گزارش پلیس دستگیری جامایکا پلاین 14 ساله برای سرقت - برای چهارمین بار در چهار ماه

بوستون گزارش پلیس دستگیری یک دختر 14 ساله در روز جمعه برای سرقت از یک 13 ساله از دوچرخه خود را در مرکز و خیابا

توسط ABDOOSNEWS در 24 فروردین 1399

بوستون گزارش پلیس دستگیری یک دختر 14 ساله در روز جمعه برای سرقت از یک 13 ساله از دوچرخه خود را در مرکز و خیابان در مقابل جکسون مربع Stop & Shop روز سه شنبه ماموران پس از کشف او را سوار متمایز قرمز و سیاه و سفید دوچرخه چند بلوک دور بر روی Mozart خیابان در خیابان شاه بلوط.

پلیس گفت: tyro ترور شد و در حال حاضر در انتظار دادگاه اقدام به چندین فقره سرقت در جامایکا پلاین و Roxbury بیش از چند ماه گذشته که او در آن هر دو خود یک چاقو ادعا کرد که او یک تفنگ و یا در یک مورد شکست یک قربانی در پشت سر:

Jan. 19, 9:15 a. m., 34 مارسلا خیابان Roxbury. تکان دادن یک چاقو نوجوان یکی از چهار که به دنبال کسی از یک دستگاه خودپرداز در جکسون مربع و او را دزدیدند, پلیس می گویند. او دستگیر شد و در ماه فوریه به اتهام سرقت مسلحانه غیر مسلح, سرقت, حمله و باتری و خاطی پلیس می گویند.

Jan. 20, 5:42 p. m., 3 Sunnyside خیابان جامایکا پلاین. چند ساله دنبال یک مرد راه رفتن به خانه از جکسون مربع T متوقف و سپس smacked او را در پشت سر پلیس می گویند. افسران که swarmed منطقه چهار از آنها را حلق آویز کردن در داخل Cappy پیتزا در مرکز و خیابان است. او به اتهام غیر مسلح سرقت و حمله و باتری.

آوریل 27, 6:32 p. m. 124 میندن خیابان جامایکا پلاین. دو جوان راه می رفت تا به دو مردان و خواستار کیف پول خود را پلیس می گویند. 14-year-old motioned به عنوان اگر او تا به حال یک تفنگ را در خود hoodie. مردان راه می رفت دور و نوجوانان را تهدید به شلیک تا خانه های خود را. پلیس دو نفر یک زن و شوهر از بلوک های دور در والدن خیابان و متهم 14 ساله به قصد غارت در حالی که مسلح است.

مارس 7, 4:50 بعد از ظهر نوجوان به سرقت برده 13 ساله دوچرخه در مرکز و خیابان است. پلیس می گویند که پس از این نوجوان دستگیر شد, آنها بازگشت دوچرخه به پسر جوان مادر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب