بوستون گزارش پلیس دستگیری یک Roxbury در تفنگ اتهامات پنج شنبه شب پس از آنها می گویند ماموران او را تماشا می کردند و یک 15 ساله رفیق از Mattapan راه رفتن برای چند بلوک دورتر از آبی تپه خیابان با “دست خود را به جمع خود مقابل waistbands با سر خود را darting به عقب و جلو اسکن این منطقه است.”

پلیس می گویند چه چیزی باعث شد که ماموران به حرکت در این دو حدود 10 شب بود که آنها به طور خلاصه از دست نزد آنها در منطقه Schuyler و افرا خیابان ها و سپس “شنیده صدای تپ تپ آینده از این منطقه از 26 Schuyler خیابان سازگار با صدای خالی سطل زباله بشکه قرار داده شده بر روی زمین:”

در این زمان یکی از مردان پدید آمده از جلوی خانه ای که در آن چند سطل زباله بشکه واقع شد در حال اجرا به دور از افسران به عنوان دومین مرد به آرامی خارج شد به سمت حیاط اقامت با دست های خود را بالای سر خود را. ماموران در ادامه تعقیب خود را به مساحت 33 Schuyler خیابان که در آن مرد مظنون دستگیر شد. افسران جستجو زباله بشکه و بهبود Ruger SR40C لود شده با سیزده دور از مهمات زنده داخل یکی از سطل زباله بشکه.

Rafalin استالین, 23, از Roxbury شد متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات در اختیار داشتن غیرقانونی یک با ظرفیت بالا دستگاه تغذیه حمل لود سلاح در یک راه عمومی و خاطی. 15 ساله بود که به اتهام تجاوز پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو