پلیس می گوید مردی که ادعا کرد که او بسیار مسری تف در پرستاران و ماموران امنیتی در فاکنر بیمارستان; می تواند 20 سال در زندان

بوستون گزارش پلیس یک مرد خواسته به ترک اتاق اورژانس در فاکنر بیمارستان در جامایکا پلاین صبح دیروز پس از او "با

توسط ABDOOSNEWS در 11 اردیبهشت 1399

بوستون گزارش پلیس یک مرد خواسته به ترک اتاق اورژانس در فاکنر بیمارستان در جامایکا پلاین صبح دیروز پس از او "با صدای بلند و پرخاشگرانه نسبت به کارکنان" در پاسخ گرفتن حتی بلندتر و خشن تر و شروع به تف در پرستاران و ماموران امنیتی در حالی که فریاد او "بسیار مسری بیماری است."

نگهبانان سعی دستبند Kamari, امید, 36, که در آن نقطه او شروع به مشت زدن آنها را پلیس می گویند."

امیدوارم که در حال حاضر چهره تفهیم اتهام اتهام که شامل تهدیدات (سلاح های مرگبار, مواد منفجره, مواد شیمیایی و یا عوامل بیولوژیکی) - که به خودی خود حامل یک جمله حداکثر 20 سال - حمله و باتری در یک افسر پلیس حمله و باتری در آمبولانس پرسنل رفتار آشوبگرانه و خاطی پلیس می گویند.

پلیس مشخص نیست که بیماری امیدواریم که ادعا کرده اند اما تعداد کمی از مردم این روز را تهدید به آلوده کردن دیگران با سرخک یا اوریون. پلیس نیز نیست دولت چه ممکن است مجموعه ای از امید اما این است که اول خود را چنین دستگیری در یک مرکز پزشکی. در سال 2016 دستگیر شد و به اتهام ضرب و شتم او و یک مرد در پارکینگ یک دانشگاه هاروارد پیشتاز درمانگاه در برینتری پس از آن مرد پرسید: او را به حرکت اتومبیل خود را به طوری که او می تواند از یک فضای پارکینگ.

بی گناه و غیره.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب