته شده بود چند بار.

پیج خوبی بود-شناخته شده به منطقه اجرای قانون و منتشر شد و از نزدیک به چهار سال حبس در سلاح اتهامات این سال است.

"بررسی ما نشان داد پیج بود که از نظر جنسی درگیر با قربانی در مورد و به تازگی عصبانی شد بیش از این قربانی امتناع از حذف تصاویر جنسی صریح بین این دو" Marceno گفت: در این جلسه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن